Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam, Amsterdam s ubytovaním na 1 noc a raňajkami Prvýkrát na Zľavomate

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
4 dni (1 noc), 1 osoba
Ukončené
111,00 €
102 zákazníkov

Termín:

Št 23. 3. – Ne 26. 3. 2017

V cene variantu:

Pre 1 osobu na 4 dni (1 noc)

 • 1× ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v 3 * hoteli
 • 1× raňajky
 • doprava autobusom
 • služby sprievodcu
 • zákonné poistenie CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusom

Nástupné miesta:

 • Bratislava - Lamačská cesta – PATRONKA (smer centrum) - 12:30

Strava:

Raňajky

Obmedzenie:

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami, je teda potrebné zakúpiť 2 vouchery. V prípade záujmu je k dispozícii 1-lôžková izba za doplatok 22€/noc.

Podmienky uplatnenia:

 • Do 24 hodín od doručenia voucheru pokračujte TU.
 • Vo formulári vyberte "Nizozemsko" ako destináciu vyberte Keukenhof a názov zájazdov znie: „31.H Holandsko Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam a Amsterdam s ubytováním 2016zvoľte vami zakúpený termín a vyplňte požadované informácie.
 • CK následne pošle zmluvu, tú je nutné podpísať a poslať obratom späť.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Organizuje:

CK Metal

Nádražní 674, Modřice, Česká republika 🇨🇿

Dnes otvorené 8:00–18:00

Navštívte so Zľavomatom a CA Expressbus najväčší rozkvitnutý park v Európe, kde je vysadených takmer desať miliónov tulipánov, hyacintov a narcisov. Nevy­necháte ani Amsterdam – mesto diamantov, lásky a slobodného myslenia; a uvidíte toho oveľa viac!

Program:

1. deň: odjazd zo SR 12:30.

2 deň: V ranných hodinách príchod do areálu Zaanse Schans. Prehliadka areálu vzniknutého ako skanzen, kde sú sústredené stavby holandských drevených domov od 17. stor. a päť typov veterných mlynov.

Je tu aj predajňa a malá farma na výrobu syrov typu gouda. Návštevník sa tiež pozrie na výrobu typických holandských drevákov.

Záujemcovia môžu navštíviť tri múzeá, ktoré sú súčasťou areálu. Sú to: múzeum hodín, múzeum destilácie a múzeum pekárne.

Po prehliadke odchod do Keukenhofu, kde bude 9-hodinová prehliadka najväčšieho rozkvitnutého parku v Európe. Záujemcovia si môžu prezrieť cez 4 milióny rozkvitnutých tulipánov na voľnej ploche v parku s rozlohou 32 hektárov.

Okrem tulipánov sú tu aj ďalšie rozkvitnuté rastliny na voľnej ploche, ale aj v pavilónoch. Po 19. hod. odchod na ubytovanie v hoteli.

3. deň: Po raňajkách odchod do Volendamu. Fotopauza, potom odchod do Amsterdamu.

Prehliadka mesta po dobu 9 hodín – návšteva historického centra námestia Dam s Kráľovským palácom, Národným pamätníkom, Múzeom Madame Tussauds, prehliadka chrámu Westerkirche, návšteva kvetinového trhu, Ríšskeho múzea s priľahlým parkom „I am Amsterdam“, posedenie pri káve na námestí Rembrandta, návšteva blšieho trhu, prechádzka po židovskej štvrti. Vo večerných hodinách prechádzka na lodiach po kanáloch – grachtoch a návšteva Štvrte červených lucerien.

Večer po 22 hod. odjazd do SR.

4. deň: Príchod do SR v popoludňajších  hodinách. 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Do 24 hodín od doručenia voucheru pokračujte TU.
 • Vo formulári vyberte „Nizozemsko“ ako destináciu vyberte Keukenhof a názov zájazdov znie: „31.H Holandsko Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam a Amsterdam s ubytováním 2016,  zvoľte vami zakúpený termín a vyplňte požadované informácie.
 • CK následne pošle zmluvu, tú je nutné podpísať a poslať obratom späť. 
Deti
 • deti za cenu voucheru
Príplatky
 • pobytová taxa 2 € / noc / osoba
 • vstup - Keukenhof 16 €
 • plavba loďou po grachtoch 14 €
 • jednolôžková izba 22€ / noc
 • cestovné poistenie
 • ostatné vstupy v rámci programu
Storno podmienky
 • Po podpise zmluvy s CK sa storno riadi internými podmienkami CK.

Hodnotenie podniku

4,0/5 (104 hodnotenie)
Radka

Super vylet, za tie dva dni sme toho videli viac nez dost, pocasie nam tiez vyslo na jednotku, velmi mily a ustretovy sprievodca a zabavni soferi :)

Hkmadam
Tumasfun

Amsterdam bol krásny, nakoniec aj napriek obavám vyšlo počasie. Sprievodca ukázal dôležité body v centre a už sme sa pohybovali sami. Keukenhof naozaj stojí za to, dokonca tých 9 h nie je veľa, ten park je úžasný, obrovský a oplatí sa ho vidieť. Volendam je naozaj iba na skok, 20 min. fotopauza. Určite odporúčam, ale na takú dlhú cestu si rezervujte kde a s kým chcete sedieť, oplatí sa to.

Hodnotenie podniku CK Metal

Hodnotenie podniku CK Metal

4,0/5 (104 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Božena

Celý program obsiahnutý v tak krátkom čase. Spokojnosť. Ďakujem

Prístup vodičov. Veľmi krátke prestávky, s odôvodnením, že kvôli nám slovákom sa musia ponáhľať. Pritom sme prišli do Bratislavy o 12,30 hod, keď sme podľa plánu mali byť o 14,45 ešte len v Brne. My, čo sme boli mimo Bratislavu sme tým mali narušený celý príchod, nakoľko sme predpokladali, že prídeme až okolo 17,00 hod. Myslím, že to prílišné náhlenie bolo neprimerané.

29. 5. 2017
Suee

Mesto, park

Šprint za sprievodcom :/

3. 5. 2017
Tomáš

Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam, Amsterdam pekné miesta určite sa vrátim :)

Absolútne katastrofálna CK Metal, autobus rozpadnutý, diery vypálené od cigariet, chýbali bezpečnostné pásy, nekomfortné sedenie (sedadlo vysedené sedel som na železe), WC v autobuse je ale nesmie sa používať! Ubytovanie je robotnícka ubytovňa vyše 100 km vzdialená od Amsterdamu (pri nemeckých hraniciach). Pri príchode na ubytovanie nám bolo oznámené, že sme v lacnejšom hoteli a raňajky dostaneme lacnejší variant tak máme si brať len jedlo v rohu miestnosti.. skoro som odpadol čo nám sprievodca povedal a na raňajkách sme boli strážený, aby sme si náhodou nezobrali pečivo z iného stola.. katastrofa.
NEODPORÚČAM radšej si doplatiť a letecky alebo skúsiť inú CK!
CK Metal už NIKDY!!!
2/5 hviezdičiek len preto. že miesta v Holandsku sú krásne. Ale na CK 0/5 hviezdičiek.

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 8 mesiacmi

Dobrý den,

aktuálně Vás neevidujeme v systému, tudíž bychom se správně neměli k Vám vůbec vyjadřovat. Pokud ale se jedná o osobu Beata Vallová, která ani nekupovala zájezd na zlavomatu(pokud ne, tak se Vám paní Vallová velmi omlouváme, ale jiné jméno Beata neevidujeme), tak jste byli ubytovaní v hotelu Premiere Classe *, tuto síť hotelů využívá několik cestovek, mají sociální zařízení na pokoji. Problém u Holandska jsou kapacity, kdy nad počet 30 osob je velký problém sehnat ubytování. Žádné vypálené díry v autobuse nebyly. Je nám líto, pokud se Vám zájezd nelíbil, i když Vás neevidujeme, tak jenom bych ráda sdělila, že ubytování se pohybuje např. v období Keukenhofu od 60 - 70euro/os/noc. a to je skoro cena za celý zájezd, tudíž je nutné si také spočítat, kolik jste zaplatila a za kolik očekáváte ubytování. Aktuálně máme na další rok ubytování *** hotel. I tento rok měli zákazníci *** hotel a myslíme, že byli spokojeni a nebyl nikde problém, odjelo nám 1700 osob do Holandska na Keukenhof a již se hlásí znovu, aby mohli s námi navštívit i jiné zájezdy.
Přejeme Vám hodně štěstí
Tým CK Metal

24. 4. 2017
Kristina

Holandsko je nádherné mesto, má to svoje čaro, ktoré som bohužiaľ spoznala, keď som sa odpojila od skupinky a spoznávala ho na vlastnú päsť. Určite navštívte Keukenhof a tiež dedinku, ktorá je 5 minút odtiaľ a dostane vás svojim čarom.

Osobne by som touto cestovkou nikdy necestovala. Najhorší sprievodca na svete – nevedel po anglicky, na cestu sa pýtal miestnych a o pamiatkach nič nevedel
napr. pri plavbe loďou po Amsterdame nám povedal pozrite sa tam práve poštár roznáša poštu alebo v tom dome s veľkými oknami , tam kde sa svieti býva starosta , na tom by síce nebolo nič zlé keby každý dom tam nemal veľké okná a svietilo sa v ňom. Namiesto navštívenia múzeí nás zaviedol do uličiek plných prostitútiek, pritom nikto to tam nechcel navštíviť. Tento „úžasný“ sprievodca nám večer, keď sme sa mali ísť ubytovať utiekol a my sme ho potom o 10 večer s kuframi hľadali po ceste asi pol hodinu a keď sme mu povedali, že prečo utiekol tak dodal " keď som to našiel ja, nájdite si to aj vy ". Tiež bol mrzutý keď sme sa ho hocičo opýtali ako keby sme ho otravovali. Prehliadku mestečka, ktorú sme mali absolvovať ráno sme absolvovali večer, takze nič nebolo skoro visieť a dostali sme na to 15 minút. Nemožné na stihnutie. Najhoršia dovolenka vôbec

23. 4. 2017
Tumasfun

Amsterdam bol krásny, nakoniec aj napriek obavám vyšlo počasie. Sprievodca ukázal dôležité body v centre a už sme sa pohybovali sami. Keukenhof naozaj stojí za to, dokonca tých 9 h nie je veľa, ten park je úžasný, obrovský a oplatí sa ho vidieť. Volendam je naozaj iba na skok, 20 min. fotopauza. Určite odporúčam, ale na takú dlhú cestu si rezervujte kde a s kým chcete sedieť, oplatí sa to.

23. 4. 2017
Radka

Super vylet, za tie dva dni sme toho videli viac nez dost, pocasie nam tiez vyslo na jednotku, velmi mily a ustretovy sprievodca a zabavni soferi :)

11. 4. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.