Online kurz ANGLIČTINY s garanciou medzinárodnej kvality!

81 zákazníkov
už len 2 ks
Chcem sa vzdelávať

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (2)

V cene

 • neobmedzená licencia na 6 mesiacov
 • plný prístup k online kurzom A2 (základná úroveň), B2 (vyššie stredne pokročilá úroveň)
 • kurzy spracované v súlade s požiadavkamiSpoločenského európskeho rámca Rady Európy
 • výuka angličtiny rozdelená podľa ponúkaných úrovní pokročilosti do kategórií:
  • gramatika
  • slovná zásoba
  • angličtina v praxi
 • vyše 200 precízne a zrozumiteľne spracovaných gramatických učebných textov
 • vyše 500 rôznorodých a interaktívnych cvičení
 • vyše 350 help boxov venovaných výnimkám, záludnostiam gramatiky, či častýmchybám
 • množstvo rozličných cvičení na precvičenie praktických jazykových zručností - čítanie a počúvanie

Môžete využiť do 31. 5. 2017 (platí pro všechny varianty)

 • Po zakúpení je voucherpotrebné uplatniťna stránkehttps://langem.sk/app/sk-en/coupon. Pri uplatnení zadajte kód vášho voucheru.
 • Zakúpená dĺžka kurzu sa začne odpočítavať až v momente uplatnenia voucheru na stránke predajcu. 
 • Storno voucheru je možné do 14 dní od jeho zakúpenia.
39,00 € 9,90 €
39,00 € 9,90 €
Ukončené

V cene

 • neobmedzená licencia na 12 mesiacov
 • plný prístup k online kurzom A2 (základná úroveň), B2 (vyššie stredne pokročilá úroveň)
 • kurzy spracované v súlade s požiadavkamiSpoločenského európskeho rámca Rady Európy
 • výuka angličtiny rozdelená podľa ponúkaných úrovní pokročilosti do kategórií:
  • gramatika
  • slovná zásoba
  • angličtina v praxi
 • vyše 200 precízne a zrozumiteľne spracovaných gramatických učebných textov
 • vyše 500 rôznorodých a interaktívnych cvičení
 • vyše 350 help boxov venovaných výnimkám, záludnostiam gramatiky, či častýmchybám
 • množstvo rozličných cvičení na precvičenie praktických jazykových zručností - čítanie a počúvanie

Môžete využiť do 31. 5. 2017 (platí pro všechny varianty)

 • Po zakúpení je voucherpotrebné uplatniťna stránkehttps://langem.sk/app/sk-en/coupon. Pri uplatnení zadajte kód vášho voucheru.
 • Zakúpená dĺžka kurzu sa začne odpočítavať až v momente uplatnenia voucheru na stránke predajcu. 
 • Storno voucheru je možné do 14 dní od jeho zakúpenia.
59,90 € 14,90 €
Vypredané 59,90 € 14,90 €
Ukončené

Dajte svojej angličtine správny kurz! S jazykovou školou Langem to hravo zvládnete. V ponuke 6 alebo 12 mesačný online kurz (na úrovni A2, B2) s garanciou medzinárodnej kvality výuky.

Langem.sk je modernou online jazykovou školou z produkcie autorov EnglishGuide, jedného z najobľúbenejších československých portálov zameraných na výuku angličtiny. Zbavte sa strachu z gramatiky a získajte viac sebavedomia!

Za kvalitnou výučbou angličtiny už nemusíte nikam dochádzať. Kombináciou dlhoročne overených metód výuky Vám náš tím kvalifikovaných pedagógov pripravuje obsahovo unikátne kurzy prepracované do najmenších detailov! Angličtina a jej výučba sú našou vášňou, preto nám nesmierne záleží, aby sme Vám ponúkali vysokokvalitné online kurzy s istotou špičkového jazykového spracovania. To všetko za dostupné a férové ceny.

Zbavte sa strachu z gramatiky

Ako pristupujeme k výučbe gramatiky?

Zdolajte úskalia praktickej angličtiny!

Garantujeme medzinárodný štandard kvality!

Profesionálny prís­tup alebo „fair play“

Spolupráca s tými najlepšími…

LANGEM.sk – online kurzy angličtiny

www.langem.sk

Zákaznícka podpora
Uplatnenie voucheru
Martulinka00

Celý kurz je veľmi priehľadný, všetko je pekne a do detailov vysvetlené. Som nadmieru spokojná.

Ivan

Veľmi dobre urobená stránka. Môžem len odporučiť každému, kto sa chce zlepšiť v angličtine.

Simonkorachelko

velmi dobry kurz , prehladny . Vsetko dôležité je pekne a stručne vysvetlené .

Ako uplatniť
 • Po zakúpení je voucher potrebné uplatniť na stránke https://langem.sk/app/sk-en/coupon. Pri uplatnení zadajte kód vášho voucheru.
 • Zakúpená dĺžka kurzu sa začne odpočítavať až v momente uplatnenia voucheru na stránke predajcu. 

