33 Eur za telovú rádiofrekvenciu a kavitáciu v špičkovom centre v Košiciach. Odstráňte celulitídu, ochabnutú kožu, strie a na pláži buďte príťažlivá. Zľava 74%

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 16. 9. 2011

  • Celkový počet voucherov: 200
  • Počet voucherov na osobu: 4
  • Objednávky na čísle: 0911 976 092, 0948 178 333 
125,00 € 33,00 €
125,00 € 33,00 €
Ukončené

Už sa nechcete viac pozerať v zrkadle na tuk v problémových zónach, strie, celulitídu alebo ochabnutú pokožku? Zdá sa Vám boj v posilňovni nekonečný a výsledky málo badateľné? Tak začnite bojovať iným spôsobom a budete už na tohtoročnej dovolenke svojimi krivkami oslňovať. Šortky či bikiny nebudú viac Vašim nepriateľom a zdravé sebavedomie pozdvihnete ešte o priečku vyššie. Pomocou moderných metód telovej rádiofrekvencie a kavitácie bude Váš problém zdolaný.

Len teraz môžete ušetriť 92 Eur a za symbolických 33 Eur dostať 10 minút telovej rádiofrekvencie a 40 minút kavitácie v jednom balíčku so 74% zľavou. Spojte sa s priateľkami a užite si príjemný okrášľujúci večer, ktorý zanechá po sebe ladné krivky na Vašom tele!

Prečo práve telová rádiofrekvencia je riešením?

Je to inovatívna a neinvazívna metóda, ktorá si nevyžaduje bolestivé operačné zákroky, nepríjemné vpichy injekcií a ničím neovplyvní chod vášho doterajšieho života. Celulitída vzniká spôsobom, že sa bunky nafúknu a zadržiavajú vodu. Pre odbúranie je potrebné aktivovať metabolizmus v tukoch väzivovej vrstvy. Problematické zóny ako napríklad stehná a boky budú zreaktivované pomocou rádiofrekvenčných vĺn, viditeľne zredukované a pokožka nadobudne pevnejší a pružnejší vzhľad.

Prečo práve kavitácia je riešením?

Kavitácia alebo inak povedané liposukcia ultrazvukom je založená na nízkofrekvenčnom ultrazvuku, ktorý vytvára bubliny v tekutine. Vzduchové bubliny priebežne rastú až do veľkosti keď samostatne prasknú a tým vytvoria energiu a tlak. Tieto aktivity následne rozbíjajú tukové bunky a zaručujú ich zánik a vstrebanie sa do organizmu. Ideálny výsledok sa dosahuje pri vytvarovaní partií, ktoré odolávajú diétam alebo cvičeniu. Efekt liečby pretrváva roky.

A kam za touto jedinečnou ponukou?

Estetické a laserové štúdio Nice2me, v ktorom nájdete nerušený relax, pohodu a nezabudnuteľný efekt jednotlivých procedúr sídli na Zvonárskej ulici č. 13 v Košiciach. Je to štúdio, kde sa určite stretnete s odborníkmi, odchádzať budete zvodnejší a navštívite ho znova s radosťou.

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

13 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny