Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre DVOCH pri Balatone

3,2 / 5 Hotel Balaton*** Balaton - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Ivca Jokusova

Dobry vecer, plati sa dajaka miestna dan , ked chceme ist 2 osoby na 2 noci? Dajako to tam nevidim, miestna dan sa uvadza len ako pre ostatne osoby, to znamena, ze my zaplatime len tych 59 eur? A ako sa ku mne dostanu tie listky, alebo daco, cim sa tam v hoteli preukazem? Vdaka za info

Zlavomat.sk

Dobrýdeň Ivca. Miestna daň 360 forintov na osobu/noc pratí pre každú ubytovanú osobu. Kliknete na zelené políčko kúpiť za. Vyberiete si z ponuky. Zadáte email, na ktorý vám potom prídevoucher. Vyberiete počet kusov voucherov, spôsob platby – platbu kartou alebo bankový prevod. Pri bankovom prevode môžete ísť osobne do banky ČSOB a zadať jednorázový prevod. To nám prídu peniaze ešte dnes a pošleme vám voucher. Alebo zadáte platbu internet bankingom. Na platbu kartou potrebujete kartu, ktorá má 3 čísla v rámčeku zo zadnej strany, inak sa ňou platiť nedá. Pri platbe bankovým prevodom je potrebné zadať číslo mobilného telefónu bez nuly na začiatku. Potom príde overovací kód a ten keď správne zadáte, zobrazia sa Vám platobné údaje. S nimi následne idete do banky ČSOB a zadávate jednorázový vklad v hotovosti alebo teda vykonáte
platbu cez internet banking. Následne po pripísaní peňazí na účet zľavomat-u Vám bude odoslaný voucher, ktorý si musíte uplatniť u nášho partnera. Spôsob uplatnenia voucheru je napísaný pri každej ponuke alebo aj priamo
na vouchery.

lubos

dobry den. zakupili sme si tri pobyty pre tri rodiny. dve rodiny potrebuju po 1 pristelke to by myslim nemal byt problem ale jedna rodina ma 2 deti, je mozne dve pristelky? alebo iba jedna pristelka s tym ze druhe male 6 rocne dieta moze spat s rodicmi?

Hotel Balaton***

Dobry deň. Môžete mať na izbe aj dve prístelky. Za jednu prístelku sa platí – 50 % z ceny kupónu.

Anna Schonberger

Dobrý deň,
mám záujem o pobyt na 3 noci počas pracovných dní, nemám ale ešte vybratý presný dátum pobytu… Keďže zľavy onedlho končí, mám garanciu, že do 22. decembra dostanem miesto, keď si teraz pobyt kúpim – neprepadne mi voucher pre obsadenosť hotela?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anna. Najlepšie je si rezervovať termín hneď po zakúpení kupónu. V prípade, že hotel nebude mať volné termíny máte nárok do 7 dní od obdržania kupónu na vrátenie peňazí.

Reena

dobry den chcem sa spytat keby som chcela na tych 6noci je cena pre 2 osoby tych 118 euro?Su tam zahrnute ranajky?A je tam pisane miestna dan na osobu na den 360 forintov takze kolko je to euro na osobu na tych 6 noci?Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň. Raňajky sú formou bufetu a sú zahrnuté v cene kupónu. Miestna daň by Vás vyšla na 6 nocí 4320 forintov. Aktuálny kurz nájdete na internete. Pekný deň

Katka

Dobry den rada by som sa spytala co vsetko obsahuje fitness, nakolko nikde nie je o tom zmienka ani na ich stranke.

Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka. Na stránke partnera nie sú o fitnesse bližšie informácie z toho dôvodu, že je vybavené jednoduchšie. Nájdete tam bicykel, činky, pár strojov.

Soňa

Dobrý deň,
moja otázka – je stanovený dátum využitia zľavy? alebo si ho po zakúpení môžem do určitej doby vybrať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Soňa. Kupón má platnosť maximálne do 22. 12. 2012. Dovtedy si kupón musíte využiť.

Pavol

chcem sa spytat dieta do kolko rokov je zadarmo ked bude snami spat lebo na stranke maju do 4rokov
zadarmo tak ako to teda je dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Vy ste sa v predošlej otázke pýtali na cenu ak by spalo Vaše dieťa na prístelke. Tam sa platí za prístelku. V prípade, že bude spať s Vami tak je zdarma samozrejme.

chipp

dobry vecer,mam dva a pol rocne dieta..ak by spalo na pristelke,bude sa zanho doplacat?A ak ano,kolko?Daku­jem.Pekny zvysok dna

Hotel Balaton***

Dobry den,
Za dieta sa platí – 50 % z ceny kupónu.

julka

chcem sa spytat ked mame 3rocne dieta bude spat na pristelku doplaca sa nieco

Hotel Balaton***

Dobry den,
Za dieta sa platí – 50 % z ceny kupónu.

Hajnalka

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na to, či máte ešte volné miesta na tento víkend, od 28.9. do 1.10.
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Hajnalka. O voľných termínoch sa informujte priamo v hoteli BALATÓN.
e-mail: info@hotelbalaton.hu (aj v slovenskom jazyku)
tel.č.: +36 85 560 335, +36 20 967 4511 alebo +36 30 694 2549.
Pekný deň

Lucia

Ale veď piatok až nedeľa sú dve noci, ja sa pýtam na tri noci do nedele.

Zlavomat.sk

Ospravedlňujem sa pobyt na tri noci je možný od piatka do pondelka.

Lucia

Dobry den,
bol by pobyt na 3 noci mozny od stvrtku do nedele?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,

pobyt na 3 noci je možný buď cez dni pondelok až piatok, alebo piatok až nedeľa.
Pekný deň

Hana

Dobrý den,chci se zeptat,koupila jsem poukaz pro dva a máme 1,5 staré dítě,je tam poplatek za dítě? děkuji za odpověd.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Hana. Za 1,5 ročné dieťa nedoplácate nič. Pekný deň

Marian

Dobry den, rad by som sa spytal na fitness pretoze na stranke hotelu som o nom nenasiel informaciu, dakujem za odpoved

Hotel Balaton

Dobrý deň, áno je aj fitness.

Valéria Jusková

Dobrý deň.
Chcem sa informovať, či je ešte voľný termín 21.9. – 23.9.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Valéria. O voľných termínoch sa prosím informujte na: tel.č.:+36 85 560 335, +36 20 967 4511 a­lebo+36 30 694 2549. Prí­padne emailom na: info@hotelbalaton.hu. Pekný deň

Martin Kríž

Dobrý deň,
mali by sme záujem o pobyt od stredy budúceho týždňa – dvaja dospelí a jedno dieťa vo veku 5 rokov. Chceme sa spýtať, aký by bol doplatok za dieťa pri pobyte na dve noci (od stredy do piatku) resp. na tri noci (od stredy do soboty). Zároveň prosím o potvrdenie voľných termínov (19.9. – 21.9. resp. 22.9.) Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin, budem sa snažiť informáciu zistiť čo najskôr.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin, dostala som odpoveď na Vaše otázky. Poplatok za dieťa je 50% z hodnoty poukážky, napríklad: v prípade pobytu na 3 noci by ste zaplatili zaň 34,50 €. Cena samozrejme zahŕňa rovnaké služby. O voľnom termíne je potrebné sa informovať priamo tam. Pekný deň

Lucia

Dobrý deň,
pobyt na 3 noci je možný od štvrtku do nedele, alebo od piatku do pondelka?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia. Predpokladám, že pobyt je možný od piatka do pondelka. Ešte Vám túto informáciu ale overím a napíšem sem

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať ako je to so stravovaním?

Hotel Balaton

Dobrý deň,
Pre hostí vieme zabezpečiť iba bufetové raňajky

ivana

dobry večer,chcem sa opýtať na možnosť polpenzie čiže keby sme chceli ubytovanie na tri noci cez výkend s dvoma detmi vo veku 3 a 8 roku s polpenziou na tri noci kolko by nas stal celý pobyt dakujem

Hotel Balaton

Dobrý deň,
zabezpečiť Vám vieme iba bufetové raňajky. Pre štyroch potrebujete 2 vouchery.

Ivan

Chcem sa opytať, či každá izba Clasic má okrem sprchovacieho kúta aj WC ?

Hotel Balaton

Dobrý deň,
áno každá izba má aj WC.

Andrej

dobry den. aky vocheur si mam kupit ak chcem ist od stvrtku do soboty? pretoze jeden je od Pondelku do Piatku a dalsi od Piatku do Nedele

Zlavomat.sk

Dobrý deň Andrej.
Pobyt je možné absolvovať iba tak ako je vo variantoch a teda: po-pia, pia-ned.
Pekný deň

michal

dobry ja som poslal peniaze z uctu mojej priatelky,ako budete vediet ze je to moja platba?pretoze na platbe je uverejneny jej mail myslim

Zlavomat.sk

Dobrý deň, rozhodujúci je variabilný symbol. Podľa neho identifikujeme platby. Pekný deň

Silvia

Komunikacia je v akom jazyku? Dohovorim sa s anglictinou pripadne slovencinou?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Silvia. Priamo v hoteli sa dohovoríte v anglickom, nemeckom, maďarskom a počas pracovných hodín od 8.00 – 16.30 aj v slovenskom jazyku.
Pekný deň

Kuželová Markéta

Zajímá mě možnost doplatit polopenzi a cena doplatku.
A pokud by jeli s námi dvě děti (4,5 a 1,5 roku) tak jestli jsou bez doplatku – pro mladší máme vlastní postýlku, pro starší by byla nutná přistýlka.

Zlavomat.sk

Dobrý Deň pani Kuželová.
1,5 ročné dieťa máte zdarma. Za druhé dieťa Vám zistím poplatok v priebehu dňa. Podľa informácií, ktoré má partner na stránke má 4,5 ročné dieťa 50 % cenu z dospeláckej. Ešte to zistím a dám Vám informáciu sem. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore