Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Živé sladkosti RAW – skvelé RAW torty podľa vášho výberu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

S.H.

Dobrý deň, ako dlho sa môžu torty skladovať a ako sa skladujú?
Vy ste ten Raw obchodík blízko trhoviska, ešte po blízku je tuším obchodík s gorálkami? Ďakujem :)

Táňa

Minimálna trvanlivosť je 4 až 5 dní, podľa druhu.Skladovanie v chlade.
Áno, sme to my, cukráreň Živé sladkosti, na Dolnom Vale, v Žiline.

Janka Závodská

Keby som si chcela tortu vyzdvihnuť osobne napr. 23. decembra bolo by to možné?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ponuka v tomto termíne už nebude k dispozícii. Posledné objednávky sa budú prijímať cca v prvej polovici decembra s doručením do 4 dní kuriérom, pri osobnom odbere do dvoch dní.

ĽUBOMÍRA

Vynikajúca torta. Chutná a zdravá! :ô) Stojí za to! Objednala som si RAW mangovo – jahodový cheesecake a je famózny: orieškový, kokosový, ovocný, a nie sladký – Výborný. Dodávka tiež rýchla, príjemná komunikácia. :ô)

Lucis

Tiez by ma zaujimala platnost kuponu..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pri tejto ponuke nie sú klasické kupóny ale tovar objednáte priamo po zaplatení. Tovar je teda možné objednať do konca platnosti akcie.

Martina Balážová

A ešte sa chcem opýtať že dokedy je kupon platný lebo to tam nikde nevidím. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pri tejto ponuke nie sú klasické kupóny ale tovar objednáte priamo po zaplatení. Tovar je teda možné objednať do konca platnosti akcie.

Martina Balážová

Dobrý deň. Prosím Vás to aku gramáž maju tie torty? dakujem

Táňa

Váha torty je 640 g / 8 porcií

ĽUBOMÍRA

Doručujete aj do Bratislavy – okolia ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
poštový kuriér doručuje po celom Slovensku.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore