1,50 eur za 2-hodinový vstup pre deti do FAN PARKU v Avion Shopping Park. Skvelá zábava pre najmenších, oddych pre dospelých s 50 % zľavou!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 30. 4. 2012

  • O aktuálnej obsadenosti sa môžete informovať vopred na tel. č. 0948 701 333
  • Kupón platí v pondelok až piatok v čase od 10:00 do 21:00,  neplatí počas víkendov, cez sviatky a školské prázdniny
  • Kupón sa nedá kombinovať s inými zľavami
  • Platí pre deti od 2,5 rokov a maximálne s výškou 140 cm
  • Pred vstupom si prečítajte prevádzkový poriadok
3,00 € 1,50 €
3,00 € 1,50 €
Ukončené

Tentokrát vám neponúkame obyčajnú zľavu. V skutočnosti to je zázračná zľava. Jasné, vyzerá úplne bežne, ale spomeňte si na všetky tie hrnčeky var, čarovné prútiky alebo hoci sedemmíľové čižmy. Na prvý pohľad by ste ich nevzali ani so zľavou. V pravý čas však zachraňujú situáciu.

Tak ako naša zľava pre decká na dvojhodinový vstup do Fan parku Avion Shopping Park. Počas daždivých dní dokáže zázračne premeniť vaše mrzuté, znudené deti na veselé ratolesti. A čo je ešte lepšie, vaše nákupy sa s ňou ako šibnutím čarovného prútika zmenia na príjemný relax bez „mami, poďme už domov“.

Využite našu 50 % zľavu a navštívte toto rozprávkové miesto s celou rodinou. Fan park nájdete v bratislavskom Avion Shopping Park. Spolu s ním objavíte množstvo zábavy a šantenia. Deti sa vybláznia na trampolínach, šmykľavkách, tobogane, preliezačkách a iných atrakciách.


Ale nezabudli sme ani na vás, dospelákov. Priamo vo Fan parku nájdete príjemné posedenie s možnosťou občerstvenia. Takže si môžete v pokoji vychutnať kávu, noviny či rozhovor so známymi a pritom nespustiť deti z očí.

Skvelou zábavou môžete decká potešiť aj častejšie, veď cena vstupu so zľavou je rozprávkové euro a pol. Vyberte sa do Avion Shopping Park kedykoľvek počas týždňa v čase od 10.00 do 21.00 hod. Fan park nájdete na poschodí pri výťahoch hneď vedľa Detského kina. 

Dospelí tu majú vstup voľný. Všetky atrakcie sú určené pre deti od 2,5 rokov a maximálne s výškou 140 cm. Aktuálnu obsadenosť si môžete zistiť vždy vopred na čísle 0948 701 333.

Neprehliadnite: 

Zľavnený kupón platí v pondelok až piatok v čase od 10.00 do 21.00 maximálne dve hodiny. Kupón neplatí počas víkendov, cez sviatky a školské prázdniny a nedá sa kombinovať s inými zľavami.

FAN PARK Avion Shopping Park
Ivánska cesta 16, Bratislava

Fan park

Ivánska cesta 16, Bratislava

Zobraziť na mape
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

4 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Dajte zážitkom tvar!

Zadarmo

Darčekový vzhľad na vytlačenie

Vytvorili sme pre vás viac ako 40 darčekových vzhľadov. Stačí si vybrať, vytlačiť a je to! Naviac všetky sa dajú doplniť vlastným venovaním či fotkou.

 

Prehliadnuť si darčekoví vzhľady

2,99 €

Darčekové balenie voucheru aj s doručením*

Nič neriešite, luxusný vzhľad je už pripravený. Ak chcete, pripíšte venovanie a my doručíme voucher v darčekovom balení kamkoľvek na Slovensku do 5 pracovných dní.

*Je možné objednať pri voucheroch s minimálnou platnosťou 1 mesiac.

Pozrieť si darčekové balenie

Neviete si rady s výberom darčeka?

Nechajte obdarovaného, aby si sám vybral, po čom jeho srdce túži. Otvorený darčekový poukaz vo veľkosti kreditnej karty je ideálnym spôsobom, ako venovať zážitok. Na zadnej strane obdarovaný nájde stierateľný kód, ktorý zadá na našom webe a môže okamžite nakupovať.

Darčekových poukazov v hodnotách 10,00 €, 20,00 €, 50,00 €, 100,00 € a 200,00 €

Chcem darčekový poukaz

Hodnotenie podniku FAN PARK Avion Shopping Park

Hodnotenie podniku FAN PARK Avion Shopping Park

4,1/5 (51 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 23
4 14
3 11
2 2
1 1
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.