Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Aplikácia zázračného botulotoxínu proti vráskam

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
klaudia

prosim sa da kupon vyuzit aj na podvihnutie kutikov ust ?dakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň Klaudia,
do Vami uvedenej oblasti sa aplikácia botulotoxínu neodporúča…na podvihnutie kútikov je vhodnejšia kyselina hyalurónová.
Pre správnu diagnostiku odporúčame konzultáciu v našom centre.

Ľubica Dojčáková

Dobry den, prosim o info kolko kuponov je potrebne zakupit pri aplikacii butulotoxinu v oblasi medzi licom a ustami a ci je mozne absolvovat osetrenie aj v ramci vikendu. Dakujem :-)

Esthetic Centrum

Dobrý deň Ľubica,
do Vami uvedenej oblasti sa používa kyselina hyalurónová, väčšinou postačuje aplikácia 1ml.Pre správnu diagnostiku odporúčame konzultáciu v našom centre, následne na to zakúpenie voucheru.

Kiki Kocalova

Dobrý deň, nikde nevidím ml (dávku) ktorú pri botoxe vpichujete. To je zámer?

Esthetic Centrum

Dobrý deň,
botulotoxín sa uvádza v medzinárodných jednotkách, aplikujeme ho v štandardných dávkach podľa lokality.

Marta Šťastná

Dobry den,prosim vas,da sa toto aplikovat aj na vraskovu ciaru tesne pod bradou?

Esthetic Centrum

Dobrý deň pani Šťastná,
odporúčme konzultáciu v našom centre.

Linda Horvathova

Dobry den,chcela by som sa opytat,ze kolko kuponov je treba si zakupit,ked mi je treba podla doktorky pichut botulo. Medzi obocie a aj celo,kedze mi bolo povedane-ze pri vpichnuti medzi obocie by mi vrasky vystupili a zvyraznili by sa na casti cela…dakujem vopred za odpoved :)

Esthetic Centrum

Dobrý deň,
je potrebné zakúpenie dvoch voucherov.

katka

Dobry den,
platia kupony aj na aplikaciu v podpazusi ? kolko by ich bolo treba mat ?
dakujem
K.

Esthetic Centrum

Dobrý deň.
Kupóny neplatia napodpazušie.

Iveta

Dobrý deň!
Chcem sa opýtať, čí je vhodná aplikáciu botoxu pred dovolenkou (slnením)?
Koľko týždňov (mesiacov) vopred ju doporučujete?
Ďakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň Iveta, aplikáciu botulotoxínu pred dovolenkou nedoporučujeme. Po aplikácii nieje vhodné ísť na priame slnko cca 3 dni a nedoporučuje sa letieť lietadlom 48 hodín po výkone.

jarmila

Dobry den prajem,
Chcem sa spytat ci na vasej klinike robite aj nefertiti lifting a ci sa nan vztahu zlava a ak ano kolko kuponov je potrebnych dakujem:)

Esthetic Centrum

Dobrý deň,


odporúčame Vám konzultáciu na našej klinike a následné zakúpenie kupónov.
Pekný deň

Adriána

Dobrý deň,
mala by som záujem o aplikáciu botulotoxínu do okolia očí a chcela som sa opýtať či je to aj nejak vekovo ohraničené. Ďakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň,

odporúčame aplikáciu botoxu minimálne od dovŕšenia 18 roku života.

Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore