Škola varenia s TOP celebritnými šéfkuchármi! + DARČEK exkluzívna kuchárska kniha

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
54,90 €
7 zákazníkov
už iba 43 ks

V cene:

 • Poldenný kurz v Škole varenia podľa výberu 
 • Konanie kurzov: pracovné dni od 17:00 do 21:00
 • Exkluzívna kuchárska kniha Školy Varenia ako bonus

Platí do:

30. 6. 2017

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné si vybrať kurz z kalendára kurzov a vyplniť objednávku na stránke Školy varenia TU. Nahlásiť sa na termín sa môžete aj v prípade, ak je termín plný. V prípade, že sa uvoľní miesto na kurze, budete kontaktovaný.
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu. TU ponúkame prehľad najbližších kurzov. V prípade otázok kontaktujte školu varenia na tomasovicova@gurman-club.sk
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
 • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Pre gurmanov s.r.o.

Prostredná 17, Svätý Jur

Vedieť uvariť chutné jedlo, to je veľakrát umenie. Naučte sa zmiešať tie správne ingrediencie, dodržiavať exaktné postupy pri vytváraní chutných a už na pohľad esteticky príťažlivých pokrmov. Tentokrát so známymi šéfkuchármi, ktorí už za svoj život veľa toho uvarili!

Kurzy sú určené nie len pokročilým, ale aj úplným začiatočníkom. Nechajte sa vtiahnuť do sveta gastronómie šéfkuchármi ako Igor Čehy, Martin Korbelič, Marcel Ihnačák. Čakať vás bude talianska, francúzska, španielska kuchyňa, kurz sushi, mäsa, tradičnej slovenskej kuchyne, grilovanie či výborný kurz čokoláda na výber z kalendára kurzov. Ako bonus sa pripravte na originálnu zásteru a knihu receptov ako bonus ku kurzom!

Kurzy prebiehajú v historických priestoroch vinárskeho domu zo 17. storočia vo Svätom Juri. Kuchyňa je moderne zariadená pre 12 účastníkov.

Na kurzoch bude k dispozícii zošit s receptami, zástera a všetky suroviny a nástroje. Špičkový šéfkuchár, ktorý vás prevedie danou témou, a taktiež vám poradí pri všetkých vašich otázkach.

V cene pravidelných kurzov je aj welcome drink, nealkoholické nápoje a káva Ebenica podľa vlastného výberu a ku kvalitným jedlám sa bude podávať skvelé víno od domáceho vinára. Cez týždeň v pracovné dni sa kurzy budú konať od 17.00 do 21.00. Uskutočnia sa pri účasti minimálne 6 osôb a maximálne 12 osôb. V opačnom prípade sa dohodne náhradný termín.

Zoznam šéfkuchárov

Zoznam kurzov

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné si vybrať kurz z kalendára kurzov a vyplniť objednávku na stránke Školy varenia TU. Nahlásiť sa na termín sa môžete aj v prípade, ak je termín plný. V prípade, že sa uvoľní miesto na kurze, budete kontaktovaný.
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu. TU ponúkame prehľad najbližších kurzov. V prípade otázok kontaktujte školu varenia na tomasovicova@gurman-club.sk
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
 • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov? 
Storno podmienky
 • V prípade, že sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr. V prípade, ak svoju neúčasť oznámite deň pred konaním kurzu alebo v deň konania kurzu, voucher prepadá v prospech organizátora, kvôli pokrytiu nákladov za kurz.

Hodnotenie podniku

5,0/5 (2 hodnotenie)
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Všetky hodnotenia