7,50 eur za streľbu z luku na jednu hodinu v Bratislave! Objavte v sebe hrdinu stredoveku so zľavou 50 %!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 24. 11. 2011

  • Celkový počet kupónov je 1000 ks
  • Je potrebná rezervácia vopred na tel. č. 0905 404 505
15,00 € 7,50 €
15,00 € 7,50 €
Ukončené

Každý chlapec chcel byť aspoň raz ako naozajstný Robin Hood! Behať po šírom lese s lukom a šípmi v ruke, zažiť pravé dobrodružstvo zbojníckeho života! Že aj Vy ste sa hrávali presne týmto spôsobom? Čo tak vyskúšať si to reálne a preniesť sa aspoň na chvíľu do detských čias plných dobrodružstiev a huncútstiev! Našťastie teraz Vás už za to nikto nebude ťahať za uši! Konečne sa aj Vy môžete zahrať tak, ako ste sa vždy chceli a objaviť v sebe bojovné srdce pravého statočného hrdinu!

Ak aj Vás vždy lákalo, aké to je zastrieľať si z pravého luku s ozajstnými šípmi ako pravý zbojník, máte šancu to vyskúšať. V Slovenskom školskom lukostreleckom klube si teraz môžete vyskúšať Vašu presnú mušku a pevnosť ruky pri streľbe z luku so zľavou 50 %! Iba za 7,50 eur namiesto pôvodných 15 eur máte možnosť zastrieľať si z luku na celú jednu hodinu. Samozrejmosťou je inštruktáž pod vedením skúseného inštruktora a potrebná výbava, t. j. zapožičanie luku a šípov pre Váš správny zážitok. S touto kombináciou pre Vás žiadny terč nebude prekážkou! Jediné, čo si potrebujete doniesť, je správne odhodlanie a statočné srdce, aby pre Vás Vaše výkony boli dokonalým zážitkom.

Streľbu z luku Vám prináša Slovenský školský lukostrelecký klub, ktorý nájdete na Dudovej ulici č. 2 v Bratislave – Petržalke, neďaleko známej dostihovej dráhy. Klub funguje na vonkajších trávnatých ihriskách alebo v telocvični, kde priaznivci lukostreľby môžu trénovať pokojne aj po celý rok. Počas letných dní sa strieľa vonku z tradičných väčších vzdialeností, v zimných mesiacoch na kratších vnútorných ihriskách. Klub každému záujemcovi zabezpečí nielen zapožičanie luku a šípov, ale skúsení tréneri radi poradia aj s výcvikom, či v prípade záujmu aj s kontaktom na najbližšieho predajcu.

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Dajte zážitkom tvar!

Zadarmo

Darčekový vzhľad na vytlačenie

Vytvorili sme pre vás viac ako 40 darčekových vzhľadov. Stačí si vybrať, vytlačiť a je to! Naviac všetky sa dajú doplniť vlastným venovaním či fotkou.

 

Prehliadnuť si darčekoví vzhľady

2,99 €

Darčekové balenie voucheru aj s doručením*

Nič neriešite, luxusný vzhľad je už pripravený. Ak chcete, pripíšte venovanie a my doručíme voucher v darčekovom balení kamkoľvek na Slovensku do 5 pracovných dní.

*Je možné objednať pri voucheroch s minimálnou platnosťou 1 mesiac.

Pozrieť si darčekové balenie

Neviete si rady s výberom darčeka?

Nechajte obdarovaného, aby si sám vybral, po čom jeho srdce túži. Otvorený darčekový poukaz vo veľkosti kreditnej karty je ideálnym spôsobom, ako venovať zážitok. Na zadnej strane obdarovaný nájde stierateľný kód, ktorý zadá na našom webe a môže okamžite nakupovať.

Darčekových poukazov v hodnotách 10,00 €, 20,00 €, 50,00 €, 100,00 € a 200,00 €

Chcem darčekový poukaz

Hodnotenie podniku 1. Slovenský lukostrelecký klub

Hodnotenie podniku 1. Slovenský lukostrelecký klub

1,0/5 (1 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 0
4 0
3 0
2 0
1 1
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.