Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jedinečná kyselina hyalurónová v najvyššej koncentrácii 3 %, objem 30 ml!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Monika Tereňová

Dobrý deň, kupila som si kupon a uhradila som ho prevodom na účet, zvolila som si zásielkovnu. je treba ísť este niekam na stranku a tovar objednať alebo toto stačí a už mi bude len doručený do zásielkovne?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Tereňová,

tovar nie je potrebné objednávať na stránke. Po vybavení objednávky Vám bude tovar doručený na Vami zvolenú pobočku Zásielkovne.

Mary

Prosím o uvedenie adresy a tlf. čísla: Zásielkovňa v Košiciach
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Mary,

zasielam Vám link na všetky zásielkovne, ktoré existujú. V Košiciach je ich viac.

 https://www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky

Kvetka Martinaskova

Dobry den.Mam otazku neobsahuje tento vyrobok Soju ? Alebo sojovi lecitin?Lebo mam na soju alergiun.Dakujem za odpovad

Zákaznický servis NATUREVITAL

Dobrý den paní Kvetko, tento přípravek soju v žádné její formě neobsahuje. Jedná se silný koncentrát kyselin hyaluronových. Naopak vzorek krému, (dárek zasílaný v akci) ano. Proto v případě zakoupení zboží nás prosím informujte na náš e-mail info@naturevital.cz. Zaslali bychom Vám dárek z kosmetiky bez obsahu soji. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký večer

Marta

Dobrý deň. Dnes som uhradila platbu c bankovým prevodom v sume 21,50 za anti- age BIO-PHASE2 a zabudla som napísať variabilný symbol, do poznámky som dala svoje meno. Čo mám urobiť, resp. ako doplniť VS, aby tovar bol doručený. Ďakujem

Zlavomat.sk

Marta pekný deň,

prosím napíšte nám číslo účtu z akého ste hradili a variabilný symbol aký mal vyť zadaný na email podpora@zlavomat.sk a my sa pokúsime platbu dohľadať a správne spárovať.

Gabriela Hornáčková

Dá sa Váš tovar zaplatiť aj priamo tomu, čo to privezie? Mám totiž problém s platením, lebo mi platba nechce prebehnúť. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Gabriela,

za tovar je možné zaplatiť len priamo na našej stránke, alebo bankovým prevodom. Platba dobierkou žiaľ nie je možná.

Jana

Dobry den. Moze sa tato kyselina hyaluronova pouzivat pod dermaroler. Dakujem.

Zákaznický servis NATUREVITAL

Dobrý den paní Jano, děkujeme za Váš dotaz. Tento koncentrát řady BIO-PHASE2 obsahuje nejvyšší podíl čistých kyselin hyaluronových. Neobsahuje parfemaci, barviva, glyceriny, minerální látky, parabeny, alkohol. Kombinace s použitím jak s Dermarollerem, tak i s UZ přístroji, Galvanickou žehličkou apod. jsou velmi vhodné a můžeme určitě doporučit:-) Hezký den

Paulina Kruta

Dobry den, neviete nahodiu ci je zasielkovna aj v Trnave? Dakujem, Kruta

Zákaznický

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zásilkovna má v Trnavě tři pobočky kde lze zboží vyzvednout, a to:Trnava – Beethovena 28 (1000 Drobností), Trnava – Športová 14 (Train & Coffee) a Trnava – Štefánikova 5 (obchodík, U chorej vrany). Více informací k výdejním místům naleznete na tomto odkaze: http://www.zasilkovna.cz/pobocky?country=sk&do=Toggle. Hezký den Vám přejeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore