7,50 eur za streľbu z luku na jednu hodinu v Bratislave! Objavte v sebe hrdinu stredoveku so zľavou 50 %!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 24. 11. 2011

  • Celkový počet kupónov je 1000 ks
  • Je potrebná rezervácia vopred na tel. č. 0905 404 505
15,00 € 7,50 €
15,00 € 7,50 €
Ukončené

Každý chlapec chcel byť aspoň raz ako naozajstný Robin Hood! Behať po šírom lese s lukom a šípmi v ruke, zažiť pravé dobrodružstvo zbojníckeho života! Že aj Vy ste sa hrávali presne týmto spôsobom? Čo tak vyskúšať si to reálne a preniesť sa aspoň na chvíľu do detských čias plných dobrodružstiev a huncútstiev! Našťastie teraz Vás už za to nikto nebude ťahať za uši! Konečne sa aj Vy môžete zahrať tak, ako ste sa vždy chceli a objaviť v sebe bojovné srdce pravého statočného hrdinu!

Ak aj Vás vždy lákalo, aké to je zastrieľať si z pravého luku s ozajstnými šípmi ako pravý zbojník, máte šancu to vyskúšať. V Slovenskom školskom lukostreleckom klube si teraz môžete vyskúšať Vašu presnú mušku a pevnosť ruky pri streľbe z luku so zľavou 50 %! Iba za 7,50 eur namiesto pôvodných 15 eur máte možnosť zastrieľať si z luku na celú jednu hodinu. Samozrejmosťou je inštruktáž pod vedením skúseného inštruktora a potrebná výbava, t. j. zapožičanie luku a šípov pre Váš správny zážitok. S touto kombináciou pre Vás žiadny terč nebude prekážkou! Jediné, čo si potrebujete doniesť, je správne odhodlanie a statočné srdce, aby pre Vás Vaše výkony boli dokonalým zážitkom.

Streľbu z luku Vám prináša Slovenský školský lukostrelecký klub, ktorý nájdete na Dudovej ulici č. 2 v Bratislave – Petržalke, neďaleko známej dostihovej dráhy. Klub funguje na vonkajších trávnatých ihriskách alebo v telocvični, kde priaznivci lukostreľby môžu trénovať pokojne aj po celý rok. Počas letných dní sa strieľa vonku z tradičných väčších vzdialeností, v zimných mesiacoch na kratších vnútorných ihriskách. Klub každému záujemcovi zabezpečí nielen zapožičanie luku a šípov, ale skúsení tréneri radi poradia aj s výcvikom, či v prípade záujmu aj s kontaktom na najbližšieho predajcu.

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny