Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

KVALITNÉ ubytovanie v historickom centre KOŠÍC!

4,1 / 5 Penzión KRMANOVA Košice a okolie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Peta

Dobry den chcela by som sa opytatvas ak by som si chcela u vas zakupit tento pobyt a zaplatila by som ho dnes vedela by som voucher vyuzit uz tento vikend ak by mali v hoteli volne izby? to znamena dnes zajtra a pozajtra. Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peta. Teoreticky môžete, ale musíte uhradiť platbu kartou aby ste voucher obdržali ihneď na email.
Pekný deň

Lucia

Chcela by som sa spýtať, či sa nachadzaju na izbach vane alebo sprchove kuty a ci po dohode by sa dala zajednat izba s balkonom. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia. Na izbách sú sprchové kúty. Izba s balkónom závisí od termínu, pretože je iba jedna. Informácie o voľných termínoch dostanete na tel. č.: 055 623 0565
E-mail: penzion@krmanova.sk.
Pekný deň

Pali

Kde som to vyčítal? No predsa na ich stránke. Asi sme sa nepochopili, ich cena za dvojlôžkovú izbu na 1 noc je 58 eur a po zľave s kupónom 29 eur a na ich stránke je apartmán na jednu noc cez víkend za 55 eur a preto som s pýtal či sa dá kupón využiť aj na ten pobyt v apartmáne cez víkend, keďže je to ešte aj o 3 eur lacnejšie cez víkend ako dvojlôžková cez týždeň.

Zlavomat.sk

Ďakujem za informáciu. V tomto prípade je to tak, že ubytovanie je poskytované iba d dvojlôžkových izbách. Ak by ste chceli apartmán platí iba cenníková cena a neuznajú Vám voucher.
Pekný deň prajem:)

Pali

Dobrý deň, cena je za štandartnú izbu pre dvoch, ktorý je za bežnú cenu 58 eur a apartmán cez víkend je za 55 eur. Chcem sa spýtať či sa dá kupón využiť aj na ten apartmán cez víkend, keďže je cena nižšia.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Pali. Kde ste prosím vyčítali, že apartmán cez víkend je za 55 €? Ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc v dvojlôžkovej izbe s raňajkami stojí 29€ a ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe s raňajkami stojí 55 €.

Mirka

Chcem sa opytat, ci k ponukanym izbam prisluchaju aj balkony, resp. co s fajcenim? :) dakujem

Zlavomat.sk

Mirka jedna z ponúkaných izieb má balkón. Fajčiť sa dá na dvore penziónu. Pekný deň :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore