Podeľte sa s nami o tipy na podniky či zariadenia, o ktorých by sme mali vedieť my aj ľudia vo vašom okolí. 10 tipov odmeníme aj kreditmi.

Protišmykové návleky na kolesá UNIVERSAL MULTIGRIP

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
43,50 €
2 zákazníci
už iba 48 ks

V cene:

Protišmykové návleky UNIVERSAL MULTIGRIP

  • Veľkosť: S 
  • Balenie obsahuje 2 kusy (Ľ+P strana)

Ponuka platí pre Universal Multigrip vo veľkosti S. Prečítajte si informácie uvedené na bočnici vašej pneumatiky a skontrolujte ju v tabuľke.

Doručenie:

UPS
3,00 € (3 prac. dni)

Doručuje obchod:

Keď ide o bezpečnosť jazdy na snehu a l’ade, protišmykovévé návleky sú ideálnym riešením. Sú plnohodnotnou náhradou snehových reťazí, a navyše s rýchlou a jednoduchou montážou.

Ponuka platí pre Universal Multigrip vo veľkosti S. Prečítajte si informácie uvedené na bočnici vašej pneumatiky a skontrolujte ju v tabuľke:

Návleky proti šmyku na snehu a ľade sú protišmykové zariadenia vyrobené z technickej tkaniny pre osobné a dodávkové automobily. Dezén Universal Multigripu je vyrobený z mnohovláknových nití s vysokou priľnavosťou zo 100 % recyklovateľného polypropylénu. Návleky majú tri špeciálne vložky vyrobené z polyuretánu – výnimočne odolného a ohybného materiálu.

UNIVERSAL MULTIGRIP ponúka flexibilitu, aby bolo možné návleky ľahko a rýchlo nasadiť, keď si to poveternostné podmienky vyžadujú. Keďže sa môžu použiť opakovane, sú veľmi úsporným riešením. Špeciálny tvar povrchu spolu s vysokou deformovateľnosťou textílie použitej pre behúň návleku vám umožnia dosiahnuť výrazný nárast celkovej plochy dotyku so snehom alebo ľadom, vďaka špeciálnej konštrukcii textílie a použitiu mnohovláknových nití, s následným zvýšením koeficientu trenia medzi kolesom a zasneženým alebo zľadovateným povrchom.

Jednoduchá montáž (rozkliknite)

/maxresdefault.jpg“ width=„634“ height=„356“ data-slevomat-youtube-player-options=‚{ „video“: „j5Y6MCXkc5E “, „size“: { „width“: 634, „height“: 356 } }‘ > 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Peter Mičuda - GAFA AUTO

Kamenická 852/8

029 01 Námestovo

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny