Výlet do romantických Benátok

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Destinácia:

CK České Kormidlo s.r.o.

Masarykovo náměstí 88, Hranice, Česká republika 🇨🇿

Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Balíčky (2)
Viac o balíčku 80,00 € 40,00 €
Viac o balíčku 80,00 € 40,00 €

Benátky? Ach, áno! Kto by nepoznal úzke uličky medzi kamennými domami a stovky vyzdobených mostov ponad kanále? Štíhlych opálených gondolierov, ktorí pevnou rukou vedú svoje lodičky a popritom stihnú na vás žmurknúť?Málokto si spomenie, že Benátky sa okrem známeho milovníka žien Casanovu preslávili aj ako centrum obchodu a kultúry. V minulosti sa toto mesto hemžilo desiatkami známych umelcov, ktorých diela môžeme v súčasnosti obdivovať v miestnych kostoloch a mestských domoch.

Zájazd do historických Benátok pre 1 osobu:

 • Cena zahŕňa: dopravu autobusom s klimatizáciou a WC, služby sprievodcu
 • Cena nezahŕňa: povinný príplatok: 16 € za lodný lístok z Punta Sabbioni do Benátok a späť, vstupy do pamiatok
 • Odporúčané vreckové 40–50 €
 • Nástupné miesta: Bratislava

Teraz máte jedinečnú príležitosť precítiť atmosféru tohto temperamentného mesta na vlastnej koži! Vydajte sa na celodenný výlet do Benátok vďaka českej cestovnej kancelárii České kormidlo a odhaľte ich tajomnú krásu!

Program zájazdu

Odchod autobusu je naplánovaný v popoludňajších hodinách. Zatiaľ čo vy budete nerušene spať, odvezie vás bezpečne a s maximálnym komfortom do prístavu Punta Sabbioni.

Na druhý deň sa v skorých ranných hodinách dopravíte loďou až do Benátok. V dopoludňajších hodinách navštívite v spoločnosti sprievodcu najznámejšie pamiatky – Námestie sv. Marka, Dóžací palác (bývalé sídlo dóžov, panovníkov Benátok, väzenie), Most vzdychov, Zvonicu sv. Marka, prejdete sa labyrintom benátskych uličiek až k známemu mostu Rialto (most Zlatníkov), alebo sa môžete vybrať na návštevu zvonice Campanilla.Poobede budete mať dostatok času, aby ste si sami pozreli to, čo vás na Benátkach najviac zaujalo. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých atrakcií, počnúc plavbou na gondole až po objavovanie zákutí prenádherných kostolov a námestí s nenapodobiteľnou architektúrou. Alebo sa len tak zastavte v rodinných obchodíkoch a kaviarňach, v ktorých si určite vyberiete niečo pre seba a svojich blízkych.

Večer odchod na Slovensko, návrat v ranných hodinách.

Na výber máte termíny :

09. – 11. 09.2013

30. 09. – 02. 10.2013

Nástupné miesto: Bratislava

Turisti z celého sveta prichádzajú do tejto mekky lásky, aby precítili najčistejšiu esenciu juhu, ktorá je zmesou temperamentu, elegancie, vášne, flirtu a estetiky.

Bella Italia! Do Benátok sa jednoducho zamilujete!

Kalkulácia ceny
Ako uplatniť
 • Pred zakúpením kupónu je nutná predrezervácia termínu v CK na tel.č.: +420 777 340 908, volajte Po-Pia: 8.30–17.00.
 • Hneď po obdržaní kupónu (príde vám e-mailom) napíšte na e-mail: hranice@ceskekormidlo.cz,  do e-mailu uveďte mená všetkých účastníkov, ich dáta narodenia, telefónne čísla, termín zájazdu, nástupné miesto a pripíše číslo kupónu.
 • Následne uzavrite s CK cestovnú zmluvu.
 • Termíny:
 • 09. – 11. 09.2013
 • 30. 09. – 02. 10.2013
 • Nástupné miesto Bratislava.
 • V cene voucheru sú služby sprievodcu, doprava klimatizovaným autobusom.
 • Voucher nezahŕňa povinný príplatok: 16 € za lodný lístok z Punta Sabbioni do Benátok a späť, vstupy do pamiatok.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
CK České Kormidlo s.r.o.

