Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Profesionálna laserová epilácia čoho len chcete

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Veronika

Dobrý deň,

prosím Vás mala by som záujem o epiláciu hornej pery, vyššie ste písali že pre úplné odstránenie chĺpkov je treba absolvovať 4 – 7 sedení, tak sa chcem spýtať či by som si rovno mohla zakúpiť tých 7 kupónov a postupne ich teda míňať, aj keď uvádzate platnosť kupónu len do 31.1. ?

A ešte ma zaujíma čo je potrebné urobiť alebo naopak nerobiť pred zákrokom, t.j. napríklad ako dlho pred tým sa môže použiť vosk na odstránenie chĺpkov, alebo či netreba danú oblasť pred zákrokom oholiť..?

Ďakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň Veronika,
áno, je tu tá možnosť, s tým, že po zakúpení voucherov nám zašlete kódy, nahráme ich do systému, čím príde k predĺženiu platnosti a možnosti využívať ich na vopred dohodnuté sedenia.
Deň pred zákrokom je potrebné ošetrovanú oblasť oholiť na minimum, použitie vosku sa neodporúča.

Dominika

Dobry den,

prosim Vas, ak sa rozhodnem pre Laserovu epilaciu /horna pera, brada, krk/ a rada by som si zakupila voucher, nie je pred zakrokom potrebna konzultacia s odbornikom, aby videl v akom stave je plet a aby sa predislo zlej volbe vouchra/zlej volbe kozmetickej metody?
A potom, v akych casovych intervaloch je mozne zakrok opakovat?

Dakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň Dominika,
vo väčšine prípadov nie je potrebná konzultácia, ak si však chcete byť istá, radi Vám ju poskytneme pred zakúpením voucheru.
V tvárovej oblasti sa zákrok opakuje po 4týždňoch.

Jana

Dobrý deň, prosím Vás, koľko voucherov by som potrebovala na epiláciu hornej pery a koľko na oblasť bikín, resp. koľkokrát by sa mal zákrok opakovať aby bol efekt trvalý?Dakujem

Esthetic Centrum

Dobrý deň Jana,
na dosiahnutie optimálneho výsledku, je potrebných 4–7 sedení.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore