Kavitácia, lymfodrenáž či vákuová masáž pre zdravú omladenú pleť

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Kavitácia alebo vakuová masáž
Ukončené
4,90 €
73 zákazníkov

V cene variantu:

  • 20 min Kavitácia alebo vakuová masáž

Platí do:

12. 8. 2016

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Je potrebná vopred na tel. č. +421 911 292 342 (prevádzka Obchodná) alebo +421 911 595 202 (prevádzka Panenská) alebo e-mailom na studiovitality.bio@gmail.com 
  • Je potrebné preukázať sa platným voucherom.
  • Studio Vitality má vyhradené parkovacie miesta pre prevádzku Panenská (v prípade záujmu sa informujte vopred telefonicky).
Viac informácií, ako uplatniť voucher
Kontraindikácie

Kde uplatniť:

Studio Vitality

Panenská 29, Bratislava - Staré Mesto

Dnes otvorené 8:00–20:00
Studio Vitality má vyhradené parkovacie miesta pre prevádzku Panenská (v prípade záujmu sa informujte telefonicky vopred). Sprcha: ANO Hygienické potreby: ANO Uterák: ANO
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Berieme karty

Studio Vitality

Obchodná 66/A, Bratislava - Staré Mesto

Dnes otvorené 8:00–20:00
Sprcha: ANO Hygienické potreby: ANO Uterák: ANO
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Berieme karty

Pred využitím tejto akcie si venujte ešte posledný pohľad do zrkadla. Dobre si zapamätajte, čo v ňom uvidíte, pretože odteraz z neho bude hľadieť vaše krajšie Ja!

Lymfodrenážna masáž spriechodňuje povrchové lymfatické cievy a napomáha tak odtoku prebytočnej vody z ľudského tela. Použitím lymfodrenážnej masáže sa používa jemná technika, ktorá napomáha odtoku lymfy a tým zmierňuje opuchy.

Viac informácií

Kavitácia je najefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy. Pomocou prístroja New Body-N dosiahnete zlepšenie metabolizmu organizmu, okysličenie tkaniva a lepšiu funkciu lymfatického obehu.

Koža a tkanivá sú tak lepšie zásobované krvou, lepšie sa prečisťujú a spevňujú. A to všetko bezbolestne, príjemne a s merateľnými výsledkami.

Viac informácií

Vákuová masáž je jedna z najefektívnejších neinvazívnych metód v boji proti celulitíde a pre budovanie krásnej hladkej pokožky. Používa sa najdlhšie zo všetkých metód prírodnej medicíny.

Táto metóda dokáže pomocou podtlaku narušiť tukovú štruktúru v podkoží a priaznivo naštartovať prirodzené odbúravanie tukov v tejto oblasti. Vďaka masážnej hlavici, ktorá sa pohybuje po pokožke, sa aktivujú podkožné vlákna a dochádza tak priaznivému ovplyvneniu napnutia pokožky.

Štúdio Vitality je centrum zdravia a krásy, ktoré poskytuje širokú ponuku pleťových aj telových ošetrení. Postará sa o vás tím lekárky s mnohoročnou praxou, zdravotnej sestry, dermatokozmetičky, odborníkov na výživu a starostlivosť o pleť.

Nové nadštandardné priestory centra sa nachádzajú priamo v centre mesta s ľahkou dostupnosťou z rôznych mestských častí. Možnosť parkovania je na Mariánskej a Vysokej ulici.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Je potrebná vopred na tel. č. +421 911 292 342 (prevádzka Obchodná) alebo +421 911 595 202 (prevádzka Panenská) alebo e-mailom na studiovitality.bio@gmail.com 
  • Je potrebné preukázať sa platným voucherom.
  • Studio Vitality má vyhradené parkovacie miesta pre prevádzku Panenská (v prípade záujmu sa informujte vopred telefonicky). 
Storno podmienky
  • V prípade, že sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr na telefónnom čísle  +421 911 292 342 (prevádzka Obchodná) alebo +421 911 595 202 (prevádzka Panenská).

Hodnotenie podniku

Irina

Práca manikerki je kvalitná. Našla som salón, kde sa určite budem vratat´

24. 1. 2016
Inna

Páčil sa mi prístup, komunikácia personálny. Určite sa na modeláž nechtov vrátim do tento salónu. Doporučujem!!!

Nič negatívne

18. 1. 2016
Martina

Kvalitna pedikura, prijemny personal.

7. 2. 2016
Silvia

Dôkladnosť, príjemný prístup.

9. 3. 2016
Katarina

Profesionalny pristup

16. 3. 2016
Andrea

Mily personal, s pedikúrou som bola spokojná. Pedikerka si dala zalezat aj na zaverecnom lakovani (francuzska manikura na nohách) V tomto salone platí „Zakaznik nas pan“

21. 3. 2016

Všetky hodnotenia