Vyhrajte každý mesiac zážitky v hodnote až 1 500 €!
Neváhajte a súťažte o ceny od Mastercard! Stačí, ak nakúpite s bezpečne uloženou kartou Mastercard, alebo Maestro, prípadne cez aplikáciu Masterpass a môžete vyhrať nezabudnuteľné zážitky na Zlavomat.sk. Najlepšie je, že vyhrať môžete každý mesiac od novembra až do apríla 2019!
Platí pre všetkých majiteľov karty 


Ako vyhrať?
Je to úplne jednoduché! Do súťaže vás zapojíme automaticky. Stačí, ak nakúpite na Zľavomate s už zapamätanou kartou alebo si ju necháte zapamätať pri najbližšom nákupe.
Viac sa o súťaži dozviete v podmienkach súťaže.
Každý mesiac môžete vyhrať od Mastercard:
1. cena
na zážitky podľa vlastného výberu
2.–5. cena
na zážitky podľa vlastného výberu
6.–10. cena
na zážitky podľa vlastného výberu


Výhercov budeme pravidelne zverejňovať na našom magazíne.

Prejdite na magazín
Súťažte o ceny od Mastercard!
Už viac ako 132 000 našich zákazníkov spoznalo výhody uloženej karty
Vaša karta je 100 % v bezpečí
Dáta o platobných kartách sú bezpečne uložené v prostredí banky ČSOB. Ani my vaše číslo nebudeme poznať.
Kartu nemusíte stále vyťahovať z peňaženky
Spravte si radosť zážitkom aj z mobilu, napríklad pri čakaní na električku. Karta ostane v peňaženke bezpečne ukrytá pred dotieravými pohľadmi okoloidúcich.
O všetkých transakciách máte prehľad
Karta je chránená prihlásením do Zlavomat.sk a pri každej platbe vám príde potvrdenie e‑mailom. Všetky vaše objednávky sú tak prehľadné a môžete si ich pozrieť na Zľavomatovom účte.
Podmienky súťaže
  • Súťaž sa začína 1.11.2018 končí 30.4.2019.
  • Výhercov budeme losovať a ich mená zverejňovať vždy prvý deň v novom mesiaci. Ak pripadne prvého na víkend alebo sviatok, tak prebehne žrebovanie najbližší pracovný deň.
  • Mená výhercov budú zverejnené na našom magazíne – magazin.zlavomat.sk. Všetci výhercovia budú zároveň informovaní o výhre aj e‑mailom.
  • Do súťaže budú automaticky zapojení všetci zákazníci, ktorí od 1.11.2018 do 30.4.2019 nakúpia a zaplatia zapamätanou kartou Mastercard. Môžete tak zaplatiť už uloženou kartou Mastercard (vrátane kariet Maestro či aplikácie Masterpass) alebo si kartu uložiť pri nákupe.
  • Do súťaže sa jeden užívateľ môže zapojiť aj opakovanými nákupmi a zvýšiť tak svoju šancu pri žrebovaní. Hodnota nákupu môže byť ľubovoľná.
  • Výhru je nutné vyčerpať do konca roka 2019.
  • Partnerom súťaže je spoločnosť Mastercard.
Všeobecné pravidlá súťaže
Chcete poradiť, ako si uložiť svoju kartu Mastercard?
Zobraziť nápovedu