Vianočné trhy v Rakúsku na zámku Schloss Hof a návšteva čokoládovne Hauswirth

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
15,90 €
41 zákazníkov
už iba 4 ks

Termín:

So 3. 12. 2016

V cene:

Pre 1 osobu na 1 deň (0 nocí)

 • doprava vlastnými kvalitnými autobusmi a vodičmi CK Silverica Tours, sú to komfortné, moderné autobusy nemeckej značky
 • služby skúseného sprievodcu počas celého zájazdu
 • bezplatné horúce občerstvenie pre každého počas zájazdu
 • poistenie proti insolventnosti CK 

Doprava:

Autobusom

Nástupné miesta:

 • Bratislava
 • Nitra
 • Trnava
 • Sereď

Obmedzenie:

Uplatnite voucher do 2. 12. 2016.

Podmienky uplatnenia:

 • Tento zájazd si rezervujete po zakúpení a obdržaní voucheru najneskôr do 3 dní na telefónnom čísle: +421 904 676 475 alebo prostredníctvom e-mailu: info@silvericatours.com.
 • Pri zaslaní e-mailu sa nám uvádzajú tieto údaje: meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo občianskeho preukazu, telefonický kontakt, e-mailová adresa, číslo voucheru a miesto nástupu. Na základe Vami zadaných údajov uzavriete s nami "Zmluvu o obstaraní zájazdu" , ktorú Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu so všetkými potrebnými dôležitými informáciami, pokynmi a podrobným programom. Zmena programu zájazdu je vyhradená.
 • Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pokiaľ sa náhodou kvôli nedostatočnému počtu zájazd neuskutoční, budete informovaní včas a Vami zaplatená suma za zájazd sa Vám samozrejme vráti.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Organizuje:

SILVERICA TOURS

138, Dolné Obdokovce

Dnes zatvorené
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Berieme karty
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Za pravou vianočnou atmosférou sa oplatí cestovať! Darujte si ten najkrajší vianočný darček a vydajte sa na vianočné trhy na zámok Schloss Hof. Čokoládový úsmev si prinesiete z čokoládovne Hauswirth.

Iskrivé svetielka, blikotajúce romantické sviečok, rozžiarené oči detí aj dospelých. To je atmosféra vianočnej dedinky na zámku Schloss Hof, ktorý si uprostred rozľahlých záhrad dal postaviť princ Eugen Savojský a neskôr sa stal cisárskym zámkom, patrí k najväčším vidieckym zámockým komplexom v strednej Európe.

Počas predvianočných víkendov sa otvoria brány zámockého areálu, ktorý sa premení na adventný trh. Viac ako 100 stánkov vám ponúkne nápady na vianočné darčeky – od ozdôb na vianočné stromčeky, cez figúrky do betlehemov a hračky až po diela z dreva a sviečky.

Lukulské chúťky si môžete uspokojiť z ponuky vareného vína, punču, pečených gaštanov, pražených mandlí a sladkého vianočného pečiva a medovníkov. Každú sobotu o 17:00 hod. vás Marcheldská filharmónia pozve na koncerty v klasicistickej slávnostnej sále zámku a zahrá Vám vianočnú hudbu z diela Corelliho, Vivaldiho a Händla.

Pestrý program bude čaká aj nanajmenších návštevníkov! Pečenie vianočného pečiva a majstrovanie v dielničkách, kúzelník a rozprávkar, historická trieda, kde deti môžu napísať list Ježiškovi, špeciálne detské prehliadky až po jazdenie na poníkoch, kúzelnícky les, živé jasličky a mnoho iného.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Tento zájazd si rezervujete po zakúpení a obdržaní voucheru najneskôr do 3 dní na telefónnom čísle: +421 904 676 475 alebo prostredníctvom e-mailu: info@silvericatours.com.
 • Pri zaslaní e-mailu sa nám uvádzajú tieto údaje: meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo občianskeho preukazu, telefonický kontakt, e-mailová adresa, číslo voucheru a miesto nástupu. Na základe Vami zadaných údajov uzavriete s nami „Zmluvu o obstaraní zájazdu“ , ktorú Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu so všetkými potrebnými dôležitými informáciami, pokynmi a podrobným programom. Zmena programu zájazdu je vyhradená.
 • Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pokiaľ sa náhodou kvôli nedostatočnému počtu zájazd neuskutoční, budete informovaní včas a Vami zaplatená suma za zájazd sa Vám samozrejme vráti. 
Deti
 • Potrebné zakúpiť samostatný voucher.
Príplatky
 • Cena voucheru nezahŕňa: stravu, cestovné poistenie a prípadné, nepovinné vstupy 
 • Príplatky za nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava 3€, Bratislava bez príplatku
 • Nepovinné príplatky – obojsmerná miestenka (dospelí 5 €, seniori a deti do 12 - 3€)
                                      – zámok Schloss Hof: vianočné trhy na zámku – dospelí 6 €, deti od 6 do 15 rokov 3 €, prehliadka zámku – 3 €
Storno podmienky
 • Po podpise zmluvy bude prípadné storno riešené individuálne s CK alebo zákazníckou podporou Zľavomatu. Po uzavretí zmluvy s CK sa zákazník riadi VOP CK.

Hodnotenie podniku

4,4/5 (107 hodnotenie)
Lucia

Výborná organizácia zájazdu.

27. 12. 2015
Alena

Zájazd bol perfektný. Veľmi milí ľudia. Prekvapenie vo forme srdečného prístupu k nám cestujúcim. Spoľahlivosť.

1. 12. 2015
Kuchyne3de

Všetko bolo fantasticky zvládnuté. Vysoko nadštandardné služby.

4. 12. 2015
LucQa

dobre zorganizovaný zájazd, super cestovka.

bez chyby

27. 12. 2015
Oskar4474

CK SILVERICA TOURS nás svojim prístupom doslova očarila. Odporúčame ju všetkým, ktorí majú radi nielen profesionalitu, ale aj srdce na dlani. Chceme sa aj touto cestou poďakovať najmä pánom vodičom, vďaka ktorým sa nám v autobuse sedelo ako vo vlastnej obývačke. Zostaňte, prosím, takými, akí ste, lebo nemáte konkurenciu. Už teraz sa veľmi tešíme na ďalší výlet s Vami!

Neveríme, že niekto môže niečo napísať aj do tejto kolónky…

27. 12. 2015
S

Bol to vynikajúci zážitok, čerti behali voľne aj mimo ohrady a preto sa dalo bez problémov s nimi vyfotiť, dokonca ponúkali svoje masky, ktoré sme si mohli pri fotení nasadiť. Veľmi nás prekvapilo, že čerti vedeli byť aj veľmi milí, čiže zájazd vhodný aj pre malé detičky. Užili sme si veľa zábavy, a hlavne snehu. CK Silverica Tours môžeme všetkým len odporúčať, budeme cestovať už iba s nimi.

28. 12. 2015

Všetky hodnotenia