Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Adrenalín na snežných skútroch v Slovenskom rudohorí

4,7 / 5 Snežné skútre SKI Rejdová Rejdová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Jaro

pozicovna sneznych skutrov je v prevadzke uy asi mesiac, treba sledovat nas web www.skirejdova.sk

Evka

Zdravim,
Chcela by som sa opýtať, máme zakúpený kupón, lenže predpokladám keďže nie je sneh tak asi momentálne nefungujete. Ake su ďalšie postupy, keď už máme vyplatené a nie su na jazdu podmienky? Je možné vrátenie peňazí alebo aká je iná alternatíva.
Za odpoveď ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Evka,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 232 117 321 a radi Vám pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Alžbeta Kohútová

Dobrý deň chcela by som sa opýtať že keď chceme ísť traja na snežné skútre ak to máme riešiť či si treba zakúpiť 2 preukazy alebo až tri?

Jaro

ak si zakupite 2 poukazy, tak na jednom skutri pojdete dvaja…odporucam jazdit po samom cize zakupit 3 poukazy

Jana

Dobry den, chcela by som sa informovat co v pripade, ze poveternostne podmienky nebudu priaznive do casu vyprsania vouchera? Budu peniaze vratene prip. kompenzacia v inej forme? Dakujem.

Jaro

mozete ich vyuzit buducu sezonu…

Vvka

Dobrý deň,
ja by som sa chcela opýtať, ak kúpim jeden poukaz, platí to pre oboch keby som chcela íst na jednom skútri s priateľom, či je nutné zakupovať dva. Jednalo by sa o tu 60–75min jazdu v okoli rejdovej.
Ďakujem

jaro

ano mozete ist aj dvaja na jednom skutri

Anna Garguláková-Vaníková

Dobrý deň, môžu sa na skútri viezť dve osoby? Ďakujem.

Jaro

Ano mame aj dvojmiestne skutre ale ovela lepsie si zajazdite ak pojdete po samom

Boris

Slovenský raj je národným parkom. Kadiaľ vedú trasy ? Myslím, že najväčšie vzrúšo z toho má príroda Slovenského raja. Ten hluk sa šíri ďaleko. Zažil som to pri Oraviciach. 10 skútrov a na nich „milovníci prírody“ . „Nasadnite do skútra, dupnite na plyn a vychutnajte si snežnú jazdu po najkrajšom kúte našej krajiny!“ – to je jeden z najabsurdnejších sloganov čo som čítal.

Jaro

Trasy vedu mino Slovenskeho raja v prvom stupni ochrany, so suhlasom vlastnikov a suhlasnymi stanoviskami statnych sprav.Sme v blizkosti raja a priroda je tu velmi podobna. Z vyhliadkovych miest na trasach vidno Slovensky raj. Ak mate zaujem kadial vedu trasy tak ma kontaktujte a velmi rad Vam ich poukazujem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore