Ubytovanie v hoteli Ibis v atraktívnej časti Prahy

1 zákazník
Prvýkrát na Zľavomate

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Balíčky (4)
3 dni (2 noci), 2 osoby
Obdobie do 8. 10. 2017
Viac o balíčku 250,00 € 189,00 €
3 dni (2 noci), 2 osoby
Obdobie 8. 10. – 3. 11. 2017
 • 2× ubytovanie pre 2 osoby
 • 2× raňajky pre 2 osoby
 • WiFi zadarmo 

Strava

Raňajky

Viac o balíčku 250,00 € 167,00 €
4 dni (3 noci), 2 osoby
Obdobie do 8. 10. 2017
Viac o balíčku 373,00 € 285,00 €
4 dni (3 noci), 2 osoby
Obdobie 8. 10. – 3. 11. 2017
Viac o balíčku 373,00 € 245,00 €

Čo vám vraví atmosféra starých historických budov? Ľúbite romantiku? Skvelé jedlo, kvalitné ubytovanie a k tomu dobre situovaná časť Prahy, ktorej neodolá žiadny zamilovaný pár!

Tento moderný hotel sa nachádza v blízkosti pražskej historickej štvrti Malá Strana a nákupného centra Nový Smíchov. Nachádza len 100 metrov od stanice metra Anděl a električkovej zastávky so 6 rôznymi spojmi, vďaka čomu je skvelým východiskovým bodom pre spoznávanie hlavných turistických atrakcií Prahy. Táto lokalita je atraktívna hlavne pre páry. Je taktiež skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o monumenty, romantikujedlo.

Vo všetkých priestoroch hotela Ibis Praha Malá Strana môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ponúka taktiež odhlučnené izby s klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou a sušičom vlasov. K dispozícii je vám tiež parkovanie v garáži. K vybaveniu hotela Ibis Malá Strana patrí aj bar a reštaurácia L'Estaminet, podávajúca pokrmy českej a medzinárodnej kuchyne pripravené zo sezónnych produktov. Raňajky si môžete objednať na recepcii pri príchode.

Hotel sa nachádza iba desať minút pešo od Václaváku a Národného múzea. Navštíviť tu môžete napríklad Karlov most, ktorý sa pôvodne nazýval len Kamenný alebo Pražský most. Jeho výstavba sa začala v roku 1357 pod záštitou kráľa Karola IV. a bola dokončená v roku 1400. Hneď po otvorení sa most stal živou mestskou tepnou – okrem toho, že spájal oba brehy Vltavy, taktiež sa na ňom živo obchodovalo, prechádzali cez neho korunovačné sprievody a uskutočňovali sa rytierske turnaje.

Okrem toho je skvelým lákadlom aj Pražský orloj, ktorý je jednou z najznámejších a najnavštevovanejších turistických atrakcií historického centra Prahy. Jedná sa o stredoveké astronomické hodiny na južnej stene veže Staromestskej radnice v Prahe.

Tipy na voľný čas

Karlov most Karlov most

Most sa pôvodne nazýval len Kamenný alebo Pražský most. Meno Karlov most získal až v roku 1970. Nahradil predchádzajúci Juditin most, strhnutý na jar v roku 1342 z 2/3 topiacim sa ľadom. Jeho výstavba sa začala v roku 1357 pod záštitou kráľa Karola IV. a bola dokončená v roku 1400. Hneď po otvorení sa most stal živou mestskou tepnou – okrem toho, že spájal oba brehy Vltavy, taktiež sa na ňom živo obchodovalo, prechádzali cez neho korunovačné sprievody a taktiež sa na ňom uskutočňovali rytierske turnaje.

Malá Strana Malá Strana

Jedna z najstarších a najpôsobivejších častí Prahy - Malá Strana (pôvodne Menšie mesto Pražské) je historické mesto, mestská štvrť a katastrálne územie rozkladajúce sa v centre Prahy na ľavom brehu Vltavy.

Chrám Sv. Víta Chrám Sv. Víta

Katedrála svätého Víta (tiež Chrám sv. Víta) - najväčšia a najvýznamnejšia sakrálna stavba v Prahe, ktorú si rozhodne pri návšteve českej metropoly nesmiete nechať ujsť. Do roku 1997 sa používal názov Katedrála sv. Víta. Je zasvätená trom svätcom a patrónom Čiech: Vítovi - mučeníkovi, přemyslovskému kniežaťu Václavovi, ktorý na terajšom mieste založil prvú rotundu a Vojtechovi - druhému pražskému biskupovi.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Kalkulácia ceny
Online Media - Ibis Malá Strana Praha
Plzeňská 14, Praha, 150 00

Ibis Malá Strana Praha***

Plzeňská 14, Praha, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 12:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: 20,50€/noc
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: po dohode s recepciou
Ako uplatniť
 • Pred kúpou voucheru je možné si overiť dostupnosť hotela vo vami vybranom termíne.
  • Vyberte hotel „Prague – Ibis Praha Mala Strana“.
  • Vyplňte údaje: mena a priezviska hostí, e-mailovú adresu, telefónny kontakt, príchod a odchod podľa zvolenej varianty (podľa počtu nocí). Potvrdenie o dostupnosti obdržíte do 24 h (vo všedné dni), pokiaľ požiadavka odošlete cez víkend, príde vám potvrdenie nasledujúci pracovný deň do 24 h.
 • Do 24 h od obdržania voucheru je nutné vykonať registráciu.
  • Vyberte hotel „Prague – Ibis Praha Mala Strana“.
  • Vyplňte údaje: mena a priezviska hostí, e-mailovú adresu, telefónny kontakt, príchod a odchod podľa zvolenej varianty (podľa počtu nocí) a kód voucheru.
 • Vyplnenie a odoslanie formulára nie je automaticky rezervácia. Ohľadom úspešnej rezervácie budete informovaní e-mailom.
 • Potom obdržíte potvrdenie s vaším menom, ktoré vás oprávňuje na pobyt v hoteli. 
Deti
 • Jedno dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
 • V izbe je možnosť doplnenia iba jednej prístelky alebo detskej postieľky.
 • Doplatok za prístelku je 12€/noc.
Príplatky
 • Parkovanie: súkromné parkovisko 20,50€/noc
 • Domáce zviera: za doplatok po dohode s recepciou
Storno podmienky
 • Zmena termínu je možná najneskôr 10 dní pred nástupom na pobyt, pri neskorších zmenách voucher prepadá v plnej výške.
 • Zmenu rezervácie je možné vykonať iba 1x.
 • V prípade nedostavenia sa na pobyt voucher prepadá.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek