Jazda v novom Ferrari 458 Italia alebo v Lamborghini Gallardo LP560–4 vr. paliva OTESTOVANÉ ZĽAVOMATOM!Obľúbené ako darček

Variant: Pozrite sa na ďalšie 4 varianty
15 min. jazdy vo Ferrari 458 Italia alebo Lamborghini Gallardo LP560–4 (spolujazdec)
132 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

 • 15 minút jazdy vo Ferrari 458 Italia alebo Lamborghini Gallardo LP560–4 ako spolujazdec (15 km)
 • Palivo v cene 
 • Havarijné poistenie (vozidlá sú havarijne poistené s prívlastkom autopožičovňa)

Platí do:

31. 10. 2017

Obmedzenie:

Vouchery je možné sčítať ak si chcete jazdu predĺžiť.

Podmienky uplatnenia:

 • Rezerváciu je možné urobiť cez rezervačný formulár (tu kliknite) , tel. číslo 02/21201147, alebo emailom na info@sportdrive.sk
 • Z kapacitných dôvodov doporučujeme rezerváciu čo najskôr. 
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

SportDrive jazdy v Bratislave (Obchodné centrum Bory Mall)

Lamač 6780, Bratislava - Lamač

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Parkovanie zadarmo
Berieme karty
Máme detské ihrisko

Osedlajte jedného z dvoch temperamentných talianskych žrebcov – Ferrari 458 Italia, alebo Lamborghini Gallardo LP560–4. Vychutnajte si športovú jazdu v okolí Bory Mall!

Ako to prebieha?

Jednoducho si zarezervujete termín. Nepodpisujete žiadne zmenky, neskladáte žiadne kaucie. Po vybavení formalít sa s autom budete môcť odfotiť. Ak so sebou vezmete celú vašu rodinu, vyfotiť sa môžu všetci.

Najprv vás skúsený inštruktor zoznámi s vozidlom a zodpovie všetky otázky. Po vyštartovaní vás vezme na prázdne okresné cesty, ktoré sú plné ostrých zákrut. Na tých si budete môcť vyskúšať priľnavosť pneumatík, tuhosť podvozku aj výbornú reakciu volantu. To všetko zaisťuje, že auto v zákrutách výborne „drží“ a vy nimi preplávate ako nôž maslom. Vďaka tomu, že majú športiaky diaľničnú známku si vyskúšate rýchlu jazdu na diaľnici, kde to môžete poriadne rozbehnúť a zažiť veľkú akceleráciu.

Po celú dobu jazdy sa inštruktor postará o vašu bezpečnosť, poradí vám ako šliapať na plyn, aby bola naplno využitá sila vozidla i poradí ako brzdiť do zákrut – skrátka sa postará o to, aby ste na túto jazdu nikdy nezabudli.

Zážitková jazda nie je obmedzená vekom alebo pohlavím, k jazde bude stačiť vodičský preukaz skupiny B. Ak vodičák nemáte, alebo si netrúfate krotiť také žihadlo, nevadí, zviesť sa môžete aj na sedadle spolujazdca. Na jazdu s ostrieľaným inštruktorom nikdy nezabudnete.

Záznam zážitku

Z jazdy snov si môžete odniesť nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj pamiatku vo forme profesionálneho videa záznamu, ktoré vám pripomenie chvíľky prežité s vašim vysnívaným vozidlom. Jazdu budú snímať 2 kamery v HD rozlíšení. Prvá kamera sníma vás a vaše pocity z nezabudnuteľné jazdy. Druhá kamera sníma jazdu z pohľadu vodiča. Môžete sa teda pochváliť trasou jazdy, ktorú ste si zvolili a zároveň pozorovať závistlivé pohľady okoloidúcich.

Auto riadite v bežnej prevádzke. Vyskúšate si rýchlu jazdu na diaľnici i jazdu na prázdnych okresných cestách, ktoré sú plné ostrých zákrut.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezerváciu je možné urobiť cez rezervačný formulár (tu kliknite) ,  tel. číslo 02/21201147, alebo emailom na info@sportdrive.sk
 • Z kapacitných dôvodov doporučujeme rezerváciu čo najskôr. 
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov? 
Príplatky
 • Možnosť zakúpiť si videozáznam z jazdy na SD karte - doplatok na mieste 15 €.
Storno podmienky
 • Rezerváciu je možné stornovať najneskôr 48 hodín pred dohodnutým termínom.
 • V prípade nepriazdnivých poveternostných podmienok (dážď, sneh, atď.) si prevádzkovateľ vyhrazuje právo zmeny rezervovaného termínu na termín náhradný.

Hodnotenie podniku

4,7/5 podľa 23 hodnotenia
Darinaobertova

Ja mam uz zo zlavomatom skusennosti preto som aj teraz sa obratila na vas a som velmi spokojna, …zazitok z jazdy bol uzasny vrelo odporucam kazdemu :) ziadny darcek nieje viac ako ten co zostane najdlhsie v pamati a tym je zazitok :)

31. 7. 2016

Všetky hodnotenia