Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3 kusy tvarujúcej bezšvovej podprsenky Ahh Bra

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
ivana

Dobry den! Preco,ked zadam do kosika 3ks Ahh Bra v pokladni mam nauctovane 34 eur namiesto 11,99??

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivana, pokiaľ zadávate kód zľavy do kolónky kód je to v poriadku aj keď je tam táto suma. Ona Vám bude dodatočne odrátaná pri spracovaní objednávky. Pekný deň

Erika

Dobrý deň, nie je možné tovar zaslať na dobierku ? Mne by táto forma vyhovovala najviac.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Erika, nie je to možné. Je potrebné zakúpiť si kupón. Pekný deň

Muchová Mária

Už jeden krát som si kúpila XXXL a je mi malá-sploštenie pŕs a obmedzuje ma-darovala som ich dcére,ktorá by si kúpila XL,podla vašich rozmerov-značka:Califor­na Beauty

Muchová Mária

A za čo ich môžem vymeniť?

Zlavomat.sk

Boli by Vám vrátené naspäť peniaze. Ale v prípade, že už máte skúsenosť, takú ako nižšie uvádzate asi by som to na Vašom mieste neriskovala. Pekný deň

Muchová Mária

Prosím Vás mám objem cez prsia 124 cm-používam 95DD alebo E.Máte aj takúto velkosť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária, na vašom mieste by som skúsila veľkosť XXXL, ak Vám bude malá, môžete ju vymeniť. Pekný deň

Agata

Dobri večer ako sa da objednať??

Zlavomat.sk

Je potrebné zakúpiť si kupón. Po obdržaní platby Vám ho zašleme na email ktorý zadáte pri objednávaní. Potom je treba postupovať tak ako máme uvedené na ponuke pri vete: Ako uplatniť zľavu:)

Marta Košnárová

Objem mám pod prsiami 87 cm a cez prsia 103 cm. Akú veľkosť si mám objednať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Marta, keďže sa uvádza Veľkosť XXL = obvod hrudníka 97–103 cm, odporučila by som Vám túto veľkosť. Pekný deň

Miroslava

Dobry den, mozem si na jeden kupon kupit dve rozlicne velkosti? napr 1 kus M a dva kusy L? dakujem

ElektroSnov

Dobrý deň, žiaľ to nie je možné. Nepredávajú sa totiž samostatne, ale sú balené ako sada 3 kusov spolu. Ak máte záujem o rôzne veľkosti tak odporúčam zakúpiť 2 kupóny a teda 2 sady v rôznych veľkostiach. Prajem pekný deň.

Ing. Kamila Vavreková

ako môžem vrátiť tovar, ak mi nebude dobrý? (napriek tomu, že objednám veľkosť meranú cez prsia).

Zlavomat.sk

Tovar vrátite tak ako sa to bežne robí priamo ho pošlete partnerovi ktorý Vám tovar zašle. Pekný deň

forhopping

dobry den, mozete hore vyssie uvedene overit u dodavatela? pri tv reklame vyznieva tento rozmer opacne, dakujem

ElektroSnov

Dobrý deň, podľa informácií od dodávateľa je potrebné merať obvod hrudníka cez prsia. Prajem pekný deň.

Janka

Dobrý deň, pre určenie veľkosti je potrebné merať obvod hrudníka cez prsia alebo pod nimi?
Ďakujem,

Zlavomat.sk

Dobrý deň Janka, ja by som merala veľkosť cez prsia. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore