Naučte sa po anglicky, francúzsky či nemecky z pohodlia domova!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
7 -dňový jazykový online kurz
Ukončené
0,99 €
49 zákazníkov

V cene variantu:

 • Online jazykový kurz s licenciou na 7 dní
 • V ponuke anglický, nemecký alebo francúzsky jazyk
 • Pre začiatočníkov a stredne pokročilých
 • Vyučovací jazyk: Anglický jazyk (anglický jazyk, český jazyk), Francúzsky a Nemecký jazyk (český jazyk)
 • V cene 4 časti online multimediálneho jazykového kurzu, každá časť má 22 lekcií
 • Celý kurz obsahuje 450 interaktívnych cvičení, čo znamená 320 hodín výuky
 • Desiatky lekcií slovíčok, najdôležitejšie frázy
 • Prehľadná gramatika
 • V prípade správneho vypracovania viac ako 80 % cvičení obdržíte certifikát o dosiahnutí príslušnej jazykovej úrovne podľa stupnice Európskej rady 

Platí do:

31. 8. 2017

Obmedzenie:

Pre absolvovanie kurzu sú potrebné: sluchátka, prístup k internetu, mikrofón a motiváciu k učeniu. Na jeden voucher je možné sa učiť len jeden jazyk.

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné objednať si prihlasovacie údaje pre získanie licencie na kupon@fun-media.com. Do správy, prosím, uveďte, o aký kurzu máte záujem a číslo voucheru. Následne obdržíte email, v ktorom budete mať informácie o ďalšom postupe.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Vyskúšajte jedinú plne aktívnu a multimediálnu online učebnicu pre výuku anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka. Výuka je prispôsobená vedomostiam jednotlivých užívateľov.

Kurz má preto 4 úrovne a je určený pre dospelých, ktorí ešte v týchto jazykoch nedosiahli úroveň plynulej komunikácie alebo si ju chcú vylepšiť. Zvládnete všetky jazykové zručnosti: slovnú zásobu, posluch, písanie, gramatiku a výslovnosť.

Súčasťou kurzu sú multimediálne elementy: hry, HD filmy, pesničky a fotokolekcie. Online výuka prebieha s rodeným speakrom, čo znamená osvojenie dokonalého prízvuku.

Učte sa kdekoľvek a kedykoľvek, stačí prístup k internetu! Pracujete tak individuálne a prehľadne monitorujete svoje pokroky.

Užívateľ kurzu má možnosť sám si overiť správnu výslovnosť slov a fráz pomocou algoritmu pre kontrolu výslovnosti. K obsluhe postačuje mikrofón a slúchadlá.

Dokopy je v kurze takmer 1000 interaktívnych cvičení, čo znamená 320 hodín výuky. Naviac dovoľuje priebežne monitorovať pokroky a v prípade správneho vypracovania viac ako 80 % cvičení dostanete certifikát o dosiahnutí príslušnej jazykovej úrovne podľa stupnice Európskej rady! 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné objednať si prihlasovacie údaje pre získanie licencie na kupon@fun-media.com. Do správy, prosím, uveďte, o aký kurzu máte záujem a číslo voucheru. Následne obdržíte email, v ktorom budete mať informácie o ďalšom postupe. 

Hodnotenie podniku

Všetky hodnotenia