Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie dvojitej brady ultrazvukom

3,0 / 5 PINKIE, vlasové a kozmetické centrum Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Zuzka

Dobrý deň, rada by som si kúpila kupón na toto ošetrenie. Chcela by som sa informovať, či je potrebných min. 5 kupónov. Nie som vôbec obézna, som štíhla, ale mám trochu problém s ovísajúcou bradou. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzka. Je to veľmi individuálne. Niekto vidí výsledky po 3 ošetreniach a niekto bohužiaľ nevidí ani po siedmych ošetreniach výsledky. Tých 5 kupónov je taký optimálny počet.

Katarina

Mne stacilo u nich 5 osetreni, obcas idem na udrziavanie. Aj ja som mala najvasci ubytok hned po prvom raze, to asi tak funguje, takze by som to nedavala za vinu salonu, na druhej strane ma aj upozornili, ze treba s tou bradou cvicit a dostala som presne instrukcie. Prepacte ale kozmeticka dochadzajuca z Popradu ma velmi nepresvedcila, skoda, bola by som sla na skusy. Teraz chodim na udrziavanie raz do mesiaca k nim. Ja som spokojna. Musim to napisat, lebo z vasich viet mam pocit, ze skor ide o konkurenciu. A to si tie prijemne panie, co su tam, nezasluzia. Na druhej strane nie kazdemu vsetko zabera, a to viem z vlastnej skusenosti, aj ja som skusala vselico, az som nasla co som hladala.

Jana

Ale po kolkych osetreniach?
Ja som bola u jednej slecny/mladej pani, co este davnejsie obcas dochadzala z Popradu, kde ma salon, do Bratislavy do ineho salonu, este ked bola ultrazvukova kavitacia u nas novinka a tam som mala take vysledky ihned po prvom osetreni a natrvalo.
Tak vela osetreni, ako treba tu a aj pri mnohych, ktori na tom pravdepodobne chcu co najviac zarobit, budem mat aj s tym domacim pristrojom a ten zaplatim iba raz a mozem ho pouzivat stale.

Katarina

Mne vas salon pomohol, ucinky su badatelne a vsimol si ich dokonca moj sef, co som sa cudovala, lebo ten si vsima tak maximalne sam seba a potom este co ma na tanieri. U mna bol ucinok niekolkocenti­metrovy a co je dolezite, napla a spevnela mi koza pod bradou.
Inak pani jana, kde inde ste boli? Lebo ja som zatial zachytila toto osetrenie len u tohto salonu a ak si dobre pamatam, bol to prvy salon. Predpokladam vsak, ze sa k tejto kure uz podujalo viacero salonov.

Jana

Prosim, na akej frekvencii a akom prikone pracuje tento Vas pristroj?
Nie som nejak tlsta, ale trapi ma prave sadlo na dvojitej brade. Uz som s podbradkom totiz kedysi bola na ultrazvukovej kavitacii a okamzite to malo vyrazny a trvaly efekt, na prvy pohlad badatelny, aj meratelny a bola som potom aj u Vas parkrat, ale tam som nepozorovala ziaden ucinok.
Lebo mi to pripada, akoby to bolo rovnako slabe, ako tie domace ultrazvukove pristroje, ale tie su jednorazova investicia a mozu sa pouzivat kazdy den, potom tam je vysledok, ale tie v salonoch by mali mat vyraznejsi ucinok. A viem, ze je mozne, aby naozaj mali aj niekolkocenti­metrovy ucinok, uplne realne.
 Vdaka.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana, zistím Vám odpoveď na otázku v priebehu dňa. Ďakujem za strpenie a prajem príjemný večer

PINK TARGET Beauty Center

Prístroj obsahuje veľkú ultrazvukovú hlavicu 40Khz, menšiu
vysokofrekvenčnú hlavicu 1Mhz a tvárovú hlavicu 1Mhz – pre bradu sa
používa menšia vysokofrekvenčná hlavica. 


1100nm – 1500nm vysoké ultrazvukové vlny


Certifikáty: CE Certification, ISO9001 Quality Certification 


Ďakujeme.
PINK TARGET

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore