Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3 alebo 4-dňový pobyt blízko AquaCity Poprad so zľavou na skipasy + 1 dieťa grátis

3,9 / 5 Hotel SATEL*** Poprad Tatry Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jaroslav Daniš st.

Máme záujem o trojdňový pobyt /2 noci/ s raňajkami za 69.-€ od 26. do 28. marca 2016 /Veľká noc/ –2 osoby. Včera som sa telefonicky pýtal na voľné izby, bolo mi povedané, že sú, dnes, keď som sa chcel prihlásiť, tak mi píše, že táto ponuka už neexistuje. Tento termín sme si vybrali, lebo v tom istom sú tam naše deti a svatovci a izbu by sme si želali blízko nich /Jaroslav Daniš a Anton Marko/.
Prosím o rýchlu odpoveď.

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň,
v termíne 26. – 28.03.2016 máme stále voľnú kapacitu, kupón si môžete zakúpiť tu:
https://www.zlavomat.sk/zlava/561043-pobyt-na-3-az-4-dni-blizko-aquacity-poprad#136611

Zvoľte prosím prvý druh kupónu, kde nie je uvedený konkrétny dátum.
Následne poprosíme o rezerváciu na recepcii hotela: poprad@hotelsatel.com s uvedením konkrétneho termínu.

S pozdravom,

Michaela Volnová

Dobrý večer, mali by ste prosím volnu izbu pre 4 osoby v termíne 30.1.-1.2.?

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň,
v danom termíne bohužiaľ nemáme voľnú kapacitu v ŠTANDARD izbách, na ktoré sa vzťahuje kupón Zľavomat.
Ponúknuť Vám môžeme dve dvojlôžkové izby PREMIUM – novo zrekonštruované izby- pri zakúpení 2 ks kupónov. Doplatok za ubytovanie v PREMIUM izbe je 5 €/osoba/noc.

S pozdravom,

Mirka

Dobry den,
prosim aka by bola cena 3 dnoveho pobytu (2 noci), cez vikend, pre 2 dospele osoby a 3 deti (5r, 3r. a 7mes.) dakujem.

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň, cena závisí od toho, či si želáte prístelku len pre 5 ročné dieťa, alebo aj pre trojročné dieťa.
1 dieťa do 6 rokov je bez nároku na lôžko zdarma.
Doplatok za každé dieťa na prístelke je 10 €/noc s raňajkami.

S pozdravom,

Livia Sebanova

Dobry večer ,chceli by sme si zakupit pobyt na 3 noci –4 dni(polpenzia)…pre 2 dospele osoby a 1 dieta vo veku 12 rokov ..aka bude cena kuponu…pocita sa dieta (12)rokov za dospelu osobu?
Dakujem

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň, cena za dieťa do 12 rokov na prístelke je 13 €/noc – ubytovanie s polpenziou. Doplatok za 3 noci bude 39 €

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že ak si teraz kúpim kupón či je možné urobiť rezerváciu aj po Vianociach, keďže ho chcem darovať ako darček.

Marek Gončar

Dobrý večer.
Kupón si kúpite teraz a rezervácia je možná aj po Vianociach.

Zuzana

Ja mam na mysli teraz vikend s polopenziouod 20 do 22.Ak by sa to dalo zistit dakujem

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň, pani Zuzana. Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený. V prípade pobytu s polpenziou na 2 noci pre 2 dospelé osoby, 6 mesačné dieťa a 10 ročné dieťa by pobyt stál 89 € + 13 € + 13 € = 115 €.
(13 € je doplatok za dieťa na prístelke/noc s polpenziou).

zuzana

Dobry vecer chcem sa spytat aka by bola cena 2 dospeli dieta 6mesiacov a 10 rocna dcera

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň, kupón zahŕňa pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 6 rokov na lôžku rodiča. 10 – ročné dieťa je možné ubytovať na prístelke za príplatok 10 €/noc s raňajkami. Celková cena závisí od zvolenej dĺžky pobytu a Vášho výberu služieb- pobyt s raňajkami alebo pobyt s polpenziou.

valika

mozete mi poradit ako sa dostanem k temu kuponu? dakujem

Zlavomat.sk

Pekné ráno Valika,

je potrebné si ho zakúpiť kliknutím na šípku pri variante a vybrať Vami preferovaný variant, následne kliknutím na políčko kúpiť za. Potom vyplníte Vašu adresu a všetky potrebné údaje. Po obdržaní Vašej platby Vám na email voucher príde.

Veronika Chorvatovičová

Dobrý večer,
prosím o informáciu…Je možné, ak na voucher pre 2 osoby na 2 noci, by prišli 4 osoby len na 1 noc, prosím?

Jaroslava Rakytová, sales manager

Dobrý deň,
voucher je platný pre 2 osoby na ubytovanie na 2 noci, nie je ho možné využiť pre 4 osoby na 1 noc.
Ďakujeme za pochopenie.

Dávid Vysoký

Dobrý deň, chcem sa opýtať na termín 28.8 – 30.8 pre 2 osoby na 2noci?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Vysoký,

o dostupnosti voľných kapacít sa prosím informujte priamo v hoteli emailom alebo telefonicky.


Hotel SATEL*** Poprad Tatry
Mnoheľova 825, Poprad
www.hotelsatel.com
poprad@hotelsatel.com
+421 527 721 121

Denisa Galova

Dobry den chcela by som vediet sumu pre 1 dospeleho a 2 deti 13,15 na 3 dni.Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Galova,

žiaľ, momentálne je možné cez náš zľavový portál zakúpenie pobytu pri tejto ponuke už len na 4 dni. V prípade pretrvávajúceho záujmu doplácate prístelok za 13-ročné dieťa (10 eur za noc), staršie dieťa sa bude počítať ako druhý dospelý a ubytovanie bude mať v cene voucheru.

Prajeme príjemný deň.

Radka

Dobry den.. Chcem sa spytat ci mate volne terminy na 31.jul-2.august.. 2 osoby.a jedno dieta 5 rokov.. A cena?

Zlavomat.sk

Pekný deň Radka,

o voľných termínoch sa prosím informujte priamo na emailovej adrese poprad@hotelsatel.com, alebo telefonicky +421 527 721 121.

martin

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či vás hotel je ďaleko od železničnej stanice?a či máte ešte voľné miesta na posledný augustový týždeň.vďaka

Slavomír Nemec, recepcia

Dobrý večer, Martin.
Hotel je od železničnej stanice vzdialený asi tri minúty pešo.
Posledný augustový týždeň máme voľné izby, len v deň 29.08. je už hotel plný.

Martina

Chcela by som sa opytat kolko by sme platili ak by sme išli na 2 alebo 3 noci a sme dvaja dospelý + 17 rocny syn a 15 rocna dcera a chceme ranajky aj obed

Simona Štrbková

Dobrý deň, pani Martina,
ďakujeme Vám za Vašu otázku.

Vo Vašom prípade bude potrebné si zakúpiť 2 kupóny za 119 € pre 2 osoby na 3 noci, pretože v tejto ponuke je zahrnuté ubytovanie s raňajkami pre 1 dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko. 15 a 17 ročné deti sú považované za 2 dospelé osoby, tj. budete mať k dispozícii 2 dvojlôžkové izby = 4 pevné lôžka. Čo sa týka obedov, nie je problém večeru v kupóne využiť ako obed (polievka, hlavné jedlo).

Tešíme sa na Vašu odpoveď.

S pozdravom,
Simona Štrbková, sales manager

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore