Duálna kryolipolýza – šetrite svoj čas a chudnite

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
2 nasatia
Ukončené
12,90 €
10 zákazníkov

V cene variantu:

  • ošetrenie 40 minút - vákuová duálna kryolipolýza dvoma hlavicami naraz

Platí do:

24. 12. 2015

Podmienky uplatnenia:

Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred na tel.č.  +421 910 907 487. Pri rezervácii uveďte číslo voucheru, pri návšteve sa treba preukázať platným voucherom.

Viac informácií, ako uplatniť voucher
Kontraindikácie

Kde uplatniť:

PERSONA

Nerudova 9, Bratislava – Ružinov, oproti Hotelu 21

Dnes otvorené 9:00–15:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí

Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku!

Všetci vieme, že cvičenie je zdravá a efektívna metóda na chudnutie, ale samotné cvičenie nie je vždy účinné, pretože telo si spaľuje tuky z oblasti, ktoré samo uzná za vhodné. Z tých, z ktorých by ste chceli vy, neberie do úvahy. A tak drtenie brušákov nemusí automaticky znamenať menšie brucho. To isté platí o stehnách alebo bokoch.

Kryolipolýza je overený spôsob zbavenia sa tukových zásob. Je to proces riadeného zmrazovania tukových buniek, ktorých obsah skryštalizuje, vďaka čomu tuková bunka odumrie a je z tela odstránená pomocou lymfatického systému. Celý proces je vysoko bezpečný, nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy či svaly. Nezvyšuje zároveň ani hladinu cholesterolu a triglyceridov­. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia.

Ošetrením problémových partii dôjde k odstráneniu 25% – 50% tukových buniek.  Po zníženom počte adipocitov (tukových buniek) dochádza k remodelácii tukového tkaniva. Bunky ktoré prežili sa zhlukujú k sebe, vytláčajú prázdne miesta a dochádza k zmenšeniu tukovej vrstvy. Rozpadajúce sa tukové bunky vyvolajú asepticky zápal s čistiacou reakciou, kde sú ich úbytky pohltené lymfatickým tkanivom a vyplavené do lymfatických ciest.

Preto, po ošetrení odporúčame Lymfodrenáž - je špeciálna liečebná metóda,  pomocou ktorej sa podporuje vyplavovanie odpadových látok z tela. Jedná sa o prostriedok detoxikácie. Viac informácií nájdete na našej web stránke.

Doporučené ošetrenia

Ošetrovaná oblasť

Kupóny

Spodná časť brucha

1

Boky

1

Ramená

1

Spodná časť brucha + boky

2

Celé brucho

2

Stehná

2

Kryolipolýza je bezpečná, neinvazívna, bezbolestná a bez rekonvalescencie.

PERSONA salón krásy v Bratislave je zabehané štúdio krásy, ktoré funguje v už 6 rokov. Rozširujúce sa portfólio služieb a stále vyšší počet zákazníkov, sú odrazom kvality poskytovaných služieb. Pripojte sa k zástupu spokojných zákazníkov i vy!

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred na tel.č.  +421 910 907 487. Pri rezervácii uveďte číslo voucheru, pri návšteve sa treba preukázať platným voucherom.

Storno podmienky

Storno je možné urobiť 24 hodín pred dohodnutým termínom. V prípade, že sa nedostavíte na dohodnutý termín, kupón stráca platnosť. V prípade neuplatnenia kupónu do doby platnosti – voucher prepadá.

Hodnotenie podniku

Marcela

Velmi prijemny personal a profesionalny pristup. Aj nasadenia trvali presne stanoveny cas a nie menej. Cistota.

9. 10. 2015
Brigita
21. 8. 2015
V
20. 8. 2015
Brigita
19. 8. 2015

Všetky hodnotenia