Športové Wushu (Kung Fu) v Bratislave

2 zákazníci
už len 38 ks

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 14. 11. 2013

Jeden kupón je pernamentka na 5 tréningov. Posledný tréning ktorý sa dá uplatniť na kupón je 14.11.2013. Tréningy sú 2 x do týždňa vo štvrtok (TJ SOKOL) a v sobotu (Športová hala Prokofievová). Pre začiatočníkov trvajú 60 minút. 

Maximálna kapacita cvičencov na jeden tréning je 25, aby sa tréneri zvládali naplno venovať každému. Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia e-mailom na: wushu@taolu.sk.

Rozpis tréningov môžte nájsť priamo našej stránke http://www.taolu.sk/pravidelne-treningy/

22,00 € 5,00 €
22,00 € 5,00 €
Ukončené

Ak ste priaznivci pohybu a radi skúšate nové veci, tak tréningy ŠPORTOVÉHO WUSHU (KUNGFU) sú práve pre vás.

Tréningy v Škole Čínskeho Wushu  spočiatku pokrývajú najmä prípravu do tohto športu. To znamená, že na začiatku budeme klásť najväčší dôraz na fyzickú a technicky správnu prípravu cvičenca. Tréning bude obsahovať:

  • Strečingové cvičenia
  • Core tréning
  • Kruhový tréning
  • Wushu základy                    

Strečing sú cvičenia k cielenému natiahnutiu svalstva, ktoré zvyšujú celkovú flexibilitu tela a slúžia aj ako prevencia pred zraneniami počas tréningu. Na tréningoch aplikujeme rôzne metódy strečingu a prispôsobujeme ich individuálne k potrebám cvičenca.

Funkčný tréning sa skladá z core a kruhového tréningu, kde bude cvičenec pracovať najmä s váhou vlastného tela. Na tejto časti tréningu sa budeme zameriavať na správne prevedenie cvikov a dobré držanie tela. Kruhový tréning bude špecifický tým, že je zameraný na precvičenie celého tela. Napomáha k zlepšeniu kondície, spevneniu tela, a rysovaniu postavy. Zatiaľ čo na core tréningu sa zameriame na stabilizačné svaly, zapojeniu stredu tela a rovnako tak sa bude klásť dôraz na sústredenie cvičenca.

Krátke video z funkčného tréningu našich trénerov (už pokročilejší tréning)

Wushu, v Európe známe pod názvom Kung Fu, je komplexný šport vyžadujúci najmä pochopenie mechaniky pohybu, sústredenosť a disciplinovanosť cvičenca. Do konca roka sa budeme zameriavať najmä na zvládnutie techník úderov, kopov, správne prevedenie postojov. Od nového roka postupne začneme s úvodnými zostavami, a neskôr sa prepracujeme k zvládnutiu ľahších akrobatických prvkov a zameriame sa smerom k súťažným zostavám.

Naši tréneri v sade Janka Kráľa

Hodiny sú pod vedením trénerov, ktorí majú skúsenosti z medzinárodných súťaží, kde získali rôzne ocenenia. Škola čínskeho wushu spolupracuje s ďalšími školami v rôznych krajinách ako napríklad v Českej Republike, Poľsku a inde. Tréneri pravidelne navštevujú semináre s významnými majstrami wushu priamo v Číne a Singapure, kde naberajú cenné skúsenosti, ktoré posúvajú ďalej svojim cvičencom.

KDE A KEDY ? 

Škola Činskeho Wushu
Voucher môžete využiť na 2 pobočkách (zobraziť na mape)

Škola Čínskeho Wushu, TJ SOKOL

Zobraziť na mape

Škola Čínskeho Wushu, SH Prokofievova

Zobraziť na mape
Mapa pobočiek
Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Dajte zážitkom tvar!

Zadarmo

Darčekový vzhľad na vytlačenie

Vytvorili sme pre vás viac ako 40 darčekových vzhľadov. Stačí si vybrať, vytlačiť a je to! Naviac všetky sa dajú doplniť vlastným venovaním či fotkou.

 

Prehliadnuť si darčekoví vzhľady

2,99 €

Darčekové balenie voucheru aj s doručením*

Nič neriešite, luxusný vzhľad je už pripravený. Ak chcete, pripíšte venovanie a my doručíme voucher v darčekovom balení kamkoľvek na Slovensku do 5 pracovných dní.

*Je možné objednať pri voucheroch s minimálnou platnosťou 1 mesiac.

Pozrieť si darčekové balenie

Neviete si rady s výberom darčeka?

Nechajte obdarovaného, aby si sám vybral, po čom jeho srdce túži. Otvorený darčekový poukaz vo veľkosti kreditnej karty je ideálnym spôsobom, ako venovať zážitok. Na zadnej strane obdarovaný nájde stierateľný kód, ktorý zadá na našom webe a môže okamžite nakupovať.

Darčekových poukazov v hodnotách 10,00 €, 20,00 €, 50,00 €, 100,00 € a 200,00 €

Chcem darčekový poukaz

Hodnotenie podniku Škola Činskeho Wushu

Hodnotenie podniku Škola Činskeho Wushu

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk