Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný vstup do Aquaparku TATRALANDIA = Tropical packet + Keltský saunový svet za zvýhodnenú cenu

4,6 / 5 TATRALANDIA Liptovský Mikuláš  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Jano

Dobry,moj syn ma 3 roky a 9 mesiacov a ma 100 cm. Je najmensi zo školky a potom to vaše do 90 cm zadarmo vyzera smiesne. Podla mna by aj na svahoch v Jasnej mali zmenit do 6 rokov zadarmo na do 90 cm zdarma. Urcite by viac zarobili. Na detoch chcete zarábať. Tak trochu hanba,si myslim.

Lubos Ondejcik

da sa na kupon rezervovat vstup dopredu?

aby sa nestolo co spominaju uzivatelia vyssie?

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Ondejcik,

žiaľ nie.

Lenka

Zdravím, do kdy musím zaplatit částku pokud sem si je už zarezervovala a budu je platit z účtu? děkuju.

Zlavomat.sk

Lenka úhrada by mala byť do dvoch pracovných dní.

Maria

Dobrý deň, nemyslím si že Vám vrátia peniaze, nakoľko sa vyhovoria, že ste si mohli vstupenky vybrať skôr. Keď tam bol naposledy môj brat tak pred „bránami“ nechali veľmi veľa ľudí a nikoho to nezaujímalo, proste na termináloch naskočila červená a mohli ste to otočiť....... Ako som už písala, snažia sa vykryť mimosezónu, keď sa posťažujete tak povedia že ste si mohli vstup vybrať kedykoľvek, aj cez týždeň, ale kto si bude brať voľno aby sa išiel kúpať? No a cez víkendy si v bazénoch môžete akurát tak postáť :)

Lucia Sochorová

Dobry den citala som ze niekedy je problem sa dostat z kapacitnych dovodov vobec dnu. Budu mi vratene peniaze pokial nas nepustia dnu. Dakujem

Ivett

Pevne verim ze Aquapark zamestnava Managerov ktory maju Kapacitu pod kontrolou a predavaju vstupy aby sa zakaznici vratili a boli spokojny.Inak je to len biznis ......a to by ma ako zakaznika velmi sklamalo.Predat vstupy rychlo mat peniaze na ucte a neriesit kapacitu a spokojnost????nech sa zamyslia kompetentny......

Juraj

Súhlasím s Mariou

Maria

Dobrý deň, ja sa chcem opýtať, prečo predávate toľko kupónov, keď to kapacitne nezvládate. Vaše kupóny som si kúpila už 2× a zakaždým tam bola taká tlačenica ľudí, že sme sa nedostali ani do sauny a v bazénoch sa dalo akurát tak stáť a to sme si tie kupóny nenechali na poslednú chvíľu. Nepáčilo sa mi a už si ich viackrát nekúpim.

Lubomir Kozik

Ked si kupim celodenný listok a pridem na silvester,tak budem môct ostať aj na tu silvestrovskú noc,pokiaľ nezatvoria???

Aquapark Tatralandia

Vstupenku, ktoru si zakupite cez zlavomat, nie je mozne vyuzit pocas Silvestra, ale len v termime od 8.4. do 12.6.2015.
Ak si vsak kupite celodennu vstupenku do Tatralandie priamo na pokladni na cely den, a chcete ostat aj na Silvestrovsku party, je to mozne za priplatok, viac info na http://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/kalendar-eventov/silvester-v-tatralandii/

alenna

dobry den.da sa suma za zakupenie kuponov priratat na gopass kartu?dakujem

Aquapark Tatralandia

Bohuzial, nie je to mozne

Zuzanka Lukáčová

dobry den, vstup je len od aprila do juna ? Ak chcem uplatnit kupon v decembrim neda sa?

Aquapark Tatralandia

Dobry den, kupon sa da uplatnit len na jar v presne stanovenom termine.

lea

chcem sa opytat akurat sme si zakupili kupony 2× nieje mozne ich uplatnit este tento rok? Neskoro sme si vsimli datum kedy je mozne kupony uplatnit :)

Aquapark Tatralandia

Dobry den, kupony je mozne uplatnit v termine od 8.4. do 12.6.2015 – mimo tohto terminu nie je mozne kupony vyuzit.

Matúš

Zdravím
Dajú sa zakúpené kupóny aj stornovať…
Ďakujem

Aquapark Tatralandia

Ano, v zmysle obchodnych podmienok

Stanislav

zdravim, preco takuto akciu za 9e (prip za tych 10e) nedate uz konecne raz na zlavomat aj na letny termin jul august prip az do septembra? s detmi tam chodime hlavne pocas letnych prazdnin no listky byvaju v letnej sezone podla cennika hodne predrazene.. a taketo akcie cez zlavomat hodne chybaju a urcite by ich privitalo viac ludi.. ani aquacity PP ani vy ste v lete doteraz ziadne taketo akcie nerobili, stalo by to za zvazenie vymysliet uz konecne aj na leto nieco..

Aquapark Tatralandia

Dobry den, predaj vstupeniek platnych pocas hlavnej letnej sezony neplanujeme

Zdeněk

… dieta do 140 cm ma celodenny vstup v cene 11 €, cize oplati sa vam kupit vstup cez zlavomat aj preň.
… cena celodenneho vstupu pre dieta do 140 cm podla cennika je 10 €, takze …
Takže vlastne koľko je plná cena?

Aquapark Tatralandia

dobry den, cena podla zimneho cennika je 11 €, podla jesenneho je 10 € (platnost jesenneho cennika konci 22.12.2014.
V kazdom pripade sa oplati zakupit vstup cez zlavomat.

Alenka

Dobrý večer, prosím Vás v ponuke je uvedená cena pre vstup do – tropical packet – 11 bazenov a 5 tobogánov – v máji, júni už budú v prevádzke aj vonkajšie tobogány a bazény – platí to aj na to? dakujem

Aquapark Tatralandia

Dobry den, pokial budu v maji a juni otvorene aj letne atrakcie (ak nám to počasie dovolí) samozrejme, vstupenka platí aj na tieto atrakcie.

E

Chccem sa opýtať táto akcia(tatralandia) platí až na Apríl? Alebo už aj na december? dakujem

Aquapark Tatralandia

Dobry den, vstupenky ktore si mozete teraz cez zlavomat zakupit platia len v termine od 8.4. do 12.6.2015, pokial by ste ich chceli vyuzit v inom termine, nebude to mozne.

Sis

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, prečo je v zľave napísané, že kupón zahŕňa len 5 tobogánov ? Veď keď ponuka platí od apríla do júna, nebudú už otvorené aj vonkajšie tobogány ?

Aquapark Tatralandia

Dobry den, oficialne otvarame letnu sezonu – teda aj cely letny areal 12.6.2015, dovtedy letne atrakcie otvorene nie su. Su vsak aj vynimky ako majove vikendy… Otvorenie letnych atrakcii pred hlavnou letnou sezonou je ovplyvnene aj pocasim, preto nechceme klientov zavadzat, a uvadzame len pocty celorocnych atrakcii. Kedy budu otvorene aj letne atrakcie, budeme informovat na nasej stranke www.tatralandia.sk

Ivana

Dobrý deň,ak sme 2dospelý a 3 deti(6,6 a 8rokov)musím kúpiť 5lístkov či deti majú nejakú zvýhodnenú cenu?

Aquapark Tatralandia

Dobry den, cena celodenneho vstupu pre dieta do 140 cm podla cennika je 10 €, takze zakupit vstup cez zlavomat sa oplati aj pre deti.

Jozef

Chcem sa opytat platnost je tam az od 4/2015.
Takze keby som predlozil kupon napr. teraz medzi sviatkami, neuznaju mi ho?

Aquapark Tatralandia

Dobry den, platnost kuponu je od 8.4.2015 – 12.6.2015, mimo tohto terminu kupon vyuzit nie je mozne.

M.

Dobry den,
aka je cena pre dieta 5 rokov do 120 cm – treba zakupit aj dietatu v uvedenom veku voucher alebo priamo v pokladni detsky listok a aka je jeho cena?
Voucher plati az od aprila bud. roku, ako uvadzate? Doplato za trezor 4 eur na den je vratnou zalohou? Skrinka na cip sa doplaca zvlast- skryty poplatok alebo je v cene voucheru?
Vopred dakujem za odpovede na vsetky moje otazky.

Aquapark Tatralandia

Dobry den, dieta do 140 cm ma celodenny vstup v cene 11 €, cize oplati sa vam kupit vstup cez zlavomat aj preň.
Voucher zakúpite teraz, ale vyuzit ho mozete v termine od 8.4. do 12.6.2015
Doplatok za trezor je doplatok – nevracia sa – je to nadstandartna sluzba, ktora nie je zahrnuta v cene vstupenky.
Skrinku mate v cene vstupenky – nedoplacate za nu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore