Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Fotokniha z vlastných fotografií

4,5 / 5 FotoMagica Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Alexandra Gernátová

Dobrý večer,
platnosť kupónu je do 24.3. a dnes som posielala objednávku na fotoknihu a v kroku 5 mi vypísalo, že kód má vypršanú platnosť a mám zadať aktívny.Čo teraz s tým???

Zlavomat.sk

Pekný deň Alexandra. Ak Vám to stále nejde pokojne zadajte kód kupónu iba v druhom kroku.

Katarína Jakubcová

Nemám otázku, iba pochvalu. Včera mi prišla už druhá fotokniha, som veľmi spokojná s vašou predajňou aj kvalitou fotokníh, máme krásne spomienky na dovolenku v jednom. Určite si objednám u vás fotoknihu znova. Ďakujem Vám, Katarína

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína. Ďakujeme za príspevok:)

Dadka

Dobrý deň prajem,
nemal by byť problém ak zašlem objednávku aj v posledný deň,čiže 24.3?Pre mňa nie je podstatné kedy presne mi dojdu knihy,hlavne nech dojdu…čo to znamená „Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr 10 dní pred koncom platnosti voucheru“
Problém bude len v termíne dodania fotoknihy alebo?Dátup platnosti voucheru dodržím…čiže ako to bude potom?

FotoMagica team

Dobrý deň.
Táto informácia znamená, že pokiaľ zašlete objednávku 10 a menej dní pred skončením platnosti voucheru, dodanie objednávky sa môže predĺžiť na viac ako 10 pracovných dní.

Dominika

Dobry den,


chcela som sa opytat, ci je mozne znizit pocet stran z vybraneho albumu 104 na 64 stran? Ak nie, ako mam postupovat, keby som chcela prekopirovat obrazky do noveho navrhu s mensim poctom stran, prosim? 


Dakujem


FotoMagica team

Dobrý deň
Po otvorení predchádzajúceho návrhu zvolíte z horného menu Objednávky > Objednať ďalšiu kópiu . Následne potvrdíte „Áno“ a v novom návrhu môžete zbytočné strany vymazať .

Rado

Dobrý deň. Dnes som si zakúpil kupón na fotoknihu. Do kedy je potrebné ho použiť? Po uhradeny na ucet mozem poslat fotky aj neskor?Co ak Vam to zajtra uhradim a nestihnem termin poslania fotoalbumu?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Rado. Kupón má platnosť do 24. 3. 2013.
Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr 10 dní pred koncom platnosti voucheru. Ak prešvihnete platnosť kupónu prepadá Vám.

tata

Dobrý deň. Včera som si zakúpila kupón na fotoknihu. Do kedy je potrebné ho použiť? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Tata. Kupón má platnosť do 24. 3. 2013.
Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr 10 dní pred koncom platnosti voucheru.

Malenka

Dobrý deň, môžem si knihu vyzdvihnúť aj osobne v Nitre?

FotoMagica team

Dobrý deň

Áno, je možné aj osobné vyzdvihnutie.

Andrea

Dobrý deň, na stránke www.fotomagica.sk v častých otázkach je ohľadom poštovného uvedené: 


Spravil/a som viac objednávok, budem platiť poštovné u každej?
Nie, poštovné bude účtované iba raz. 


Ako to teda je?
Zlavomat.sk

Dobrý deň Andrea. Môžete si aj viac kníh objednať na jedno poštovné. Je potrebné po realizovaní objednávok napísať na email: info@fotomagica.sk všetky čísla objednávok a dopísať, že ich žiadate zaslať v jednom balíku (dodávke).

Pekný deň

Jaja

Ako je to s postovnym pri viac kusoch knih objednanych na 2–3 kupony odrazu? Plati sa len raz?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jaja. Ospravedlňujem sa, moja predošlá odpoveď patrila k inej zľave. Môžete si aj viac kníh objednať na jedno poštovné. Je potrebné po realizovaní objednávok napísať na email: info@fotomagica.sk všetky čísla objednávok a dopísať, že ich žiadate zaslať v jednom balíku (dodávke).

Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore