Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

4,99 eur za ZORBING pre 1 až 2 osoby. Napumpujte sa poriadnou dávkou adrenalínu a zažite kotúľanie vo veľkom štýle v Action Parku!

4,2 / 5 Action Park Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Marek

Dobry den, stale sa tu spomina jazda, teda 1 jazda, no 1 jazda za 4,99e /povodne 10e/ to nie je. Su to 2 jazdy predsa nie?? To povodne stoji 10e! Trosku jednoznacne by to chcelo napisat. Dakujem. Zelam pekny den.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Marek,
ďakujeme za príspevok. Takže pre upresnenie. Ak si kúpite kupón tak ho môžete využiť dvoma spôsobmi: buď pôjdete sám a budete sa môcť spustiť 2×, alebo pôjdete ešte s niekým a každý z vás absolvuje jednu jazdu.

Michal Suja

Dobry den. Chcem sa opytat, ako je to s hmotnostou osob. Pisete, ze je to limitovane max 90 kg osoba, ale dvaja spolu mozu byt do 200 kg. Mozu ist aj dvaja o hmotnosti 120 a 80 kg?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
hmotnosť 90 kg je približná.
Hmotnosť dvoch v zorbingovej guli 200 kg je maximálna.

Jarmila Foltánová

dobrý deň! chcela by som vedieť, či mám objednať pre dve osoby hneď dva kupony alebo stačí jeden a potom telefonicky sa dohodnúť

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
stačí vám zakúpiť si 1 kupón platný na jazdu pre 1 až 2 osoby (max. hmotnosť v zorbingovej guli je 200 kg) a telefonicky sa objednať.
Pekný deň.

Anikó

dobrý deň,
ako je to s deťmi? je tam nejaká veková hranica? aj 7-ročná môže ísť?
ďakujem

ACTION PARK...

Dobrý deň,
max. hmotnosť dvoch osôb v zorbingovej guli je 200 kg. Vek dieťaťa nie je celkom rozhodujúci – dôležité je aby dieťa dočiahlo do výšky približne 130 cm (aby sa mohlo držať úchytov). 7-ročná je myslím OK.

Daniela Gasparikova

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je človek nejako hmotnostne obmedzovaný (napr. do 80 kg, alebo 90 kg). Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
áno hmotnosť je limitovaná cca do 90 kg.
Radi sme vám odpovedali a prajeme pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore