Prežiarenie a omladenie pleti Light Filling

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Aplikácia 1ml Light Fillingu
Ukončené
135,00 €
34 zákazníkov

V cene variantu:

  • 1 x Aplikácia 1ml Light Fillingu
  • Spevnenie 1 vybranej oblasti: okolie očí, spevnenie sánky alebo prežiarenie líc

Platí do:

15. 4. 2016

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Je nutná rezervácia vopred na tel. č.: 033 640 5250, 033 640 5251, 0910 111 669 alebo mailom na iem@iem.sk.
  • Je nutné preukázať sa platným voucherom.
Viac informácií, ako uplatniť voucher
Kontraindikácie

Kde uplatniť:

Inštitút Estetickej Medicíny

Hollého 4, Pezinok

Dnes otvorené 8:00–20:00
Nedeľa: Podľa objednávok
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty

Vaša mladosť si pomaly balí kufre a so slzami sa s vami lúči. Na pamiatku vám však necháva nemilé vrásky, ktoré sa pohodlne usadili okolo vašich očí, úst a na čele. Tie sa očividne nikam nechystajú. Na pleť sadá tieň veku a vaša tvár postupne stráca život.

Vaša pleť vyzerá unavene a tvoria sa na nej rôzne záhyby a línie. Vo vašom zrelom veku sa objavujú prvé vrásky a štruktúra pokožky je nerovnomerná. Vaša pleť je ponorená v tieni, vytvárajú sa vám tmavé miesta a pokožka tak postupne stráca svoju prirodzenú schopnosť odrážať svetlo. Nečudo, že vaša pleť vyzerá smutne a vyčerpane. Objavte kozmetickú záchranu v podobe prežiarenia pleti Light Fillingom.

Light Filling s produktom TEOSYAL Redensity I je nový koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia zaručuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

Light Filling ošetrenie je vhodné pre oblasť tváre, krku a taktiež dekoltu, ktorá je obzvlášť citlivá, jemná a často zanedbávaná pri bežných ošetreniach. Procedúru je vhodné znovu opakovať po 3 týždňoch. Čí­tajte viac o ošetrení TU.

Účinky LIGHT FILLING:

  • Pokožku rovnomerne a prirodzene vypne
  • Vráti jej jas a tým pleť znovu rozžiari a vyhladí

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku na čele s primárkou MUDr. Alenou Pallovou ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie. Poskytuje možnosť relaxácie v spa-centre a beauty centre alebo možnosť formovania postavy.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Je nutná rezervácia vopred na tel. č.: 033 640 5250,  033 640 5251,  0910 111 669 alebo mailom na iem@iem.sk.
  • Je nutné preukázať sa platným voucherom.
Storno podmienky
  • Zmena rezervácie: Zmena termínu je možná najneskôr 24 hod. vopred, inak kupón stráca platnosť.

Hodnotenie podniku

Julie

profesionalny pristup a konzultacia s pani doktorkou bola nad moje ocakavanie. Podrobne mi vysvetlila detaili a odporucila, co je pre moju plet najlepsie.

16. 2. 2015

Všetky hodnotenia