Môžete využiť do 31. 5. 2017

Storno podmienky
 • Storno voucheru je možné do 14 dní od jeho zakúpenia.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

5 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku

Hodnotenie podniku LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

Hodnotenie podniku LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

4,6/5 (86 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Iveta

Dobre vysvetlená gramatika

Kurz nie je určený pre začiatočníkov. Veľa príkladov je bez prekladu. Ako začiatočník cvičeniam nerozumiem.

Vyjadrenie partnera
LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred rokom

Pekný deň pani Ivetka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Úprimne nás teší, že ste s úrovňou odbornosti našich kurzov spokojná. Na druhej strane nás veľmi mrzí, že ste neodhadli svoju úroveň pokročilosti. Rozsah obsahu a náročnosť našich kurzov je plne v súlade s požiadavkami Spoločenského európskeho rámca Rady Európy. Ten rozdeľuje študentov na úrovni A (základnej úrovni) do dvoch nasledujúcich podskupín: Elementary (A1) - pokročilý začiatočník, Pre-Intermediate (A2) - mierne pokročilý. Existuje však ešte jedna špeciálna skupina pod úrovňou A - ide o Beginner (úplných začiatočníkov). K 28.1.2017 naša jazyková škola ponúka kurzy angličtiny pre úrovne pokročilosti A2 + B2. Aktuálna ponuka úrovní je vždy jasne prezentovaná v obsahu ponuky a študent si môže rovnako všetky naše kurzy pred kúpou bezplatne vyskúšať na našej webovej stránke. Pred začatím akéhokoľvek jazykového kurzu je avšak nevyhnutné urobiť si rozradzovací test, podľa ktorého viete presne zistiť, či je pre Vás úroveň ponúkaného kurzu vhodná. Aj napriek tejto skutočnosti by sme Vám chceli niečo ponúknuť: Náš tím lektorov už v súčasnosti pripravuje kurzy angličtiny aj na nižších úrovniach pokročilosti. Akonáhle bude takýto kurz dokončený, získate Vy (ako prvá) od našej jazykovej školy predplatné úplne zdarma. Kontaktujte nás preto, prosím, na info@langem.sk! Ivetka, vedzte, že vo Vašej snahe - zlepšiť svoju angličtinu stojíme pri Vás, pretože nám na Vás záleží. Prajeme Vám veľa síl a odhodlania pri učení angličtiny :).

28. 1. 2017
Ing. Zuzka Z.

Langem je skvely online program na ucenie anglictiny, za ktory mate moj uprimny obdiv. Odvadzate fakt skvelu pracu. Malokedy pisem recenziu na to, co si kupim, ale v tomto pripade chcem urobit vynimku. Uz po niekolkykrat som si predplatila tento online kurz, co uz samo o sebe svedci o mojej spokojnosti. Mozem sa ucit kdekolvek a kedykolvek mi to vyhovuje. Cena predplatneho je navyse neporovnatelne nizsia oproti vsetkym drahym ucebniciam a nekvalitnym online kurzom, ktore za premrstenu cenu ponukaju par nezmyselnych lekcii. S Langemom a jeho kvalitou som jednoducho nadmieru spokojna.

25. 1. 2017
Gabriel

Úžasne spracovaný kurz! Som viac než spokojný.

Doteraz som nevedel aký štýl učenia si zvolím, aby sa moja angličtina zlepšila. Zhodou okolností som sa s týmto online kurzom stretol v jazykovej škole, kde sme ho používali namiesto bežných učebníc. Všetci sme si Langem (na čele s našim lektorom) nevedeli vynachváliť. Po skončení kurzu som si zakúpil ďalšie predplatné a užíval si ten pocit, že ma učenie angličtiny konečne napĺňa, lebo veciam rozumiem.

Asi ako väčšina, aj ja som mal z gramatiky (ako z najdôležitejšej časti jazyka) v hlave dlhé roky „guľáš“, no tento kurz to zmenil. Odkedy sa učím z Langemu, mám takmer vo všetkom jasno. Hlavne mám radosť sa znovu učiť a precvičovať si angličtinu.

Jednoducho neskutočne zrozumiteľné a prehľadné vysvetlenie gramatiky, lepšie ako v ktorejkoľvek jazykovej škole alebo učebnici. Angličtinu sa tu dokáže naučiť skutočne každý.

11. 1. 2017
Mensatorisová

gramatika

9. 1. 2017
Viktória

Najlepší online kurz angličtiny, aký som kedy vyskúšala. Úplne najviac ma oslovila časť kurzu venovaná gramatike, ktorá je spracovaná famózne. Nikde inde som ju doposiaľ lepšie spracovanú ani nevidela. Navyše, množstvo praktických cvičení, tréning čítania, počúvania i slovnej zásoby. Aktuálne absolvujem kurz na úrovni B2 a som nadšená. 100% spokojnosť! Vrelo odporúčam.

22. 12. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.