Maqui berry – najsilnejší superantioxidant

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
7,99 €
52 zákazníkov

V cene:

1 balenie maqui berry 60 tabliet

Pri kúpe 3 baleni maqui berry = štvrté balenie zdarma

Viac tu: http://www.superovocie.eu/maqui-kapsule/

Môžete využiť do:

18. 9. 2015

Doručenie:

Slovenská pošta
V cene voucheru (4 dni)

Ako objednať tovar:

Objednávka: zaslať adresu + č. voucheru na : superovocie@gmail.com

Osobný odber: nie je možný

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Odkiaľ Maqui pochádza?

Maqui rastie v Južnej Amerike v Patagónii, prevažne na juhu Čile a menších častiach Argentíny. V oblasti kde Maqui rastie je najčistejšia a ešte neporušená panenská príroda.

Maqui ako superjedlo!

Maqui je spomedzi všetkého ovocia na prvom mieste na stupnici ORAC. Je to stupnica, ktorá udáva hodnotu antioxidantov jednotlivých potravín a schopnosť odstraňovania škodlivín, čiže voľných radikálov z tela. Maqui má na tejto stupnici hodnotu 27 600 na 100 gramov ovocia. Pre porovnanie banány majú hodnotu 813, vysoko cenené červené hrozno iba 1260 a populárne jahody 3541, čo je stále viac než 8 x menej!

Kedy bolo Maqui objavené?

Maqui poznali miestni indiáni z kmeňa Mapuche pomerne dlho. No keďže Maqui používal iba izolovaný kmeň indiánov z kmeňa Mapuche, myšlienka tohto skvelého ovocia sa dostala do povedomia moderného sveta iba prednedávnom. Za pár mesiacov od objavenia spôsobilo toto ovocie veľký ošiaľ a dopyt po ňom začal byť príliš veľký. Nakoľko Maqui rastie iba na určitom území Patagónie a aby sa predišlo bezhlavej devastácii prírody,  povolenie zbierať toto ovocie majú iba Indiáni zo spomenutého kmeňa Mapuche.

Prečo sú Maqui bobule také cenné?

Miestni indiáni používajú Maqui na zmiernenie a liečbu rôznych zdravotných ťažkostí, ako aj na zvýšenie odolnosti imunitného systému. Maqui je u nich vysoko cenený v boji proti horúčke, bolestiach v krku a ako účinný liek proti zápalovým ochoreniam.

Posvätné Maqui!

Indiáni si po stáročia cenili Maqui bobule ako posvätné jedlo, kvôli jeho neobvyklým zázračným vlastnostiam a nikdy nesmelo chýbať pri náboženských a kultových obradoch.Maqui a chudnutie!

Maqui Berry je vynikajúci doplnok, ktorý napomáha k chudnutiu, ale prečo je to tak?

Na začiatok,  Maqui je veľmi silný antioxidant. Tým, že telu dodáte Maqui vo forme doplnkov stravy, dokáže sa vaše telo „detoxikovať“ (očista tela od škodlivín) oveľa rýchlejšie - čo je jedna z hlavných výhod prijatia antioxidantov (antioxidanty – látky ktoré nás chránia proti chorobám a zabraňujú procesu starnutia).

To znamená, že voľné radikály (látky, ktoré ničia naše telo),  ktoré sa tvoria v bunkách (ako výsledok procesu oxidácie) sa úplne znížia. To ovplyvňuje následne do určitej miery tukové bunky.

Maqui vám však môže výrazne napomôcť k chudnutiu. K rýchlejšiemu chudnutiu pomôžete samozrejme aj pravidelným cvičením a zdravšou životosprávou. Z výsledkami budete potom isto oveľa viac spokojnejší!

Majte na pamäti, že voľné radikály sú tiež zodpovedné za radu ďalších zdravotných neduhov a degeneratívnych ochorení. Takže existuje veľa dobrých dôvodov, prečo Maqui užívať, bez ohľadu na to, či hlavným cieľom je chudnutie.

Ďalším skvelým prínosom je to, že Maqui vám dodá viac energie a motivácie, ktorá vám môže byť potrebná k Vášmu boju s chudnutím, ako aj k úplnej psychickej pohode, ktorú tak veľmi v živote potrebujeme!

Maqui chráni náš organizmus od problémov spojených s voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú oxidačné poškodenia v našom tele - vrátane srdcových ochorení, rakoviny, artritídy predčasného starnutia a samozrejme je vynikajúcim doplnkom v oblasti chudnutia!

Tieto kapsule sú vyrobené z bobúľ maqui, ktoré vyrástli v Patagónii, na juhu Čile. Ovocie bolo zbierané indiánmi z kmeňa Mapuche, ktorí žijú v tejto oblasti a používajú pri zbieraní svoje tradičné techniky, čím je minimálny dopad na prírodu a životné prostredie.

Ovocie bolo zbierané v nedotknutých a najčistejších miestach Patagónie. Ovocie teda nepochádza  z umelo vysadených plantáži ako je to u väčšiny ovocia pochádzajúceho z Južnej Ameriky!

Viac tu: http://www.superovocie.eu/products/produkt-1/

Kalkulácia ceny

Ako objednať tovar

Objednávka: zaslať adresu + č. voucheru na : superovocie@gmail.com

Osobný odber: nie je možný

Storno podmienky

Obchodné podmienky predajcu.

Hodnotenie podniku

Argop

super rýchle dodanie bezproblemová komunikácia možem len odporučiť

Erik

Super užívam a som spokojný.

Anna

Rýchle vybavenie