Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obraz z vlastnej fotografie na umeleckom plátne. Super darček!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
kiara

Dobrý deň. na vašu stranku www.printshop.sk mi vypisuje

Táto webová stránka nie je k dispozícii

DNS_PROBE_FINIS­HED_NXDOMAIN

ako pokracovat? dakujem

Printshop.sk

Dobry den Kiara,

zial nasa stranka ma momentalne vypadok.

Ospravedlnujeme sa situaciu riesime s technickou podporou nasej stranky.

Dakujeme za pochopenie a trpezlivost.

S pozdravom

Printshop.sk

Mária

Dobrý deň,
chcela by som u Vás objednať obraz na plátne vo veľkosti 45×30cm. V informáciách píšete, že fotka by mala mať aspoň 3 Mpx. Fotku čo som chcela dať vyrobiť, má však iba 1,35 Mpx. Myslíte, že bude obraz rozmazaný?
Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň

Printshop.sk

Dobry den Maria,

na velkost 45×30 staci aj mensia fotka, v pripade, ze by to nahodou bolo rozmazane, Vas budeme informovat.

S pozdravom

Printshop.sk

Zora Fox

Dobrý deň. Otázky som mala a boli mi k mojej spokojnosti zodpovedané. Mala som techn.problémy s objedávkou a pomohlo sa mi. Za Vašu ústretovosť vám patrí vďaka. Cez Printshop som objedávala pred rokmi 3 obrazy a teraz zas ďaĺší. A zas sa len teším pri pohĺade naň. Dávam vysoké hodnotenie na prístup a kvalitu. Prajem všetko dobré.

Printshop.sk

Dobrý deň,

to nás veľmi teší! Veríme, že aj v budúcnosti budete s našimi službami spokojná. :)

Dominika Jagerova Kovacova

Dobry den,

chcela by som sa spytat, co mam robit ak mi nejde odoslat nahratu fotografiu na stranke printshop.sk…
skusala som viackrat, internet mam rychly…
je mozne, ze som nahrala az prilis kvalitnu fotku – 17MB? rozmer mam zvoleny 90×60.
Fotka je taka rozmazana ked je tam nahrata, ale to pri vytlaceni nemalo byt, kedze fotka je naozaj velmi kvalitna 17MB a rozmer 90×60 by mal byt postacujuci. Prosim vas, mam este teda dalsiu prosbu – date mi vediet, ak aj vy budete vidiet tu fotku tak rozmazane aj pred vytlacenim? lebo ak ano, tak nemam samozrejme zaujem…

Dakujem vopred
S pozdravom
Dominika

Printshop.sk

Dobry den Dominika,

samozrejme dame Vam vediet ak bybola fotka rozmazana.

Ak ide o objednavku 21474, tak ta je v poriadku.

S pozdravom

Printshop.sk

Jana Besedova

Dobry vecer. Ak idem podla navodu a najdem si obraz na platne na rame na stranke nie je rovnaky rozmer ani predosla cena ako je uvedene na tejto stranke..naprikla obraz 100×80 je 180×75 a cena nie je 77,09€ ale 72,53€ dakujem za odpoved

printshop.sk

Dobry den Jana,

rozmer 100×80 tam urcite je, po nahrati obrazku rozkliknete zalozku „format“ a v spodnej casti urcite najdete rozmer 100×80.

Pokial ide o cenu ta ostava povodna pretoze nasa stranka nevie zapocitat kupon automaticky. Staci objednavku dokoncit a ked v nej najdeme uvedene cislo kuponu, overime ho a objednavku uzname ako zaplatenu.

Prajeme pekny den.

Printshop.sk

Xénia

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať pokiaľ Vám nahrám fotografiu na vytvorenie obrazu napr. o rozmere 90×60 a po pozretí bude fotka rozmazaná alebo rozkockovaná viete sa mi ozvať že to nieje v poriadku a navrhnúť náhradnú alternatívu??
ďakujem

printshop.sk

Dobry den Xenia,

ano, pokial bude Vasa fotka prilis nekvalitna a bolo by to rozostrene, budeme Vas informovat.

S pozdravom

Printshop.sk

Beata Matušková

Dobrý deň, rada by som sa spýtala,či je možné nahrať aj koláž fotiek a ak áno,poradíte mi ako na to? Ďakujem.

Printshop.sk

Dobry den Beata,

radi Vam vytlacime aj kolaz ale je potrebne, aby ste ju vytvorili v nejakom programe v pocitaci a k nam ju nahrali uz ako hotovy jeden obrazok.

Priamo na stranke sa kolaz vytvorit neda.

Prajeme prijemny den.

Printshop.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore