NOVÁ SÚŤAŽ 🎥

Rozdávame až 60 lístkov na exkluzívnu predpremiéru filmu! Spojte Zľavomat zážitok s KINO zážitkom :)

Zapojte sa do súťaže

Najlacnejšia operácia obidvoch očí excimerovým laserom!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

V cene:

Platí do:

31. 3. 2013

Podmienky uplatnenia:

 • Predoperačné vyšetrenia sa objednávajú na tel. č.: 0915 902 057 alebo osobne na pracovisku mikrochirurgie Toryská 1, 040 11 Košice a na www.3f.sk 
 • Ak predoperačné vyšetrenie preukáže nevhodnosť zákroku, bude vám celá hodnota kupónu vrátená
 • Upozornenie: počas sviatkov je ambulancia zatvorená (od 22.12.2012 do 7.1.2013)
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

3F s.r.o. Mikrochirurgia oka

Toryská 1, Košice

Dnes otvorené 8:00–16:00
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Okuliare nemusia byť prekážkou, práve naopak. Môžu sa stať štýlovým módnym doplnkom. Napriek tomu väčšina nositeľov okuliarov priznáva, že ŽIVOT BEZ OKULIAROV je JEDNODUCHŠÍ, POHODLNEJŠÍ a PRAKTICKEJŠÍ

Okuliare, ale aj šošovky, viac alebo menej obmedzujú pri športe i bežnom živote. Krásne ženy si uvedomujú, že aj ten najzvodnejší pohľad stráca na iskre za jemným sklom. Tým, pre ktorých je nosenie okuliarov záťažou a obmedzením, ponúkame laserovú operáciu očí!

Špičkové pracovicko 3F s.r.o. MIKROCHIRURGIA OKA ponúka laserovú operáciu očí v súčasnosti najnovším excimerovým laserom na Slovensku Allegretto Wave Light Eye Que 400 Hz.

Len za 680 eur sa navždy zbavíte okuliarov, pričom pri operácii sa použije pre vás najvhodnejšia metóda: klasická metóda PRK, prípadne metóda T-CAT (Topography guided custom ablation treatment) alebo LASEK metóda.

Zakúpením kupónu získate

 1. Kompletné predoperačné vyšetrenie
 2. Laserovú operáciu najvhodnejšou metódou. Je možné operovať krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus a stavy po predošlých operáciách
 3. Lieky a kvapky na dobu po operácii
 4. 2 pooperačné kontroly (mesačná starostlivosť)
 5. Extra bonus – značkové slnečné okuliare podľa vášho výberu z kolekcie Polaroid
 6. Kupón nezahŕňa iba symbolický manipulačný poplatok 3€

O tom, či práve pre vás je vhodný zákrok excimerovým laserom, sa informujte priamo v ambulancii Mikrochirurgie oka, telefonicky alebo mailom.

Pozrite si tiež „Často kladené otázky“.

Priebeh zákroku

Pred operáciou absolvujete predoperačné vyšetrenie, ktoré preukáže vhodnosť zákroku. Zákrok je absolútne bezbolestný. Následné bolesti po zákroku ustupujú do 48 hodín. Vrátiť sa do práce môžete na tretí-štvrtý pooperačný deň. 

Úspešnosť operácií sa v očnom centre 3F s. r. o. – Mikrochirurgia oka blíži k 100%. Ak predoperačné vyšetrenie preukáže nevhodnosť zákroku, bude vám celá hodnota kupónu vrátená.

