L-TAURÍN pre lepšiu pamäť a proti úzkosti

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
5,99 €
18 zákazníkov

V cene:

1 × 60 kps. L-TAURÍN (600 mg)

  • Zloženie: L-TAURÍN 600 mg, želatína (oxid titaničitý E171),   stearát horečnatý
  • Neobsahuje: žiadne umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok,  pšenicu, kvasnice
  • Dávkovanie: 1 kapsulu denne zapijte s vodou alebo užijete s jedlom
  • Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby užívajúce lieky na predpis by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktuDoručenie:

Pošta do 2 ks
2,00 € (7 prac. dní)

Pošta 3 a viac kusov
2,90 € (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

L-taurín je ideálny doplnok v boji proti stresu a úzkosti, psychickému a fyzickému vypätiu i na podporu pamäte, motivácie aj zvýšenia hladiny testosterónu.

L-taurín je aminokyselina, ktorá je sústredená v svalovom tkanive a centrálnom nervovom systéme. Je vynikajúcim doplnkom pre zvládanie každodenného stresu a úzkosti. 

Taurín ma vynikajúce účinky pre lepšiu motiváciu, a teda je vynikajúcim bojovníkom, aby ste sa vyhli nežiaducej depresii. Je doslova likvidátorom stresových hormónov, ktoré bránia odpočinku. 

L-taurín dodá pocit pohody a uvoľnenia. Je ideálny ako doplnok v čase telesného a duševného vyčerpania.

Podporuje zdravý a pokojný spánok. Vďaka vysokému obsahu B6 dokáže taktiež zlepšiť transportáciu a metabolizmus železa a bielkovín. 

Je taktiež vynikajúcim antioxidantom, a preto dokáže ochrániť naše bunky pred poškodením. L-taurín má dobré účinky aj pri úprave vysokej hladiny cholesterolu a cukrovke.

Je vhodný pre ľudí, ktorí cítia pravidelnú chronickú únavu. Svoju mohutnú obľubu si získal u športovcov, nakoľko chráni svaly počas cvičenia,  zvyšuje vytrvalosť a výdrž, zlepšuje reakčný čas športovcov, ochraňuje srdce počas zvýšenej námahy,  zvyšuje hladinu testoserónu a je dôležitý pre budovanie stavebných blokov proteínov. A čo je dôležité,  športovcom pomáha rýchlejšie sa zotaviť po výkone.  

UPOZORNENIE: V prí­pade, že zákazník pri objednávke zadáva adresu firmy / svojho pracoviska, je potrebné uviesť do kolonky FIRMA názov spoločnosti / PRACOVISKA z dôvodu ZAISTENIA DORUČENIA TOVARU ZÁKAZNÍKOVI.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu www.superovocie.eu priamo TU!

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Mostová 369/18

07801 Sečovce

Slovenská republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Veronika

komunikácia s obchodom, veľmi ústretoví a pohotoví ľudia