Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

1,45 eur za vaše vlasy a vzhľad tisíckrát inak! Objavte novinky moderného sveta a vytvorte si vizáž, po ktorej túžite, s virtuálnym kaderníkom a vizážistom HappyHair, so zľavou 50%!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
HappyHair.sk

Dobrý deň, prepáčte, asi nám to uniklo. Počet vložených fotografií je neobmedzený. Poplatok po skončení 3 mesačnej verzie za opätovnú aktiváciu je 2,90 EUR, nie je ale povinný, po 3 mesiacoch sa členstvo automaticky prepne na členstvo START s demoverziou. Objednáva sa tak, že jednoducho sa prihlásite a kliknete na „Získať členstvo PREMIUM“ – t.j. prístup k plnej verzii programu, a zaktivujete si ho jednou z možností, cena je 2,90 EUR.

Alena

Dobrý deň, neodpovedali ste mi na otázku či je možné počas využívania plnej verzie programu vložiť viacero svojich fotografií alebo len jednu. Ešte by ma zaujímalo, aký je poplatok za využívanie plnej verzie programu po skončení 3 mesačnej akcie a ako sa dá táto služba objednať.

Fero

Dobrý deň,
sú tam aj účesy pre pánov k dispozícii ?

HappyHair.sk

Dobrý deň,
áno, HappyHair ponúka k vyskúšaniu aj pánske účesy.

HappyHair.sk

Dobrý deň, plná verzia ponúka možnosť vyskúšať si viac ako 4200 účesov a cca 500 kozm. produktov, demoverzia iba 50 účesov a 50 kozm. produktov. Takisto nie sú k dispozícii v demoverzii niektoré komunitné funkcie.

Alena

Dobrý deň, chcem sa spýtať v čom sa líši demoverzia od plnej verzie programu a či je možné počas využívania plnej verzie vložiť viacero svojich fotografií alebo len jednu. Ďakujem za odpoveď.

HappyHair.sk

Dobrý deň, plná verzia ponúka možnosť vyskúšať si viac ako 4200 účesov a cca 500 kozm. produktov, demoverzia iba 50 účesov a 50 kozm. produktov. Takisto nie sú k dispozícii v demoverzii niektoré komunitné funkcie.

Julia Hospodarska

Kupila som si to, prišiel mi kod voucheru a neviem ako to mám aktivovať....., poradíte mi?

Zľavomat

Júlia, kupón je platný až od 3.11., od tohto dátumu postupujte podľa pokynov v podmienkach:

Voucher zasielajte na: info@happyhair.sk – bude vám zaslaný aktivační kód na licenciu. Potom si stačí vytvoriť bezplatný užívateľský profil na www.happyhair.sk a zadať aktivačný kód do políčka pre aktiváciu plnej verzie programu. Plná verzia Virtuálneho vizážistu HappyHair Vám bude kedykoľvek dostupná po dobu 3 mesiacov bež žiadnych ďalších poplatkov.

BarBora

To je akože program na stiahnutie a nainštalovanie do svojho počítača, alebo čo? Alebo iba cez tú stránku? (Lebo to vôbec nie je praktické, ani by som tomu príliš neverila, radšej sa pri fotkách spolieham iba na svoj počítač. Kedysi som taký program mala priamo v počítači a toto za to potom príliš nestojí.) To tu príliš vysvetlené nie je a je to dosť podstatná vec.
Ďakujem.

(Ale mimochodom, pri kaderníčke to aj tak nepomôže, už som to presne tak skúšala a vždy to dopadlo hrozne. :D Neviem prečo väčšina kaderníčok nedokáže rešpektovať priania hlavy zákazníka, ale musia to prispôsobovať nejakým nechutným „trendom“ podľa nevkusných návrhárov.)

HappyHair.sk

Dobry den,
dakujeme za Vasu otazku.
HappyHair funguje online, bez instalacie, a to na www.happyhair.sk Zatial si to nase uzivatelky pochvaluju, pouzivanie je velmi jednoduche a ucesy mame velmi pekne, vratane ucesov celebrit, ako su napr. Rihanna, Eva Longoria, Ashley Tisdale a ine.
Aplikaciu si ostatne mozete vyskusat v bezplatnej demoverzii a potom si uplatnit zlavu tu na Zlavomate.

BarBora

Aha, ďakujem. Škoda.
(Ale tie účesy „hviezd“ nie sú akurát výhra. :D )

Anna

Po zakupeni kuponu sa da program vytvorit len pre jednu osobu?
ak chcem program vyuzit pre dve osoby, je potrebne zakupit dva kupony?

HappyHair.sk

Dobry den, ano,
licencia programu je platna vzdy pre jednu osobu.
Dakujeme za Vasu otazku

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore