Otázky k ponuke

Späť na detail ponuky Vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní

Často sa pýtate:Ako uplatniť

Robert

Ak je to 8 sekund? Ako si to mozem overit, kolko je to sekund co sa mi zastalil dych?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Róbert, pri zastavovaní dýchania počas spánku (apnoe) na dlhšiu dobu sa ráno zobúdzate viac unavený ako keď večer idete spať. Najlepšie je samozrejme, keď to niekto počas spánku odpozoruje. Pekný deň.

Daniel

Dakujem, este chcem doplnit predchadzajucu otazku – pytam sa preto, lebo som dostal avizo, ze dost chrapem :) Takze tato ponuka ma zaujala, len ta prva podmienka mi nebola jasna… Takze chrapanie nie je problem, pokial sa nezastavuje dych? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniel, ak máte problém s chrápaním tak táto zľava je určite pre vás vhodná, keďže ide o vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní. Príčin, ktoré sa podieľajú na vzniku chrápania, je niekoľko. Jedným z problémov chrápania je tiež už spomenutá zástava dýchania v spánku, ktorú si vy ako spiaci pravdepodobne neuvedomujete. Takže bez váhania môžete využiť našu zľavu :-) Pekný deň.

Daniel

Dobry den, chcem sa spytat – ako mam zistit, ci splnam prvu podmienku? S tymi ostatnymi chvalabohu nemam problem, ale ta prva mi fakt nedava zmysel :) Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniel, ďakujeme za otázku :-) Pokiaľ neviete o tom, že by sa vám dýchanie počas spánku zastavovalo, pravdepodobne máte kvalitný spánok a uvedené vyšetrenie pre vás potrebné nie je. Prajem pekný deň.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.