Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

BassBuds Crystaltronics Slúchadlá s mikrofónom a Swarovski Elements v 8 farbách

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Jakub

Dobrý deň, po aktivácii kupónu sa mi vôbec nezmení cena, má to tak byť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jakub,

skúste si voucher uplatniť ešte raz.

V prípade problému nás kontaktujte na e-mail podpora@zlavomat.sk

Pekný deň.

Stanislava

Pred viac ako týždňom som na základe voucheru vykonala objednávku, ktorá mi doteraz nebola vôbec potvrdená a nik sa mi ani neozval, ako mám vedieť či ju mám objednanú ? písala som priamo , no nik sa neozval…, viete to nejak zabezpečiť…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Stanislava,partner má v ponuke uvedené doručenie do 10dní. V prípade ak Vám tovar nebude doručený do 10pracovných dní od vykonania objednávky, určite nás kontaktujte.

Martin

Teraz už máte v predaji tie slúchadla midnight?

Warren

Hi Martin, We now have Midnight in stock. Please see http://www.bassbuds.net/midnight-in-ear-headphones-by-bassbuds

Martin

Prečo zasa máte v ponuke dark blue keď aj tie sú out of stock?!

Martin

Prečo už nejde objednať sluchadla midnight, na stránke píšu že out of stock že sa už nepredáva tak čo teraz?

Warren Young

Hi Martin,

AVAILABLE COLOURS:

CANDY
DARK BLUE
ECLECTIC
ENVY

GREEN
HARMONY
NEW SKOOL
OBSESSION

PINK
 WHITE

Katka

Dobrý deň
Nejde na ich stránke vytvoriť objednávka pretože po zadaní kódu kupónu stále vyskakuje, že kód je neplatný.
Kontaktovala som priamo aj ich, ale zatiaľ žiadna odpoveď. Poraďte prosím
Ďakujem

Warren Young

Hi Katka,

My name is Warren from BassBuds. I have ordered myself and it has been successful.

I will sort this out for you. Please email me your Coupon Code number to Warren@bassbuds.co.uk

Thank You

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore