Hodnotenie podniku Wellness Penzión*** Strachan

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Maxsofa

Zariadenie a ochotný personál je na úrovni, ktorú sme očakávali. Jedlo bolo skvelé. No a výhľad na Tatry z izby je neopísateľný (prikladám foto)..

Doplnkové služby sú veľmi slabé. Wellness, ktorý ponúkajú má ďaleko od toho, čo toto slovo skrýva. Služba kozmetičky sa nedala využiť, pretože sa recepčnej nepodarilo nájsť ešte jedného hosťa, a pre jedného klienta sa jej neoplatí pricestovať, hmm..Ďalšia vec, ktorá nám nesmierne vadila, bola požičovňa bicyklov samozrejme za príplatok. Technický stav bicyklov, ktoré požičiavajú za peniaze (3€ na hodinu/osoba) čiže na nich aj zarábajú, je vo veľmi zlom stave, nehovoriac o bezpečnostných prvkoch. Minigolf je tiež za poplatok a detské ihrisko nie je vhodné pre menšie dieťa (náš má 4 roky).

Vyjadrenie partnera
Wellness Penzión*** Strachan Pred 2 rokmi

Pekný deň prajeme,
na úvod sa Vám chceme poďakovať, že ste sa rozhodli stráviť pobyt práve v našom zariadení. Je nám ľúto, že to vidíte takto ako píšete, a že ste neboli úplne spokojní. Doplnkové služby vrátane wellness sú podľa nás, ale hlavne podľa hostí na dobrej úrovni. Konkrétne wellness je riešený v rámci penziónu najlepšie ako sa dalo. Má jedinečný výhľad na Belianske Tatry, sú tam tri sauny, vírivka a masáže s bohatým výberom, myslíme si, že naše wellness skrýva pravý význam tohto slova. Čo sa týka Adventure minigolfu, tak ten je pre všetkých zdarma, požičiavame len golfové palice a loptičku. Ak by ste mali svoje pomôcky môžete hrať zadarmo.
Za odpoveď recepčnej v prípade kozmetiky sa ospravedlňujeme. V skutočnosti je to tak, že túto službu zabezpečujeme externe, predsa len nie sme hotel, ale penzión. Nie stále sa dá našej kozmetičke prísť presne podľa požiadaviek klientov.
Ohľadne bicyklov sa taktiež ospravedlňujeme, nevenovali sme tomu dostatočnú pozornosť a dávame Vám za pravdu. Túto službu sme stiahli z ponuky. Na detskom ihrisku sú možnosti pre všetky vekové kategórie, pre menšie deti máme pieskovisko, trampolínu, alebo minifarmu.
Dúfame, že na nás nezanevriete a niekedy v budúcnosti nás ešte prídete navštíviť.

Wellness Penzión*** Strachan

2. 8. 2015
Užitočné? Áno
Zakova

Ubytovanie za príplatok super, akurát večer už nešla teplá voda, iba letná, takže sme ani nemohli využiť jacuzzi vaňu kvôli ktorej sme si priplatili za ubytovanie. Kuchár, ktorého sme mali 2 dni si zaslúži velikánske poďakovanie a klobúk dole za vynikajúco pripravené jedlá.
Čo sa nám nepáčilo je to, že nesplnili to, čo bolo uvedené v all inclusive…masáž mala byť 2×, ale nebola a aj tú čo sme si dohodli sme museli zaplatiť a potom stravovanie malo byť 2× raňajky,2× obed,2× večera a mali sme obed iba 1×. Pri odchode sme mali dostať obed vo forme balíčkov, ale akosi na nás zabudli, lebo mali veľa návštevníkov. Takže keď je penzión viac obsadený, tak sa nestíhajú venovať všetkým hosťom ako by mali. Inak prostredie krásne, zariadenie veľmi pekné, personál čo sme mali my od prvého dňa bol milý, ústretový, akurát pri odchode bola už výmena smien, iný personál a o tom už by bolo otázne diskutovať.

30. 6. 2013
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.