Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Inteligentný robotický vysávač iRobot® Roomba® 776p

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Katarína Strauszová

Dobrý deň. Chcela som si kúpiť i Robo776p. Aj keď termínovo by som sa ešte zmestila, ponuka už nie je aktuálna asi pre veľký záujem. Napísalo mi, že rezervované. Čo to pre mňa znamená? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

znamená to, že vouchery určené na túto akciu sú už objednané inými zákazníkmi. Ak by niektorí nezaplatili bankové prevody vouchery sa opäť dostanú do predaja.

lubica

prosim vas je mozne si vyzdvihnut tovar aj na predajni ked mi pride vauch? dakujem

PLAY electronics, s. r. o.

Dobrý den,

je nutne si spravit naprv objednavku cez link na zlavomat.sk a napisat cislo kuponu do externej poznamky.

Rado

Dobrý deň. Mal by som záujem o roomba 776 ale chcem sa opýtať či by sa nedalo zaplatiť kuriérovi pri prevzatí. Ďakujem pekne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Rado,
Platba pri prevzatí nie je možné nakoľko je potrebné zaplatiť vopred prostredníctvom prevodného príkazu alebo platobnou kartou. Pri objednávke tovaru sa vám zobrazia možnosti týchto dvoch typov platieb

Mirec

Dobrý deň. Keď si dnes cez zľavomat objednám roomba 776p, doručíte mi to do Bratislavy v utorok 22.12.2015? Ďakujem

PLAY electronics, s. r. o.

Pekný deň Mirec,

po spracovaní objednávky posielame tovar zvyčajne na druhý deň.

Stanka

A ešte jedna otázka ako často sa menia kefy a filtre?

PLAY electronics, s. r. o.

Výmena filtrov závisí od používania

Stanka

Dobrý deň,mám záujem o kúpu,len sa chcem spýtať na záruku(ako obvykle 24 mesiacov?) a V prípade reklamácie tovaru na koho sa obrátiť?ďakujem

PLAY electronics, s. r. o.

Pekný deň Stanka,

záruka je 24 mesiacov, všetky informácie o reklamovaní nájdete na stránke www.irobot.sk v sekcii podpora a servis.

Joffrey de Peyrac

Preco si to Zilincan nemoze vybrat osobne, ale musi si to zaslat postou a riskuje, ze mu to rozbiju?

PLAY electronics, s. r. o.

Dobrý deň,

po dohode je možný aj osobný odber.Dobrý deň,

Lenka

Dobry den, chcem sa opytat ako sa sprava vysavac ku prahom…ci ich dokaze preskocit a do akej vysky.. dakujem

PLAY electronics, s. r. o.

Pekný deň Lenka,

robot dokáže prejsť cez prah vysoký cca 2 cm.

Bkrjs

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sú v balení aj náhradné kefy alebo filtre na robot? Alebo to treba doobjednať?

PLAY electronics, s. r. o.

Dobrý deň,

obsah balenia: 1× iRobot Roomba 776p so zberným košom AeroVac™ 2. generácie a batériou XLife™ 1× virtuálna stena 1× virtuálna stena HALO 1× kompaktná nabíjacia stanica s integrovaným sieťovým adaptérom 2× čistiaci nástroj.

dano

mohli by ste podrobnejšie rozpísať obsah balenia?

Zlavomat.sk

Pekný deň Dano, obsahom balenia je:
1× iRobot Roomba 776p so zberným košom AeroVac™ 2. generácie a batériou XLife™
1× virtuálna stena
1× virtuálna stena HALO
1× kompaktná nabíjacia stanica s integrovaným sieťovým adaptérom
2× čistiaci nástroj .

Daniel KAČALA

dobrý,
ponúkaný vysávač roomba 776p je v plnej výbave ako originál alebo je nie čo s výbavy odobraté a preto je ponúkaný v akcii?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniel, model 776p je v plnej výbave, žiadny komponent nie je odobratý.

Aňa Chorvátová

Dobry den, ked sa prekliknem do e-shopu, je tam moznost nakupu na splatky. Mala by som zaujem kupit irobot na splatky. Je to mozne? Ako mam postupovat?

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Chorvátová,

v prípade, že máte záujem o tento vysávač za cenu 359€ je potrebné ho zaplatiť v tejto cene kartou, alebo bankovým prevodom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore