Každý týždeň až do Vianoc potrvá naša Vianočná pátračka. Hráte o kopec kreditov a žrebujeme každý pondelok. Zároveň sme spustili aj Zľavomat vianočný odkazovač.

Viac informácii o oboch akciách nájdete na našom blogu.

Športové Wushu (Kung Fu) v Bratislave

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
5,00 €
2 zákazníci
už iba 38 ks

V cene:

Platí do:

14. 11. 2013

Podmienky uplatnenia:

Jeden kupón je pernamentka na 5 tréningov. Posledný tréning ktorý sa dá uplatniť na kupón je 14.11.2013. Tréningy sú 2 x do týždňa vo štvrtok (TJ SOKOL) a v sobotu (Športová hala Prokofievová). Pre začiatočníkov trvajú 60 minút. 

Maximálna kapacita cvičencov na jeden tréning je 25, aby sa tréneri zvládali naplno venovať každému. Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia e-mailom na: wushu@taolu.sk.

Rozpis tréningov môžte nájsť priamo našej stránke http://www.taolu.sk/pravidelne-treningy/

Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Ak ste priaznivci pohybu a radi skúšate nové veci, tak tréningy ŠPORTOVÉHO WUSHU (KUNGFU) sú práve pre vás.

Tréningy v Škole Čínskeho Wushu  spočiatku pokrývajú najmä prípravu do tohto športu. To znamená, že na začiatku budeme klásť najväčší dôraz na fyzickú a technicky správnu prípravu cvičenca. Tréning bude obsahovať:

  • Strečingové cvičenia
  • Core tréning
  • Kruhový tréning
  • Wushu základy                    

Strečing sú cvičenia k cielenému natiahnutiu svalstva, ktoré zvyšujú celkovú flexibilitu tela a slúžia aj ako prevencia pred zraneniami počas tréningu. Na tréningoch aplikujeme rôzne metódy strečingu a prispôsobujeme ich individuálne k potrebám cvičenca.

Funkčný tréning sa skladá z core a kruhového tréningu, kde bude cvičenec pracovať najmä s váhou vlastného tela. Na tejto časti tréningu sa budeme zameriavať na správne prevedenie cvikov a dobré držanie tela. Kruhový tréning bude špecifický tým, že je zameraný na precvičenie celého tela. Napomáha k zlepšeniu kondície, spevneniu tela, a rysovaniu postavy. Zatiaľ čo na core tréningu sa zameriame na stabilizačné svaly, zapojeniu stredu tela a rovnako tak sa bude klásť dôraz na sústredenie cvičenca.

Krátke video z funkčného tréningu našich trénerov (už pokročilejší tréning)

Wushu, v Európe známe pod názvom Kung Fu, je komplexný šport vyžadujúci najmä pochopenie mechaniky pohybu, sústredenosť a disciplinovanosť cvičenca. Do konca roka sa budeme zameriavať najmä na zvládnutie techník úderov, kopov, správne prevedenie postojov. Od nového roka postupne začneme s úvodnými zostavami, a neskôr sa prepracujeme k zvládnutiu ľahších akrobatických prvkov a zameriame sa smerom k súťažným zostavám.

Naši tréneri v sade Janka Kráľa

Hodiny sú pod vedením trénerov, ktorí majú skúsenosti z medzinárodných súťaží, kde získali rôzne ocenenia. Škola čínskeho wushu spolupracuje s ďalšími školami v rôznych krajinách ako napríklad v Českej Republike, Poľsku a inde. Tréneri pravidelne navštevujú semináre s významnými majstrami wushu priamo v Číne a Singapure, kde naberajú cenné skúsenosti, ktoré posúvajú ďalej svojim cvičencom.

KDE A KEDY ? 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

Jeden kupón je pernamentka na 5 tréningov. Posledný tréning ktorý sa dá uplatniť na kupón je 14.11.2013. Tréningy sú 2 x do týždňa vo štvrtok (TJ SOKOL) a v sobotu (Športová hala Prokofievová). Pre začiatočníkov trvajú 60 minút. 

Maximálna kapacita cvičencov na jeden tréning je 25, aby sa tréneri zvládali naplno venovať každému. Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia e-mailom na: wushu@taolu.sk.

Rozpis tréningov môžte nájsť priamo našej stránke http://www.taolu.sk/pravidelne-treningy/