Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vákuové vrecia

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Marcel Huňady

Dobry den,
chcel by som sa spytat ci je mozne v pripade ze si zaplatim vrecia 70*100 zaslat 2×70*100 a 2×60*80?
Dakujem za odpoved

GP Stores s.r.o.

Dobrý deň,
je to možné, napíšte do poznámky pri objednávke, že chcete 2 také a 2 také aj keď máte drahší voucher

Monika

Ja by som sa chcela opytat ci by sa po to nedalo dojst osobne kedze som z kosic? a potrebujem to do konca tyzdna.

GP Stores s.r.o.

Dobry den, bohuzial osobny odber nie je mozny, nakolko sa sklady nenachadzaju v Kosiciach, napiste nam mail, pokusime sa Vám to zaslat co najrychlejsie

Janka Rumanova

kde zistim c. kuponu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
kliknete na zelené políčko kúpiť za. Vyberiete si z ponuky. Zadáte email, na ktorý vám potom príde voucher. Vyberiete počet kusov voucherov, spôsob platby – platbu kartou alebo bankový prevod. Pri bankovom prevode môžete ísť osobne do banky ČSOB a zadať jednorázový prevod. To nám prídu peniaze ešte dnes a pošleme vám voucher. Alebo zadáte platbu internet bankingom. Na platbu kartou potrebujete kartu, ktorá má 3 čísla v rámčeku zo zadnej strany, inak sa ňou platiť nedá. Pri platbe bankovým prevodom je potrebné zadať číslo mobilného telefónu bez nuly na začiatku. Potom príde overovací kód a ten keď správne zadáte, zobrazia sa Vám platobné údaje. S nimi následne idete do banky ČSOB a zadávate jednorázový vklad v hotovosti alebo teda vykonáte platbu cez internet banking. Následne po pripísaní peňazí na účet zľavomat-u Vám bude odoslaný voucher, ktorý si musíte uplatniť u nášho partnera. Spôsob uplatnenia voucheru je napísaný pri každej ponuke alebo aj priamo na vouchery.
Pekný deň

Dominika

dobrý deň,
chcem sa opýtať, keď mám viac voucherov, musím spraviť objednávku na každý zvlášť?

GP Stores s.r.o.

Dobrý deň,
možete spraviť objednávku na viac vocherov tak, že pri objednávaní na objednavka.info uvediete počet kusov voucherov, zjaví sa Vám daný počet koloniek, kde môžete čísla voucherov zadať. Pozor na vrecia 60 × 80 a 100 × 70 spravte objednávky zvlášť. Ďakujeme

Adriana Basová

Chcem sa spýtať na certifikát, pretože tieto vrecia sú bežne dostupné v „čínskych a 1– eurových“ obchodoch, kde som si ich aj ja zakúpila, žiaľ bola som sklamaná pretože prepúšťali- teda strácali vákuum… V prípade nespokojnosti je možno vrátenia tovaru? ak áno ,kam sa vracia tovar a v akej lehote? aká je záruka kvality? ďakujem za odpoveď

Lukas Kestefran

Dobrý deň Adriana,
samozrejme keď sa stane, že budú vrecia prepúšťať, zašleme Vám nové. Môžem Vás ale ubezpečiť, že nemáme žiadne reklamácie. Ďakujeme za Váš príspevok. S pozdravom tím GPG Group s.r.o.

marina kuruczova

Sú to len vrecká bez pumpičky?

Zlavomat.sk

Pekný deň Marína. Z týchto vriec sa vzduch vysáva pomocou vysávača.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore