Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

GINO PARADISE Bešeňová – Poďte s nami do Raja!

4,8 / 5 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ Bešeňová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jakub Kolek

Dobrý deň ak si kúpim 4 zlacnené vstúpi(dvaja dospeý dve deti)a ám aj kartu gopass, získam nejaké body?A a ešte,do kedy si môžem zakúpiť zlacnený vstup?Ďakujem.

Vierka

Dobrý deň. Som v rakúsku. Mám záujem o 5 lístkov na Gino platne od 2. 9. Nemam to ako teraz zaplatiť. Bude to aktuálne este 13. 7?

GINO PARADISE Bešeňová

Áno samozrejme, doplatok o sauny je 9€.

Zuzana

Dobry den,pri zakukupeni vocheru „Celodenny SEA&FUN packet“ je moznost za doplatok ist aj do saunoveho sveta ? Je doplatok limitovany casom? Dakujem

GINO PARADISE Bešeňová

V prípade, že ste 4 osoby je potrebné si zakúpiť 4 kupóny Sea & Fun packet, nakoľko len deti do 3 rokov u nás vstup majú vstup grátis.

Adrika

Dobry den prajem,

ak sme stvorclenna rodina, t.j. 2 dospeli a 2 deti vo veku 7 rokov a 4 roky, je potrebne zakupit 2 vouchery „Celodenny SEA&FUN packet v GINO PARADISE na jesen 2015“?

Zlavomat.sk

Adrika pekný deň,

v tomto prípade sú potrebné 4 vouchery.

Zuzana

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či táto ponuka platí aj pre jednu dospelú osobu a jedno dieťa do 15 rokov ? A môže sa táto ponuka využiť aj viackrát po ďalšom zakúpení ?
Ďakujem za odpoveď .

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana. Áno túto ponuku môže využiť ako dospelá osoba tak aj dieťa do 15 rokov. Budú v tom prípade potrebné dva kupóny. Ak chcete ísť viac krát tak si môžete zakúpiť aj viac voucherov.

Lenka Rybánska

Dobrý deň ten VOUCHER platí len pre jednu osobu?

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Rybánska,

áno voucher platí pre jednu osobu.

Libor Ošust

Dobry den prajem.

Chcem sa opytat, je volne miesto pre 3. osoby od 23.6.2015 na 2–3 noci a kolko by to stalo aj so stravovanim.
Vopred dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Ošust,

táto ponuka je iba na celodenné vstupy. Informácie o ubytovaní Vám radi poskytnú na tel. čísle: +421 52 3700 201
alebo email: reservation@hotelbesenova.sk

Milan

ako sa preukážem pri vstupe do welness za doplatok 4€,alebo to treba nahlásiť už pri vstupe a uplatnení kuponu?

Zlavomat.sk

Pekný deň Milan,

radšej pri vstupe.

Jana

dobry vecer prajem,prosim vas pre 3rocne dieta plati tiez jeden z uvedenych „vstupov“ ?
dakujem za odpoved

GINO PARADISE Bešeňová

Áno, od 12.6.2015 platí za vstup do areálu GPB i 3 ročné dieťa.

Janka

Pri kupe aj so stravou mam jednu otazku: Prosim vas, o aku stravu ide? V ktorej restauracii? Je moznost vybrat si z nejakej ponuky, alebo je to len jedno jedlo? Vdaka!

GINO PARADISE Bešeňová

V ponuke je zahrnuté menu dňa, ktoré bude podávané v stravovacích prevádzkach areálu.

Maroško

Vstup, ktorí ste mali bol business plus ako som spomenul vyššie, teda vstup vyšší. Zatiaľ vždy, keď ponúkali takéto zľavy tak bol vyšší vstup a teda ste si zrejme neuvedomili, že je aj iný vstup. Aj teraz je to tak. Vstup SEA & FUN PACKET tiež zahrňuje adrenalinovu zonu, pretože je to vstup vyšší. Takže je to pravda :)

a

nieje pravda, že vonkajšia adrenalínová zóna bola v nejakom vyššom balíku. Mali sme zľavnený celodenný vstup na vnútorné aj vonkajšie bazény a boli sme aj v tejto adrenalínovej zóne!!!!!!

Maroško

Vonkajšia adrenalínová zóna bola vždy až vo vyššom balíku, v tomto prípade SEA & FUN PACKET (predtým business plus),
„PLATNOSŤ VOUCHERU:
Od 2. 9. do 25. 12. 2015“
Ubytovanie v Gino paradise Bešeňová je samozrejme možné, ale už ubytovaným hosťom neponúka vstupy zadarmo. Ceny si viete pozrieť priamo na ich stránke.
Len deti do nedovršených 3 rokov majú vstup zadarmo.

Smrek Pavol

dobrý deň,
Chcel by som sa opýtať na Gino Paradise – jeseň
Od kedy táto zľava platí.

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Smrek,

voucher je platný od 2. 9. do 25. 12. 2015.

anna

aký je doplatok za vonkajšiu adrenalínovú zónu a divokou riekou-DIVING CENTROM-to bolo zadarmo v roku 2014 !!!!

GINO PARADISE Bešeňová

Aj v roku 2014 bola vonkajšia adrenalínová zóna zahrnutá v balíku vstupu Business Plus. Toto sa nezmenilo, zmenil sa len jeho názov na Sea& Fun packet. Raft river aj Fun bubble pool sú zahrnuté v tomto vstupe. Diving centrum je za doplatok 15 €.

Sabolova Ľubica

Dobrý deň,ja by som sa chcela spýtať keby som chcela byť ubytovana na 2 dni-1 noc či sa da priamo vo Vašom arealy a kolko by to stalo aj s celodenným vstupom na tie 2 dni keby sme boli 1 dospelý( inv.dôch.) a 1 dieťa 17 rokou a druhe14
dakujem pekne za odpoveď

GINO PARADISE Bešeňová

Je možné sa priamo ubytovať i v Hoteli Bešeňová, ktorý je súčasťou vodného sveta Gino Paradise Bešeňová. Pre zistenie dostupnosti ubytovania kontaktujte prosím rezervačné oddelenie na 052/37 00 201 alebo reservation@hotelbesenova.sk

Slavka

Dobry den dieta, ktore ma 3 roky musi mat samostatny voučer?neplati len nad 6 rokov?dakujem kolko by stalo celodenny 2 dospeli a 1 dieta 9 rokov 2 dieta 3 roky dakujem

GINO PARADISE Bešeňová

Od 12.6.2015 musí mať zakúpený voucher každé dieťa od veku 3 rokov, to je zmena oproti doterajším cenníkom. Odporúčame zakupiť si rodinný vstup na balík Sea & Fun , cena je 52 € (2 dospeli a 1 dieťa) + 8 € za druhé dieťa = spolu 60 €, celodenný vstup na všetky vonakajšie i vnútorné bazény a atrakcie pre celú rodinu.

Matanele

Ano, deti do 6 rokov boli zadarmo este teraz na jar. My sme boli v Besenovej uz 2× na podobne vouchre aj s detmi (5 a 2 rocne). Ale uz veru nepojdeme. Tolkoto penazi nedam.

GINO PARADISE Bešeňová

Zakúpenie vstupu vopred je cenovo vždy výhodnejšie ako kúpa priamo na pokladni. Tato ponuka sa oplatí i pre rodinu 2 dospelí a jedno spoplatnené dieťa, mladšie je stále zadarmo.

Katarína Kety

Dobry den, akcia sa neoplati ak je za dieta, ktore ma 3 roky vstupne 9.90 eur. Celodenny vstup pre 2 dospelych a 2 deti si kupim s gopass kartou za 42 eur a mozem ist aj v sezone. Vsak 3 rocne dieta bolo zadarmo, myslim, ze az do 6 rokov.

GINO PARADISE Bešeňová

Zmenili sa podmienky vstupu pre deti, od letnej sezóny je už spoplatnený i vstup dieťaťa vo veku 3–5,99 rokov.

Monika

Dobrý deň kolko sa plati za dieťa nad 3 roky? Ďakujem za odpoveď.

GINO PARADISE Bešeňová

Vstup Thermal 10 €/deň, vstup Sea&Fun 13 € /deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore