Hodnotenie podniku FotoMagica

4,4/5 (113 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Martin

Nič

Hrozný systém – potreba inštalovať aplikáciu firmy FotoMagica len preto, aby som nahral 3 fotografie na internet. Nebolo možné vytvoriť jednu objednávku, kde budú 3 kupóny, tak som musel vypĺňať tri objednávky. Na maily odpovedal vždy iný človek, takže som musel každý raz vysvetlovať v čom je problém. Na moje otázky mi neodpovedali priamo, ale napríklad tým, že na webe je uvedené, že dodacia lehota je 10 dní. Ja som však chcel vedieť kedy mi bude balík doručený. Väčšina iných spoločností informuje o odoslaní objednávky a pošle číslo pre sledovanie balíka.

Vyjadrenie partnera
FotoMagica Pred 2 rokmi

Tovar je vyrábaný na základe požiadavky spotrebiteľa, čiže sa nedá presne vopred stanoviť, v ktorý deň bude zásielka odoslaná - nejedná sa iba o zabalenie tovaru ako pri "väčšine iných spoločnosti " - webshopov s klasickým tovarom.

7. 7. 2016
D

Fotoobraz som síce dostala do 10 dní, ale vzhľadom na to, že bol poškodený (upozornil ma na to prepravca), tak som ho ihneď reklamovala. Bohužiaľ, od reklamácie už uplynul jeden mesiac a ja nemám ani obraz, ani peniaze a ani odpoveď na moje e-maily týkajúce sa mojej reklamácie. Na stránke firmy nie je uvedené ani tel.č., čiže nie je možné ani tam zavolať.

18. 6. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.