Masarykovo náměstí 88, Hranice, Česká republika

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hodnotenie podniku

Martin

Okolie, more, čistota, nočný život, promenáda, blízkosť pláže (aj keď bola platená) ale je aj možnosť využiť voľnú. Dobré kúpanie aj pre deti.

bolo to ok

16. 8. 2016
Monika

super výlet vrelo odporúčam

Hodnotená ponuka: Rím, Vatikán a Florencia
8. 8. 2016
Dia

Benatky sú naozaj čarovné, šoféri boli vtipný starostlivý dokonca pomohli aj ľuďom z inej cestovný, ktorým sa pokazil autobus, výklad sprievodkyne veľmi pútavý, určite odporúčam je to nezabudnuteľný zážitok! :)

Zrušený večerný silvestrovský program (ale za to cestovka nemôže) vynahradili to však 25 minútovým nádherným ohňostrojom

2. 1. 2016
Bianka

Pohodlný autobus, skvelá organizácia, pani sprievodkyňa bola úžasná, a taktiež hotel. Tomuto zájazdu nemám čo vytknúť.

2. 1. 2016
Veronika

Doprava zabezpečená skvelo, pohodlný autobus, sprievodkyňa za 100 bodov a hotel perfektný! :)) Benátky a Verona nádherné mestá! nieto čo vytknúť!

2. 1. 2016
Natália

skvely hotel, prijemny personal

pristup cestovky ohladom dopravy-povodne zmienovana z bratislavy sa nekonala co realne predrazilo cestu

27. 12. 2015
Samuel

Strava bola pestra
Blizko centra mesta
Pekne prostredie
Ochota personalu

Doplatenie za internet (wifi) 20 eur, ktory bol velmi pomaly
Stary nabytok, vybavenie v kupelni
Strava bola pestra, ale zislo by sa viac obmienat jedla popripade doplnit viac jedal pre deti najma pri veceri

1. 9. 2015
L

Personál bol velmi milý, krásne prostredie, blízko do Omišu. Vhodné si zobrať aj bicykle. Strava zodpovedala *** penziónu. Služby delegáta, ten bol k dispozícii, poradil, vysvetlil. My sme boli spokojní :-)

17. 6. 2015
Miroslava

Určite to stálo zato, ale tá cesta autobusom bola strašná, autobus bol veľmi nepohodlný, sedačky boli blízko seba a nedalo sa pohodlne usadiť (zadok z nich bolel ešte týždeň), plus v autobuse ani neboli WC a po istom čase nám šofér ani nechcel zastaviť, lebo sme sa ponáhľali. Ubytovanie bolo fajn, ale nebol tam ani bar ani nič kde by sme si dali večer pivo. Veľké mínus je ešte za to, že sme odchádzali o jednej ráno rovno z silvestrovskej noci. Odporúčam pohodlnú obuv a naozaj teplé oblečenie, lebo budete celé dni na nohách vonku v zime. Malé upozornenie, že ceny v Benátkach sú hlavne čo sa týka jedla dosť vysoké a poplatky si účtujú aj za to, že len sedíte v reštaurácii (nejaké 2 – 3 eurá) a prepitné je okolo 10–12% z účtu, takže sa stane, že vám príde fakt poriadna pálka za účet. Čo sa týka sprievodkyne, výklad bol super, len škoda, že pri obhliadke Verony aj Benátok sme rovno s prehliadkou mesta nešli rovno aj do tých pamiatok. A tak keď sme chceli ísť dnu sme si to vo voľnom čase museli prejsť ešte raz sami.

12. 2. 2015
Tomáš

Všetko bolo v poriadku až na cestu domov, nastali komplikácie a museli sme si zabezpečiť odvoz na vlastné náklady z Brna až domov, čo bolo cca 30€. Musím ale pochváliť pani delegátku, ktorá bola veľmi milá a ústretová.

14. 1. 2015

Všetky hodnotenia