s
 • Daniel pred 4 rokmi

  Dobry den, chcem sa spytat – ako mam zistit, ci splnam prvu podmienku? S tymi ostatnymi chvalabohu nemam problem, ale ta prva mi fakt nedava zmysel :) Dakujem

  Zlavomat.sk pred 4 rokmi

  Dobrý deň Daniel, ďakujeme za otázku :-) Pokiaľ neviete o tom, že by sa vám dýchanie počas spánku zastavovalo, pravdepodobne máte kvalitný spánok a uvedené vyšetrenie pre vás potrebné nie je. Prajem pekný deň.

 • Daniel pred 4 rokmi

  Dakujem, este chcem doplnit predchadzajucu otazku – pytam sa preto, lebo som dostal avizo, ze dost chrapem :) Takze tato ponuka ma zaujala, len ta prva podmienka mi nebola jasna… Takze chrapanie nie je problem, pokial sa nezastavuje dych? Dakujem

  Zlavomat.sk pred 4 rokmi

  Dobrý deň Daniel, ak máte problém s chrápaním tak táto zľava je určite pre vás vhodná, keďže ide o vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní. Príčin, ktoré sa podieľajú na vzniku chrápania, je niekoľko. Jedným z problémov chrápania je tiež už spomenutá zástava dýchania v spánku, ktorú si vy ako spiaci pravdepodobne neuvedomujete. Takže bez váhania môžete využiť našu zľavu :-) Pekný deň.

 • Robert pred 4 rokmi

  Ak je to 8 sekund? Ako si to mozem overit, kolko je to sekund co sa mi zastalil dych?

  Zlavomat.sk pred 4 rokmi

  Dobrý deň Róbert, pri zastavovaní dýchania počas spánku (apnoe) na dlhšiu dobu sa ráno zobúdzate viac unavený ako keď večer idete spať. Najlepšie je samozrejme, keď to niekto počas spánku odpozoruje. Pekný deň.

Pridať otázku

Diskusia k tejto ponuke je už uzavretá. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím, kontaktujte nás.

V prípade príspevkov mimo témy, urážlivých alebo rasistických si Zlavomat.sk vyhradzuje právo tieto nevhodné príspevky zmazať.

V cene:

Platnosť voucheru:

Od 12. 3. 2012 do 12. 6. 2012

Podmienky uplatnenia:

 • Po zakúpení kupónu sa v dobe jeho platnosti registrujte zaslaním SMS na telefónne číslo: 0911 070 080 v tvare : meno - priezvisko - číslo kupónu.
 • V priebehu nasledujúcich 15 pracovných dní vás telefonicky budú kontaktovať a dohodnú si termín KONZULTAČNÉHO VYŠETRENIA pre výber pacientov SPLŇUJÚCICH PODMIENKY ŠTÚDIE, ktoré bude v budove Geriatrického Centra Svätého Lukáša v Košiciach, Strojárenská 13, Košice (2 poschodie). 
 • Klienti splňujúci podmienky štúdie získavajú celonočné diagnostické polysomnografické vyšetrenie v spánkovom laboratóriu v Košiciach. Na stanovenie diagnózy stačí absolvovať jedno celonočné vyšetrenie. Na nastavenie liečby pacienta je potrebná ďalšia noc. Na internete nájdete informácie o syndróme spánkového apnoe, napríklad na www.zdravyspanok.sk.
 • Podmienky, kedy sa môžete prihlásiť: 
 • 1. zastavuje sa vám dýchanie počas spánku, a to na dobu dlhšiu ako 10 sekúnd
 • 2. ste muž
 • 3. vek od 18 do 75 rokov
Viac informácií, ako uplatniť voucher