Dovolenka v Taliansku pre 4 osoby

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Variant:
8 dní (7 nocí), 4 osoby
Ukončené
345,00 €
9 zákazníkov

Termín:

So 9. 7. – So 16. 7. 2016

V cene variantu:

Pre 4 osoby na 8 dní (7 nocí)

  • 4–miestny karavan
  • ubytovanie na 7 nocí
  • energie
  • parkovanie pri karavane
  • služby delegáta 

Doprava:

Vlastným spôsobom

Podmienky uplatnenia:

  • V prípade zakúpenia voucheru na konkrétny termín je pre vás automaticky vytvorená rezervácia a storno ani refundácia voucheru nie sú možné.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Destinácia:

Organizuje:

ITAL TRAVEL

Novomeského 19, Poprad

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Dovolenka v Taliansku pre rodinu – 2 dospelí a 2, príp. 3 deti v karavane (3.dieťa do 6 rokov)

Užite si dovolenku v talianskom mestečku Lido degli Estensi.

Karavany sa nachádzajú v krásnom kempingu Mare Pineta, ktorý je vyhľadávaným kempom s kompletným vybavením a veľmi výhodnou polohou. Leží na hlavnej promenáde, prakticky v centre prímorského mestečka Lido Degli Estensi priamo pri mori. O jeho vybavenosti svedčia 4 bazény, 2 reštaurácie, 2 pizzérie, bar, minimarket, bazár, herňa, sauna, fitness a mnoho detských ihrísk. Sociálne zariadenia so sprchami sú na veľmi vysokej úrovni.

Pláž je široká, piesčitá s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre deti i pre neplavcov. Je vyhradená pre klientov kempu, ktorí majú k dispozícií plážové bary, prezliekacie kabíny, požičovňu lehátok a slnečníkov, vodných bicyklov, volejbalové, basketbalové, nohejbalové a detské ihriská s množstvom preliezačiek, hojdačiek a iných detských atrakcií.

4-miestne karavany sú umiestnené v tieni vysokých pínií asi 300 m od pláže. Každý z nich má drevený prístrešok, stôl a stoličky. Vnútri sa nachádza malá kuchynská linka, plynový dvojvarič, 120 l chladnička, drez s tečúcou studenou vodou, hrnce, taniere, príbory, poháre, lopárik a naberačka. Z jednej strany kuchynskej linky je dvojlôžko a z druhej strany je dverami oddelená malá detská izba s poschodovou posteľou. Vo výbave každého karavanu je splachovacie WC, drez s tečúcou vodou, skrine, deky a malé vankúšiky, sušiak na prádlo, lopatka s metličkou, vedierko a elektrické osvetlenie. JE NUTNÉ SI PRIVIESŤ VLASTNÉ PLACHTY A POSTEĽNÉ PRÁDLO alebo si ich možno prenajať za poplatok 5€/1os.

Uvádzaná cena je cena za celý 4-miestny karavan. Je v nej zahrnuté ubytovanie, energie, parkovanie pri karavane a služby delegáta.

Klienti si môžu zakúpiť aj rozšírenú polpenziu. Kli­enti, ktorí majú objednanú stravu, chodia do výdajného stánku označeného delegátom v určenú hodinu a konzumujú ju vo vlastnom ubytovacom zariadení, prípadne na mieste na to určenom, z riadov ich karavanu.

Doprava: vlastná

Vzdialenosť od slovenských hraníc: 800 km.

Cca 10 hodín cesty autom od hraníc.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • V prípade zakúpenia voucheru na konkrétny termín je pre vás automaticky vytvorená rezervácia a storno ani refundácia voucheru nie sú možné.
Deti
  • 2 dospelí a 2, príp. 3 deti v karavane (3.dieťa do 6 rokov)
Príplatky
  • JE NUTNÉ SI PRIVIESŤ VLASTNÉ PLACHTY A POSTEĽNÉ PRÁDLO alebo si ich možno prenajať za poplatok 5€/1os.
Storno podmienky

V prípade zakúpenia voucheru na konkrétny termín je pre vás automaticky vytvorená rezervácia a storno ani refundácia voucheru nie sú možné.

Hodnotenie podniku

4,8/5 (11 hodnotenie)
4 0
3 1
2 0
1 0

Všetky hodnotenia