Profesionálne viazanie absolventských prác

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
4,00 €
124 zákazníkov

V cene:

Platí do:

31. 5. 2013

Ako objednať tovar:

Kupón možno uplatniť priamo cez online objednávku diplomovka.copygraf.sk (prevzatie osobne alebo poštou, kuriérom).

Prevzatie objednávky je možné osobne na Poštovej 20 v Košiciach alebo si môžete priplatiť prepravu kuriérom (doplatok 5,52€ s DPH, garancia dodania do 24 hodín) alebo Slovenskou Poštou (doplatok 4€, doručenie 2-3 dni). Túto možnosť si môže zákazník vybrať len pri online objednávke (tzn. že zákazník nie je z Košíc).

Kupón platí pre viazanie záverečnej práce do 150 strán, na výber v čiernej, kráľovskej modrej, bordovej alebo zelenej farbe.

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Predajňa

Poštová 20 (na Hlavnej pošte), Košice

Dnes otvorené 7:00–19:00

Dopísané, uložené, schválené a skontrolované! Ak je aj vaša diplomovka, bakalárka či dizertačka v tomto štádiu, máte z polovice vyhraté. Ďalším krôčikom k vášmu vysnívanému titulu je práve viazanie do tvrdých dosiek.

Byrokracia nepustí, diplomovky musia byť pekne krásne v tvrdej väzbe, a preto s prácou v „uchytanom“ obale alebo v hrebeňovej väzbe u svojho oponenta určite nezabodujete.

Copygraf vám vaše absolventské práce profesionálne zviaže do kvalitnej knižnej tvrdej väzby. Dosky sú v koženkovom prevedení v čiernej, kráľovskej modrej, bordovej alebo zelenej farbe.

Prácu vám vedia aj vytlačiť, za doplatok podľa počtu strán. Môžete si doobjednať zlatenie alebo striebrenie titulného textu podľa potrebného počtu riadkov na titulnej strane (1 riadok 0,70 €) alebo aj zlatenie alebo striebrenie textu na chrbát (hranu) knihy. Kupón platí pre viazanie záverečnej práce do 150 strán.

Za príplatok vám vyhotovia vašu prácu v košickej prevádzke v budove Hlavnej Pošty, aj na počkanie alebo kedykoľvek cez víkend, sviatok či ktorúkoľvek nočnú hodinu. Copygraf ponúka aj služby, ako je výmena strany, potlač a napálenie na CD, záložky na prílohy alebo prepisovanie či úprava prác.

Zlatenie a striebrenie je vyhotovené kvalitnou hĺbkotlačou alebo ražbou (do priestoru, do vnútra), písmenká nie sú povrchové a nemôžu sa zošúchať.

Knižné väzby Copygrafu sú úplným produktom ich knihárskej dielne (aj dosky si vyrábajú sami, nevkladajú knižný blok do poľských profilov).

  • Všetky práce sú vyhotovené najneskôr do 48 hodín od zadania objednávky a pripravené na odoslanie alebo na prevzatie
  • Je možné priplatiť si poplatok za skoršie vyhotovenie práce podľa cenníka
Kalkulácia ceny

Ako objednať tovar

Kupón možno uplatniť priamo cez online objednávku diplomovka.copygraf.sk (prevzatie osobne alebo poštou, kuriérom).

Prevzatie objednávky je možné osobne na Poštovej 20 v Košiciach alebo si môžete priplatiť prepravu kuriérom (doplatok 5,52€ s DPH, garancia dodania do 24 hodín) alebo Slovenskou Poštou (doplatok 4€, doručenie 2–3 dni). Túto možnosť si môže zákazník vybrať len pri online objednávke (tzn. že zákazník nie je z Košíc).

Kupón platí pre viazanie záverečnej práce do 150 strán, na výber v čiernej, kráľovskej modrej, bordovej alebo zelenej farbe.

Hodnotenie podniku

3,6/5 (381 hodnotenie)

Všetky hodnotenia