Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zväčšenie a spevnenie poprsia bez chirurgického zákroku

3,8 / 5 Salón Ina Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Jana

Koľko ošetrení sa odporúča pre mladé ženy, ktorým sa nepáči hlavne tvar (veľkosť je celkom v pohode)?
A dá sa toto ošetrenie u Vás zakúpiť aj na iné lokality, či je to zariadenie uspôsobené iba pre poprsie?

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Dobrý deň Jana.
Ošetrení sa odporúča 5 – 10, je to individuálne ale tých 5 procedúr určite, už po prvej začnete pociťovať zmenu. Procedúra nie je vhodná pre príliš veľké poprsie, je vhodné pre také 2 – 3. Zariadenie je uspôsobené práve na poprsie, nie na iné lokality.

Pekný deň :)

Zdenka K.

Mám 53 rokov, cvičím pravidelne, no moje prsia by potrebovali zvačšiť a pozdvihnúť, lebo gravitácia… Je to vhodný spôsob, podľa mňa áno, aj podľa Vás, prosím poradiť.

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Dobrý deň Zdenka.
Samozrejme, že to je vhodný spôsob aj pre vás. Táto procedúra je hlavne pre veľkosti 2 – 3, nie je vhodná pre príliš veľké poprsie. Treba však rátať s tým, že bude treba niekoľko procedúr, je to individuálne, že koľko, ale v priemere 5 až 10. Už po prvej procedúre začnete cítiť zmenu.

Pekný deň :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore