44,50 eur za sedací vak The Original Outdoor, ktorý sa Vám prispôsobí tak tvarom, ako aj cenou, teraz so zľavou 50 %!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
44,50 €
8 zákazníkov

V cene:

Môžete využiť do:

29. 9. 2011

Ako objednať tovar:

  • Celkový počet voucherov je neobmedzený
  • Maximálny počet voucherov na jeden nákup je 10 ks
  • Pri objednávaní na internetovej stránke www.sedacievaky-eshop.sk zadajte číslo Vášho voucheru
  • Cena dopravy je 7 EUR za každý objednaný sedací vak, platí sa pri prevzatí dobierky
Viac informácií ako objednať tovar

Sedacie vaky sú v súčasnosti obrovským hitom. Internetový obchod sedacievaky-eshop.sk sa zameriava špeciálne na ne a prináša Vám najširšiu ponuku sedacích vakov od výmyslu sveta. Jedným z najobľúbenejších vakov je The Original Outdoor, ktorý si teraz môžete objednať v novom, ešte praktickejšom nylonovom šate, a to iba za polovičnú cenu!

Sedací vak využijete pri obľúbených aktivitách nielen vnútri, ale aj vonku, napríklad na záhrade alebo na terase, keďže je veľmi jednoduchý na údržbu – stačí po ňom iba prejsť navlhčenou handričkou a je Vám znova k dispozícii! Výnimočnosť vaku okrem jeho nenáročnej údržby spočíva aj v jeho náplni, ktorou je špeciálny granulát zabezpečujúci to najväčšie pohodlie. Jedinečný sedací vak The Original Outdoor je vhodný pre malých i veľkých a je dostupný až v 14 nádherných farbách a 7 zaujímavých vzoroch.

Sedací vak je veľmi pohodlný, nakoľko obsahuje milióny špeciálnych maličkých guľôčok, vďaka ktorým si ho môžete vytvarovať presne tak, ako Vám to práve vyhovuje. Je rovnako vhodný na sedenie, ležanie, dá sa použiť aj pri práci s notebookom či pri čítaní.

Sedací vak je  zdravý, nakoľko dokáže vytvoriť ideálnu oporu pri sedení alebo ležaní. Chrbtica  je optimálne uvoľnená, svaly si však pritom udržujú zdravý tonus. Všetky vaky sú tiež zdravotne neškodné a vďaka použitým materiálom aj antialergické.

Ani o tom, že sedací vak je praktický , nemožno pochybovať. Vďaka použitému materiálu (nylon) si ho môžete pokojne užívať nielen v zákutí Vášho domu, ale aj na terase, záhrade a dokonca aj pri bazéne. Sedací vak je zároveň štýlový, presne ako jeho majiteľ. Každý deň ho možno použiť iným spôsobom a poskladať si ho presne podľa aktuálnej nálady a chuti.

Iba v internetovom obchode sedacievaky-eshop.sk teraz získate 300-litrový vak The Original Outdoor vo farebnom vyhotovení podľa Vášho výberu so zľavou až 50 %. Vyskúšajte na vlastnej koži, že aj obyčajné vysedávanie a leňošenie môže byť veľkým zážitkom!

 

Kalkulácia ceny

Ako objednať tovar

  • Celkový počet voucherov je neobmedzený
  • Maximálny počet voucherov na jeden nákup je 10 ks
  • Pri objednávaní na internetovej stránke www.sedacievaky-eshop.sk zadajte číslo Vášho voucheru
  • Cena dopravy je 7 EUR za každý objednaný sedací vak, platí sa pri prevzatí dobierky