Hodnotenie podniku Hotel Apollon

4,0/5 (152 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Radoslav

Parkovacie miesto pre auto

Vsetko!!!! izba kutica malicka, jedlo nestoji za spomenutie prial by som majitelom ochutnat vlastnu kuchynu, casnicka za trest ako keby je ublizil cely svet, posedenie v pivnici ako bonus? dostanete vino kysle ako z uhoriek, bez jednej emocie bez hudby no jedna katastrofa. Pokial by ste mali chut na rannu kavu opakujem na rannu dostanete je najskor po 10:00. 😄 Prajem vedeniu penzionu ci hotela vela zamyslenia nad zlepsenim sa, urcite tento hotel neodporucim nikomu, ani keby mi tento pobyt davali zadarmo. Verim ze tato recenzia posluzi ostatnym a nie ponaucenie z vlastnej chyby. Prezentovany kralovsky pobyt vo Valticiach to urcite bude ale urcite niekde inde a nie v hotali Apollon.

3. 3. 2018
Soňa

-miniizba (komoda sa ani nedala otvoriť, lebo narážala do stolíka, medzi posteľou a stenou bol na jednej strane 20cm, na druhej 30cm, skosený strop, takže sa človek musel zohýnať, aby sa dalo otvoriť okno, museli ste vyliezť na posteľ. Izba bola tmavá)
-čo sa týka neobmedzenej konzumácie vína, bola síce neobmedzená, ale vína vôbec neboli dobré, dokonca ani neboli z valtíc
– rozhodne nešlo o „kráľovský pobyt“

20. 3. 2017
Renáta

Prostredie bolo malebné, ale hotel určite nepĺňal 3 hviezdičky. Zariadenie hotela bolo ešte z čias totality a hlavne čistota bola OTRASNÁ. Kúpeľňa neuprataná všase boli samé vlasy a chlpy a sprchový kút bol plný plesní… Čo viac dodať

14. 4. 2014
Jan

Nespokojný, v ponuke máte uvedené " degustácia vín" skutočnosť je taká že vam pani recepčná naleje z 5-litrového plastového barela, vino (vhodnejší nazov by bol, žltá voda, nedefinovatelnej chuti :-))) ) do litrového džbana a postaví pred vás na stôl...... o degustácii rôznych značiek môte snívať… :-))) ale bola aspon slušná a prišla sa spýtať, či nám chutí, na našu zápornu odpoved džbán zobrala a prieniesla niečo iné, o trochu lepšie… :-))) Celkový dojem z hotela..... záporný, chybali mi pohare na izbe, vino sme sice dostali na recepcii, pri prihlasovaní k pobytu, ale z čoho ho máte piť neriešili. :-))))

18. 2. 2013
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.