Ortopedické Visco podložky dve za cenu jednej pri základných rozmeroch

V cene variantu:

2× Podložka

  • Povrchový materiál: 59% PES, 41% lyocell
  • Gramáž: 280 g/m2
  • Výška jadra: 3 cm
  • Výška peny: 4 cm 
  • Celková výška: 4 cm
  • Prateľný potah so zipsom 
  • Rozmer: 80×200 cm 

Doručenie:

DPD Private
5,00 € (6 prac. dní)

Doručuje obchod:

GABRIELA KUCIELOVÁ
www.horeka-shop.cz
slevomat@horeka-shop.cz
+420 727 874 817

Dostupné varianty:

Rovnako ako nestabilný stôl podložíte podpivníkom, aby sa vám lepšie sedelo, tak si podložíte aj matracovou podložkou chrbát, aby sa vám dobre ležalo.

Kúpte si matracovú podložku z pamäťovej peny potiahnutú látkou Tencel®, ktorá vám pomôže vyrovnať nerovnosti lôžka, ak spíte na rozkladacom gauči, a zmäkčí príliš tvrdé spanie na starom matraci. Skvelo poslúži ako jednoduché lôžko pre návštevy aj ako ochrana vášho existujúceho matracu.

Pamäťová pena

Visco pena upravuje svoju tuhosť podľa tlaku a tepla ľudského tela. Keď si na ňu ľahnete, pena sa postupne uvoľní a zmäkne podľa vašej telesnej teploty. Jadro je perforované pre lepšiu ventiláciu v častiach, kde sa najviac ľudské telo potí, a lôžko tak lepšie dýcha a vysychá.

Podložka chráni tiež matrac proti poškodeniu a znečisteniu a tým predlžuje životnosť a zároveň prispieva k vysokej hygienickosti lôžka. Poťah je so zipsom, aby ste ho mohli pohodlne vyprať a nezničili tak vnútorné jadro.

Poťah z Tencel®

Tencel®, čiže Lyocell je prírodné vlákno na báze viskózy vyrábané ekologickým spôsobom z bukovej alebo dubovej celulózy. Ide o pevné, antialergické a vysoko priedušné vlákna s výbornými absorpčnými vlastnosťami, ktoré sú jemné a hebké na dotyk.

Vysoká savosť je vlastnosť, pre ktorú je najmä v letných mesiacoch vyhľadávané. Poťah ľahko zložíte pomocou zipsu a vyperiete v práčke až na 60 °C.

Technické parametry podložky:

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Ložnice 21 s.r.o.

Škrobárenská 483/6 - CT Box VI - B3

617 00 Brno

Česká republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

5,0/5 podľa 1 hodnotenia
4 0
3 0
2 0
1 0
Lotusinka

Velmi prijemne, lahucke..

25. 6. 2017

Všetky hodnotenia