3F, mikrochirurgia oka patrí k najstarším pracoviskám svojho druhu na Slovensku. Objemom výkonov v súčasnosti patrí k najväčším, ktoré sa venujú výhradne ambulantnej chirurgii. Pracovisko ponúka služby: refrakčná excimerová operatíva, implantačné refrakčné zákroky, implantácia šošoviek, ktoré u starších ľudí dokážu zabezpečiť videnie tak do diaľky, ako aj do blízka (tzv. multifokálne šošovky). Okrem týchto ťažiskových operácií ponúka aj širokú paletu iných operačných zákrokov. Široká paleta diagnostických prístrojov, ako aj iných typov laserov (na ošetrenie sietnice aj sekundárnej katarakty), robí z pracoviska 3F, mikrochirurgia oka jedno z najkomplexnejších, a to aj v porovnaní s klasickými lôžkovými oddeleniami. Dve všeobecné očné ambulancie umožňujú sledovať svojich pacientov aj dlhú dobu po operácii. 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Predoperačné vyšetrenia sa objednávajú na tel. č.: 0915 902 057 alebo osobne na pracovisku mikrochirurgie Toryská 1, 040 11 Košice a na www.3f.sk 
 • Ak predoperačné vyšetrenie preukáže nevhodnosť zákroku, bude vám celá hodnota kupónu vrátená
 • Upozornenie: počas sviatkov je ambulancia zatvorená (od 22.12.2012 do 7.1.2013)

Hodnotenie podniku

4,8/5 podľa 181 hodnotenia
Marek

páčila sa mi cena, na základe ktorej som si voucher kúpil a umožnila zlepšenie zraku. Čo by som dal za mínus je to, že sa nepísalo o dodatočných poplatkoch za pooperačné kontroly, ktorých suma sa vytiahne až na 39 eur.

21. 3. 2013
Krissak

Páčil sa mi príjemný a ochotný personál, prostredie a rýchlosť či už jednania alebo zákroku. Tiež mi vyšli v ústrety s tým, že kontroly môžem absolvovať aj u svojho očného lekára v mieste bydliska.
Nereagovala som na to, že manipulačný poplatok v hodnote 3€, uvedený ako zarátaný v hodnote zakúpeného kupónu, som zaplatila 2 razy, ale nepáčilo sa mi, že ma nik neupozornil na skutočnosť, že kontroly sú bezplatné len mesiac a za ostatné si účtujú po 13€!
Tiež je uvedené, že lieky a kvapky mi poskytnú na dobu po operácii, čo v skutočnosti znamená, že ich treba kvapkať 4 mesiace. Poskytujú však kvapky len zhruba na mesiac.

9. 11. 2012
Michaela

Ďakujem celému tímu! Túto kúpu nikdy neoľutujem. Znovu sa pozerám na svet bez pomoci okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Dnes, po štyroch rokoch od operácie, som už aj zabudla, že som bola pomerne dosť krátkozraká. Som rada, že sa táto možnosť objavila znova na zľavomate a ja sa touto cestou môžem znova poďakovať. Čo sa týka zákroku, všetko prebehlo bez komplikácií a samotné „laserovanie“ trvalo pár sekúnd. Jediná vec, ktorá mi možno trochu vadila a ktorá je samozrejme normálnou reakciou, bola bolesť (asi 2–4 dni). Avšak celý tento proces stál za to. Želám veľa zdaru a veľa spokojných klientov!

8. 10. 2016
Peter

Páčil sa mi prístup doktora pred operáciou.

3. 9. 2014
Viliam

ochotny a doborny personal. uvital by som viac informacii aby mi podali sami od seba a nemusel by som sa na vacsinu veci pytat.

4. 7. 2014
Gabriela

priateľský prístup lekára, zorganizovaná práca celého tímu. oddanosť lekára voči pacientovi (poskytnutie súkr. mobilu pre prípadné komplikácie), úroveň kliniky je fakt vynikajúca

23. 2. 2013
Janka

rychly zakrok, profesionalny pristup lekarov, ochotny personal, kvalitne pristroje, pomerne rychla realizacia operacie od zakupenia voucheru.

23. 2. 2013
Slucskaiova

V prvom rade akciová cena za tento zákrok, profesionálny prístup a odbornosť celého personálu na 3F klinike.

12. 7. 2012
Renata

Personal

11. 2. 2017
Zuzanakandracova

ochota, ústretovosť a hlavne trpezlivosť pracovníčky, ktorá som mnou komunikovala

nemám žiadne negatíva

20. 11. 2016

Všetky hodnotenia