Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

168 eur za wellness pobyt pre DVE OSOBY v Hoteli DIPLOMAT**** Rajecké Teplice. Luxusný oddych v jednom z najkrajších miest Slovenska !

4,5 / 5 Hotel DIPLOMAT**** Rajecké Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Andrea

dobry den, chcem si rezervovat tento voucher, nedari sa mi vsak kliknut na odkaz..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, neviem aký máte presne problém, mne ide kliknúť na tlačítko kúpiť.

Soňa

Zdravim,ak som uhradila dnes rano 2 kupony cez moj ucet v Postovej banke,je mozne,aby sme mohli nastupit uz teraz 27.5. na pobyt?Informovala som sa aj na dostupnost,ta je,len by som bola stastna,keby ste mi dali vediet co najskor,aby som to mohla zrealizovat,lebo prave tento termin by nam vyhovoval.Uz sme tu raz boli,spokojnost bola velika,dakujem,Sona

Zlavomat.sk

Dobrý deň Soňa, skúste si teda pobyt už pred rezervovať, aby mali aj naďalej pre Vás miesto. Kupón Vám môžeme zaslať až keď obdržíme platbu a keďže bola realizovaná z inej banky dostaneme ju zajtra. Je možné, že Vám bude kupón zaslaný do spamu. Prajem príjemný deň

Lenka

Dobry den,ak si kupime 1 kupon pre 2 dospele osoby.. kolko je prosim vas priplatok za rodinny apartman .mame 3 detičky vo veku 3,4 a 7rokov. kolko stoji polpenzia?Pre najmensie potrebujem detsku postielku.a tiez ma este zaujima vstup do wellnes ako je spoplatnene pre deti a tiez ci mate aj sluzbu strazenia deti.dakujem pekne za odpoved

Hotel Diplomat

Dobrý deň Lenka, apartmán štandard je za príplatok 30€/noc, má dve izby, 1 x TV. Veľký apartmán je za príplatok 40€/noc, dve izby, 2 x TV. Deti do 12 rokov majú ubytovanie zdarma, Deti od 3 rokov doplácajú za polpenziu 7 €/deň. Detská postieľka je k dispozícii bezplatne. Za bazén deti neplatia, avšak vstup detí do wellness centra do 6 rokov je zakázaný, alebo na vlastnú zodpovednosť, službu stráženia detí nemáme.

Martina

Dobrý deň,
máte volný termín od 26.-28.05. ?
Sme dvaja dospelí a 15 ročné dieta.Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina prosím informujte sa o voľných termínoch priamo v hoteli. E-mail: recepcia@hoteldiplomat.sk, t.č.: + 421 41 555 5333, + 421 41 500 4455, + 421 910 906 2­24. Ďakujeme a prajeme príjemný deň

Fero Cienik

je ešte volny pobyt 18–20 maj.dakujem

Zlavomat.sk

Fero,
daný víkendový pobyt je už plný. Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň.

Lucia

Dobrý deň, zaujíma ma, ako je to s ubytovaním aj so psíkom. My sme 2 dospelé osoby a jedno dieťa do 12 rokov, takže by sme museli využiť apartmán. Je teda možnosť ubytovať sa v apartmáne so psíkom? Alebo teda čo by ste nám odporúčali. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,
je možné zobrať na pobyt aj psíka, príplatok je 7 €/noc. Príjemný deň

Jana Laczkova-Krepčárová

Boli sme tu nedávno a bolo super.Krásne zariadenie a služby na úrovni.

Zlavomat.sk

Ďakujeme za príspevok a prajeme príjemný deň

Lýdia Mifkovičová

Ak končí ponuka za 4 hodiny a kúpim kupon, môžem kupon uhradiť internet baking napr. o 21.00 hod?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lýdia, kupón môžete uhradiť aj o 21.00 hod. Príjemný deň.

Simona

Dobry vecer chcem sa opytat ci kupon plati pre 2 osoby alebo ci ta suma t,j 168e plati na kazdu osobu zvlast.Dakujem pek­ne

Zlavomat.sk

Dobrý deň Simonka,
kupón platí pre 2 osoby, čiže suma 168 € zahŕňa už pobyt pre oboch.

Tatiana Sopoligova

chceli by sme prihlasit ako darcek na pobyt rodicov 4dni s nejakymi procedurami ten vas listok je uplna suma pobytu aj s tym co ponukate dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
áno suma kupónu zahŕňa všetky uvedené služby: NEOBMEDZENÝ vstup do bazéna a fitness,
2×vstup do wellness centra pre 2 osoby/po 2 hodiny/, welcome drink pre 2 osoby, raňajky formou švédskych stolov, večera formou teplého a studeného bufetu, 1×masážne lehátko pre 2 osoby, 1×prenájom tenisového kurtu na 1 hodinu, 1×prenájom bowlingovej dráhy, alebo požičanie bicyklov na 2 hodiny pre 2 osoby, pripojenie na internet a parkovanie zadarmo.

Sandra

Dobrý večer,sme 5členná rodina deti vo veku 2, 5 a 7 rokov – v prípade že si s manželom kúpime jeden kupon aký bude doplatok za deti? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
deti do 12 rokov sú v apartmáne zadarmo, doplatok za stravu. Doplatok za apartmán: malý apartmán 20€/noc, apartmán 30€/noc, veľký apartmán 40€/noc.
Ďakujeme.

Renata

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné zaplatiť za vourcher aj poukážkami typu RELAX PASS. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Renáta,
nie nie je možné platiť za kupóny poukážkami typu Relax Pass. Ďakujeme.

zuzka pojedincova

Dobry den, chcela by som sa opytat, co nam bude vyhodnejsie, nakolko mame tri deti vo veku (3, 13, 16 rokov), doplatit si za apartman, alebo kupit dva kupony v zlave za tych 168€, co by znamenalo zobrat si dve izby. Pre najmensie dieta si nenarokujeme na postel. A co sa tyka sluzieb pre deti, mame zaujem o polpenziu a bazen. S pozdravom Zuzka

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzka,
odporúčala by som zakúpiť si dva kupóny.

maria kmecova

dobry den, ma prosim bazen aj cast pre deti, resp. detsky bazen? dakujem, maria

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,
bazén nemá časť pre deti avšak deti môžu spokojne využiť bazén pod dozorom rodičov s plaveckými pomôckami. Viac na http://www.hoteldiplomat.sk/wellness/bazen-relax.
Pekný deň.

Mirka Slamková

Dobrý deň, ten kupon sa dá využiť len do 31.7.? Či sa dá nastúpiť na pobyt aj v auguste napríklad? Lebo pod článkom je napísané, že platnosť kupónu je do decembra. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mirka,
platnosť kupónu je ako uvádzame do 31.7.2012. Ďakujeme za pochopenie.

Rastislav

Dobrý večer, mám záujem o pobyt 2 dospelé osoby a dieťa do 12 rokov. Koľko stojí pobyt pre dieťa, zaujíma ma polpenzia a služby, ktoré sú pre nás rodičov v cene kupónu teda bazén, welness… ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pán Rastislav,
dieťa do 12 rokov má pobyt zdarma. Polpenzia pre dieťa do 12 rokov je 7 €/deň. Dieťa má možnosť využitia bazéna neobmedzene.
Pekný deň.

Roman

dobrý deň,keby som si chcel zakúpiť kupón pre 1 dospelého a 2 deti vo veku 13 a 6 rokov,bude postačovať tento kupón?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Roman,
áno jednoznačne vám bude stačiť jeden kupón.
Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore