Adventná Viedeň a zámok Schönbrunne

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
1 deň (0 nocí), 1 osoba  ·  Adventná Viedeň a zámok Schönbrunne
Ukončené
15,90 €
112 zákazníkov

Termín:

So 17. 12. 2016

V cene variantu:

Pre 1 osobu na 1 deň (0 nocí)

 • dopravu klimatizovaným autobusom,
 • prehliadky podľa programu bez vstupov
 • sprievodcu zájazdu,
 • poistenie proti úpadku CK. 

Doprava:

Autobusom

Nástupné miesta:

 • Bratislava - bez príplatku
 • Zvolen - príplatok 10€
 • Banská Bystrica - príplatok 10€
 • Nitra - príplatok 5€
 • Sereď - príplatok 3€
 • Trnava - príplatok 3€

Obmedzenie:

Uplatnite voucher do 16. 12. 2016.

Podmienky uplatnenia:

 • Čo najskôr po obdržaní vášho kupónu je potrebné ho preposlať e-mailom na: zajazdy@startrip.sk s uvedením čísla kupónu, požadovaného typu zájazdu, termínu a trasy, vaším menom a telefonickým kontaktom. 
 • Následne vám bude zaslaná prihláška na zájazd.
 • Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred nástupom na zájazd.
 • Pokiaľ vám do tejto doby nebudú doručené, je nutné informovať sa, či bol váš e-mail doručený a rezervácia potvrdená.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Organizuje:

STARTRIP s.r.o.

Sitnianska 34, Banská Bystrica

Dnes otvorené 8:00–17:00

Chcete zažiť poriadnu dávku adventnej atmosféry a bratislavské trhy vám akosi nestačia? Stačí sa presunúť o pár kilometrov na západ a hneď je to iná káva!

Novým adventným osvetlením, ktoré okrem pútavého dizajnu šetrí životné prostredie a energiu, žiari v metropole Viedeň už 28 nákupných ulíc. Vianočné trhy i tzv. adventné dedinky vám ponúkajú vianočnú atmosféru prostredníctvom typických kulinárskych špecialít, neodmysliteľného vareného vína či punču, adventného osvetlenia a výzdoby, koncertov, vystúpení zborov či hudobných skupín, výstav jasličiek, detského programu ako i kultúrneho programu. Najznámejší a asi najstarší vianočný trh vo Viedni je Christkindlmarkt pred mestskou radnicou v centre Viedne, ktorý tvorí okolo 140 malých drevených stánkov ponúkajúcich tradíciu od pečených gaštanov pre najmenších až po klasický punč.

Schönbrunn

Vianočný trh pred zámkom Schönbrunn Vás bude lákať svojou predvianočnou atmosférou na nádhernom nádvorí barokového zámku. Prehliadnite si interiér zámku, ktorý bol letným sídlom cisárskej rodiny Habsburgovcov.

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska je v ranných hodinách.

Príchod na zámok a do záhrad v Schönbrunne. Ide o jednu z najvýznamnejších a najnavštevovanejších kultúrnych pamiatok nielen vo Viedni, ale aj v celom Rakúsku. Môžete vidieť barokový zámok Schönbrunn s priľahlým zámockým parkom a budovami, fontánami a sochami. Prehliadka cisárskych apartmánov Habsburgov (možnosť výberu z 2 okruhov: Imperial tour 22 miestností, Grand tour 40 miestností), barokového zámockého parku s atrakciami (Glorieta, bludisko).

Presun do centra Viedne na tradičné vianočné trhy. Individuálny program.

V podvečerných hodinách odchod na Slovensko.

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Presun do centra Videne. Nasleduje prehliadka so sprievodcom. námestie Márie Terézie, historické centrum Hoffburg, Helden platz, Stefansdom. Po prehlaidke sa premiestnime k Radnici. Navštívime dva viedenské vianočné trhy – Vianočnú dedinku na námestí Márie Terézie a neďaleký, preslávený „Christkindlmarkt“ pred viedenskou Radnicou. Je to najznámejší  vianočný trh s viac ako 700 ročnou tradíciu vo Viedni pred Radnicou. Nádherne až rozprávkovo vysvietené drevené  domčeky v okolí  Radnice, Vám ponúkajú vianočné darčeky, ozdoby, sladkosti a teplé nápoje. Nechajte sa zlákať vôňou všakovakých dobrôt.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Čo najskôr po obdržaní vášho kupónu je potrebné ho preposlať e-mailom na: zajazdy@startrip.sk s uvedením čísla kupónu, požadovaného typu zájazdu, termínu a trasy, vaším menom a telefonickým kontaktom. 
 • Následne vám bude zaslaná prihláška na zájazd.
 • Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred nástupom na zájazd.
 • Pokiaľ vám do tejto doby nebudú doručené, je nutné informovať sa, či bol váš e-mail doručený a rezervácia potvrdená. 
Deti
 • Cena voucheru
Príplatky
 • Možné príplatky: 

  - komplexné  cestovné  poistenie - možnosť zabezepčiť v CK

  - miestenka  5 €/ osoba

 • Vstupné Schönbrunn:

 • Grand Tour (audio) - dospelí: 14,50 EUR, deti (6-18 rokov): 9,50 EUR

 • Imperial Tour (audio)- dospelí: 11,50 EUR,  deti (6-18 rokov):8,50EUR

Storno podmienky
 • V prípade neuplatnenia kupónu do termínu platnosti akcie voucher prepadá!
 • Storno zájazdu sa riadi storno podmienkami CK.

Hodnotenie podniku

4,0/5 (1 421 hodnotenie)
Mariana

Sprievodkyna, program

Ani nie

Hodnotenie podniku STARTRIP s.r.o.

Hodnotenie podniku STARTRIP s.r.o.

4,0/5 (1 421 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Monika

2 dni pred zájazdom ochorela moja 7 ročná dcéra. Mala som aj o tom potvrdenie. Pre cestovku to nebol dostatočný dôvod na zrušenie, nevrátili mi ani euro.

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s.r.o. Pred 5 mesiacmi

Dobrý deň mrzí nás, no dva dni pred odchodom je v zmysle všeobecných obchodných podmienok 100 % storno zájazdu. Ponúkli sme Vám možnosť zámeny osoby za osobu bezplatne. Pri objednávke bolo možné objednať cestovné poistenie, ktoré kryje práve takéto prípady. Poistenie ste nemali objednané. My sme sa Vám snažili vyjsť v ústrety, avšak z Vašej strany nedošlo k žiadnemu riešeniu. Pani Bóllová ja by som sa rada vrátila ešte k Vášmu dlhu ktorý evidujeme voči našej spoločnosti pri Vami absolvovanom zájazde do Transylvánie. Mali ste jednolôžkovú izbu a odmietli ste na hoteli uhradiť príplatok nakoľko ste povedali sprievodkyni že už nemáte dostatok financií. Sprievodkyňa platbu vyrovnala na recepcii hotela za Vás a Vy ste jej prisľúbili že platbu pošlete na CK. Doposiaľ ste tak neurobila. Rada by som sa teda informovala kedy uhradíte za Vami objednané a nami poskytnuté služby. Ďakujem pekne za Vašu reakciu

13. 9. 2017
Jana

Super organizácia, milá sprievodkyňa a perfektná atmosféra počas celého zájazdu… Kto chce zažiť tu pravú vianočnú Viedeň vrelo odporúčam

19. 12. 2016
Brapi

Organizácia bola na slabej úrovni čo sa týka zabezpečenia vstupu do Schonbrunnského zámku. Nakoniec som sa tam nedostal …

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s.r.o. Pred rokom

Dobrý deň, organizácia vstupu do zámku bola plne organizovaná. Bola urobená predom rezervácia na presnú hodinu a vopred stanovený okruh Imperial Tour. Všetci klienti, okrem Vás dvoch, vošli spoločne so sprievodkyňou bez akéhokoľvek problému. Bolo by vhodné z Vašej strany uviesť presný dôvod, prečo ste sa do vnútra zámku nedostali. O spoločnú rezervovanú prehliadku ste nemali záujem. Sprievodkyňa Vás oboznámila že pokiaľ máte záujem o Grand tour, je potrebné si to poriešiť individuálne, nakoľko my nedokážeme zabezpečiť skupinový vstup pre dvoch klientov. Po Vašom zistení že informácia od sprievodkyne, o tom že to nie je jednoduché si zakúpiť vstupenky bez rezervácie namieste, ste sa dožadovali aby Vás sprievodkyňa priradila do skupiny. To však už tiež nebolo možné, keďže sprievodkyňa vstupovala so skupinou dovnútra zámku a mala vstupenku na presný počet klientov.

18. 12. 2016
Viktoria

Bolo to pekné

18. 12. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.